„Курва“ во кревет

LordDragonII

Dr.Strangelove
Член од
15 август 2008
Мислења
10.995
Поени од реакции
5.726
Море било што да е (згодно) не е битно дали е курва. Светици нема.
 
Член од
27 октомври 2008
Мислења
1.680
Поени од реакции
266
па не мора баш курва да е ама нека заличуе троа...ке има благодет за девајцата
 

831

HOATH IAIDA
Член од
8 ноември 2009
Мислења
6.760
Поени од реакции
12.094
Не мора само во кревет, може и во куња на работна маса, во дневна, на под, така снажно перверзно да ме изебе таква жена поштујем, а потоа таа нормална сопруга, јас нормален сопруг фини, убави, зашто да не...
 
Член од
14 јуни 2009
Мислења
147
Поени од реакции
21
па тоа е целиот муабет...да е „курва“, ама само за тебе...твоја „курва“
 
Член од
17 февруари 2010
Мислења
32
Поени од реакции
1
Курва у кревет само може да ми ја изгнаси постелата + 4 видови на хепатитис А,Б,Ц,Д, + 7 полови болести + шо ти ја знам.....
hahaha vaka ti kako sto gledam matematika mn ti ide aj ziti se presmetaj mi kolku se toa bolesti ke fati covek :) :pos2:
све едно ми е :) битно ке ебам;)
taka e ama prvo bitno e sto ke ebam! :) :pipi::smir:
 

Divider

Seraphim
Член од
24 февруари 2005
Мислења
27.337
Поени од реакции
3.062
Кај Младински културен центар. После кај бензинската позади МТВ. На Бит пазар. Итн.
 

the Consigliere

не читам дугачки постови
Член од
17 јуни 2007
Мислења
5.595
Поени од реакции
263
Кај Младински културен центар. После кај бензинската позади МТВ. На Бит пазар. Итн.
Карпош 1, кај Симпо : ) ... итн

Нормално дека секој сака женската/девојката/пријателката да му биде курва у кревет. Да пуши, да голта, да се потчини кога ќе биде потребно и да доминира кога ќе осети дека може. Така да, ретки се тие што не сакаат ѓавол-девојка у кревет која ќе им покаже како се праат некои ствари кои дотогаш се сметале за непостоечки.
 

аллександар

Вечно ненаспан
Член од
5 мај 2006
Мислења
7.381
Поени од реакции
2.522
курва у кревет? не ми треба бе.. богзнае колку болести мож да навлечам.. (ако збориме за курвине ко шо се од пред македонска) башка си е тоа шо се грдички...
девојка ми у кревет ми е сосема доволно да ја имам.. кој сака курва нека иде пред мтв нека си најми некоја :)
 

Kajgana Shop

На врв Bottom