За девојките: Дали ве привлекувa задникот кај момците?

R

reactive89

Гостин
А што има да гледа па машкото?(ако веќе одиме според твојата филозофија)Па и ние имаме очи за гледање!:helou:
Па интересно е... некоја има поголем, некоја помал... кога шета и бутовите и шетаат горе доле... хахахахахаха... се зезам...
сепак да, ние за машко неможеме ништо да кажеме, вие женските можете да кажете за машко газе... ама машко си знае за женско газе... така да.... хахахахаха сепак... ние машките имаме повеќе привилегии за женското газе, а вие женските од нашето газе?! хахахахахахаха, се зезам... ништо лично... само шала мала...
држи вода ова болдираното за тоа зашто мене не ми е јасно што вие женските гледате во машкото газе... хахахаха
 

Ivy_K

/
Член од
29 мај 2006
Мислења
1.206
Поени од реакции
16
Не се загледуем у мушкиве задници....

Ниту ме палат ниту ми се предизвик за нешто!:toe:
 
Член од
30 јануари 2005
Мислења
7.397
Поени од реакции
1.308
Па интересно е... некоја има поголем, некоја помал... кога шета и бутовите и шетаат горе доле... хахахахахаха... се зезам...
сепак да, ние за машко неможеме ништо да кажеме, вие женските можете да кажете за машко газе... ама машко си знае за женско газе... така да.... хахахахаха сепак... ние машките имаме повеќе привилегии за женското газе, а вие женските од нашето газе?! хахахахахахаха, се зезам... ништо лично... само шала мала...
држи вода ова болдираното за тоа зашто мене не ми е јасно што вие женските гледате во машкото газе... хахахаха
Јас отворив вујаклија, сите речници што ги имам дома, ама постов никако да го разберам. Што тоа кажа синко?

Колку ми е срам на темава што делам ист пол со одредени луѓе... :kesa:
 
R

reactive89

Гостин
Јас отворив вујаклија, сите речници што ги имам дома, ама постов никако да го разберам. Што тоа кажа синко?

Колку ми е срам на темава што делам ист пол со одредени луѓе... :kesa:
сакам да кажам, дека машките неможат да разберат зашто женското се пали на машко газе (не сфаќаат), а од другата страна пак женските не разбираат зашто машките се палат на женско газе...
И обете страни мислат оти нема нешто посебно за својот задник... ама спротивниот пол мисли сосема другачие од тоа што мисли таа/тој...

ако ти е срам, смени си го полот, што да ти правам... хахахаха:smir: :tapp:
 

Фокси

Talk nerdy to me
Член од
11 октомври 2007
Мислења
2.358
Поени од реакции
1.390
Па шознам.....Некако сеедно ми е....
 
E

elence*$

Гостин
мхм... не е нешто прво шо го забележувам, ама би сакала да има добар облик и цврстина...:wink: сепак и ние нешо убо да фатиме бее :)
 

Мишелинка

расол
Член од
19 мај 2006
Мислења
3.449
Поени од реакции
385
Не е дека не се палам, ама немам некаков изграден критериум врз кој отценувам машки задници:)
 

Мар мар

Take me to paradise
Член од
9 август 2006
Мислења
1.294
Поени од реакции
11
Од други мажи не, ама газето на дечко ми, уффф, не да ме пали... нема шанси да не го штипнам или да не го плеснам. Си го обожавам такво мало и цврсто. :kesa:
 

Fruity Girl

Crazy Drama Queen
Член од
23 април 2008
Мислења
33
Поени од реакции
3
Нема никакво влијание врз мене лично, дури не ми делува убаво вака кога ќе видам некој маж со женски задник у смисол испакнат како јаболко мислам дка сепак таков задник е дел од женската фигура а не машката можда пали кај хомичите:kesa:
 

*MC*

Печурче
Член од
26 февруари 2008
Мислења
344
Поени од реакции
0
Каков задник има дечко ми ммммммммм.......
 
Член од
10 април 2007
Мислења
166
Поени од реакции
0
Ooooohhhh...i toa kako me privlekuva..... Nekako toa prvo mi paga vo oci :) Pa ako tipot e oblecen vo svetli ili ne dal boze, beli farmercinja.....uffff....pogled nema da trgnam od nego... :D
 
Член од
10 февруари 2007
Мислења
647
Поени од реакции
28
Оооооооооо :vozbud: не да гледам машки заднициии
Ама и ги плескам по газ ако ми се дечковци или блиски другари :)
 
Член од
11 јуни 2007
Мислења
106
Поени од реакции
1
сакам мали и цврсти машки газиња ...
 

Bavarecot

Доле Влада !!!
Член од
4 март 2008
Мислења
2.813
Поени од реакции
358
Не сум знаел до сега дека до толку се загледувале женскиве по машки задници. Фала на информација, идам да повежбам малце:sport1:
 
Член од
16 октомври 2007
Мислења
59
Поени од реакции
9
Da da me privlekuva, bas taka ubavo oformeno, a posto se retki takvite slucaevi t.e mn retki koga ke vidis nekoe takvo gaze pa nemozis pogledot da go trgnis :))), treba maskite malce poveke da obrnuvaat vnimanie na nivnata stava a ne samo nie zenskite
 

Kajgana Shop

На врв Bottom