За девојките: Дали ве привлекувa задникот кај момците?

Член од
17 јануари 2008
Мислења
1.399
Поени од реакции
37
епа штом здогледам машко прво у задникот му гледам.Сакам машки со убави газиња .. мхмх.. некое убаво меко :)
 
A

Anck-Su-Namun

Гостин
Само едно ќе кажам:

ммммммммммммммммммммммммммммммммммммммммм...:)
 

Префриганиот!

(Простор за Реклама)
Член од
16 декември 2007
Мислења
1.203
Поени од реакции
73
хаха! јака тема... пошо ние(16-17 години) хормоните вриат кај 2та пола! нашколо женските полудеа... ми се има десено 3 да ми имаат речено јак задник имаш... и уште неколку ме имаат плеснато... јас си се чудам... ама ете видиш честа работа било :D
 

курајбер

млад, потентен
Член од
29 јануари 2007
Мислења
16.477
Поени од реакции
47.455
Ајдеее...
Ние сме манијаци,а вие што гледате женски задници сте ангели?
......да али ние имаме покритие за тоа кај нас женска кењара асоцира на многу фини ствари(пупенџук) кај вас машка ама баш на ништо од таква природа не асоцира....


Марио не се рекламирај не биди чкарт!!!
 
Член од
10 февруари 2008
Мислења
3.947
Поени од реакции
2.060
......да али ние имаме покритие за тоа кај нас женска кењара асоцира на многу фини ствари(пупенџук) кај вас машка ама баш на ништо од таква природа не асоцира....


Марио не се рекламирај не биди чкарт!!!
:pos::pos::pos: и што сеа демек се љутите што ве гледаме ?
Или можеби незгодно ви е ?
 

Префриганиот!

(Простор за Реклама)
Член од
16 декември 2007
Мислења
1.203
Поени од реакции
73
хехе напротив... баш сакам кога добивам комплименти и слично... !
 

Crazy in Love

Here's looking at you kid.
Член од
25 јануари 2007
Мислења
23.859
Поени од реакции
25.413
......да али ние имаме покритие за тоа кај нас женска кењара асоцира на многу фини ствари(пупенџук) кај вас машка ама баш на ништо од таква природа не асоцира....


Марио не се рекламирај не биди чкарт!!!
Без разлика,не мора да не асоцира,едноставно може има типот убаво оформен задник,може е добар за фаќање.:)
Не мора да не асоцира на нешто,за да ни биде привлечно.:)
 
Член од
30 јануари 2007
Мислења
80
Поени од реакции
0
Добар машки задник? Уф..и те како ме возбудува...
Некаде погоре прочитав што ќе ни е нас женските тоа "гледањето"...и тe kako жените визуелно се возбудуваат, само ретко го изразуваат тоа , обично си молчиме :).
И предница и задница и се на куп...;)
 

Префриганиот!

(Простор за Реклама)
Член од
16 декември 2007
Мислења
1.203
Поени од реакции
73
и вие женските сте чудни... да ви рече некое машко дека имате добар задник 2% ке му речите фала,80% ке му се налутите(ако го познавате ако не ке го игнорирате налутено),18% шамар... а недај боже да ве фатат! а вие не сте ништо поразлични! :D
 
Член од
19 април 2007
Мислења
629
Поени од реакции
37
Ајдеее...
Ние сме манијаци,а вие што гледате женски задници сте ангели?
не сме ангели, али..многу многу ми е чудно ова со женски шо гледаат машки..:vozbud:
ич не ми е сватливо..и шо ако има убав гз, ке го драпате ? :baeh:
 

Crazy in Love

Here's looking at you kid.
Член од
25 јануари 2007
Мислења
23.859
Поени од реакции
25.413
и вие женските сте чудни... да ви рече некое машко дека имате добар задник 2% ке му речите фала,80% ке му се налутите(ако го познавате ако не ке го игнорирате налутено),18% шамар... а недај боже да ве фатат!
Добро,ако е некој random минувач што прв пат го гледам и ако ме фати за задник,што да правам,да се наместам за да поубаво да ме фати уште еднаш?

И не значи дека ќе се налути девојката,сепак комплимент е тоа.Само зависи како ќе го кажеш тоа.
 
Член од
19 септември 2005
Мислења
5.616
Поени од реакции
180
и вие женските сте чудни... да ви рече некое машко дека имате добар задник 2% ке му речите фала,80% ке му се налутите(ако го познавате ако не ке го игнорирате налутено),18% шамар...
И јас мислев вака...

После сите некако пораснавме...
 

Crazy in Love

Here's looking at you kid.
Член од
25 јануари 2007
Мислења
23.859
Поени од реакции
25.413
не сме ангели, али..многу многу ми е чудно ова со женски шо гледаат машки..:vozbud:
ич не ми е сватливо..и шо ако има убав гз, ке го драпате ? :baeh:
Па види и тоа е дел од телото.:icon_lol:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom