Сендвичара "Седмица"

I

Ivan_FBI

Гостин
Само со ова цениве до кај планираат да идат... Цело време по 10 по 10 денари повеќе и да идат у 3 лепе... :tapp:
 

-={K-O-R-U-N}=-

Wanna play a game?
Член од
14 февруари 2007
Мислења
13.045
Поени од реакции
3.301
Да можам, цело време би јадел у седмица, 7 пати дневно :):):)

Па и да умрам од храната, би умрел најаден и среќен. Кога и да поминам од таму, без разлика дали сум јадел пред 10 мин. дали сум гладен или не.... едноставно МОРА да купам комбиниран со сланина, кога сум гладен, ондак 2 комбинирани со сланина!

И сеа како би изел 2 комбинирани со сланина, такви, ми се смешкаат пред фаца....

Збеснав!
 
Член од
17 август 2008
Мислења
32
Поени од реакции
0
абе седмица прават мн убави сендвичи ама и мн најадуваат да ми беше поблиски секој ден ке јадев од таму. затоа си јадам у кисела вода кај маки и суне :pos2: закон се :baeh:
 
Член од
17 август 2008
Мислења
32
Поени од реакции
0
Само со ова цениве до кај планираат да идат... Цело време по 10 по 10 денари повеќе и да идат у 3 лепе... :tapp:
добро може се скапи сендвичите ама затоа ке те најаде асално и многу се фкусни
 

RIZTETO

Somebody stop me
Член од
3 јуни 2007
Мислења
2.508
Поени од реакции
75
7мицата се одлични, супер плескавици и супер помфрит имат ( иако го служат ептен врел):vozbud::vozbud::vozbud:.
Често имам јадено во Скопје во 7мицата и секогаш задоволен за парите што сум ги дал:salut:
 
Член од
4 август 2008
Мислења
49
Поени од реакции
1
Да јадат буерк педери се и ги бојкотирам
за 120 денари не вреди мислам стварно се закон али за 120 можам многу боље работи да купам и поише да се најадам
 

_The Great_

Il Genio
Член од
18 јуни 2008
Мислења
5.955
Поени од реакции
3.318
Мислам дека се најјаки во Ск, иако малку се скапички :wink:
 

[zEUs]

Go England!! GO!!
Член од
1 јули 2008
Мислења
4.398
Поени од реакции
535
Прават мн добри седвичи едни од најголемите и најубавите седвичи во Македонија!!!
 

MaRyJaNe-poison

Beauty in Black
Член од
11 септември 2007
Мислења
2.722
Поени од реакции
167
Имав можност да јадам сендвич пред 3-4 дена во таа славна седмица, али коа ми ја кажаа цената, подголтнв и трк си зедов еден пица бурек...Али ај , некогаш ќе ги прежалам тие 120 денари и ќе пробам :pipi:
 
Член од
3 август 2008
Мислења
250
Поени од реакции
2
Абе забегани се со цената. Не се исплати за едно хамбургерче 120 ден да даваш..
 

Awake

б.
Член од
30 декември 2007
Мислења
3.198
Поени од реакции
2.628
А и не ме најадува веќе.. човек асално да се најаде колку пари со себе треба да има, а недај боже и пијалок да земе..

Хамбургер - 120, ако зеам два.. отидов јабана.. coca-cola и дома пешки :wink:
 

THE_PIRAT

Avanti Formica atomica!
Член од
14 февруари 2007
Мислења
2.508
Поени од реакции
79
абе седмица прават мн убави сендвичи ама и мн најадуваат да ми беше поблиски секој ден ке јадев од таму. затоа си јадам у кисела вода кај маки и суне :pos2: закон се :baeh:
ЅВЕР Маки РУЛЗ какви тостови праи само:vozbud::vozbud::vozbud:
 

Mike Tyson

Never,never,NEVER GIVE UP!
Член од
20 август 2007
Мислења
2.630
Поени од реакции
156
ЅВЕР Маки РУЛЗ какви тостови праи само:vozbud::vozbud::vozbud:
Остај,суне ме поправи 5 кила:)ххеехе
Секој ден киснам на клупичка позади сендвичара:)
он:леле овие од 7ца се луди со цениве,како одам од време на време само се покачуваат цениве.Ке ги изгубат сите муштерии
 

Kajgana Shop

На врв Bottom