Сендвичара "Седмица"

BusHav

Е ајде де.....можеш и така
Член од
5 декември 2005
Мислења
4.343
Поени од реакции
81
Добро бе,кај им е паметот.....како тргнале ќе стигне хамбургер 200 денари до крај на годинава ебаго.........
Лесковачка му е мајката,ем боље месо,ем поевтино
 

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
84.962
Поени од реакции
195.498
БОЈКОТ!

Јадете во Кингбургер, одете на лесковачка...
 

Божино

4815162342
Член од
27 јуни 2007
Мислења
8.597
Поени од реакции
13.283
педери :mad:
Знаев! Пак поскапеле све за по 10 денари да им е*ам!!!
Хамбургер 120, комбинован 120, мал помфрит 60!!!
Класично сценарио. Знаев, осеќав дека ќе видам педерско поправање на менито со тоа црното фломастерче, знаев. Секоја година после годишни одмори истата песна. Јебига, сме се настрвиле сите на Седмица, па сеа ќе не стрижат ко овци :/
Протестирам, не им јадам еден месец. Они мене... :)
Во Прилеп е дупло поефтино, а (бев во толку-фалената 7ица) и повкусно. :baeh: Повелете на пиво фест на 28и на вистинска скара за дупло поефтина цена. :back: :helou:
 

Ivica^

Confident Liar
Член од
14 август 2007
Мислења
11.376
Поени од реакции
16.581
Деее... Па не дај боже да ја затворат. Што ќе праете, ќе испоумрете!:smir:
 

Quark

brr,brr...zbrc
Член од
12 март 2008
Мислења
3.489
Поени од реакции
156
120 den hamburger! Ma ke gi oteram u tri lepse.... kasikara ke im frlam u taa skapanata sendvicara....
fino lepo so 100 den ke si zemam 10 kebapcinja od Destan, so 20 den kilo leb od Zito Luks i ajt u ku*ac, nedela dena nema da mu ja mislam za jadenje.
 

Бавча

идол на младите
Член од
25 декември 2007
Мислења
11.737
Поени од реакции
11.219
педери :mad:
Знаев! Пак поскапеле све за по 10 денари да им е*ам!!!
Еееее пак ли бе ненаситни?!
А баш завчера проаѓам кај "3 бисери" и си викам дај да плеснам еден мрсен коа глеам не работи, они денес се вратиле, мх морам да отидам, јбг 7ца не си ја мењам :wink:
2 месеци, алоо :pos:
 
Член од
6 ноември 2007
Мислења
35
Поени од реакции
0
КЛАСИЧНИ ИДИОТИ....ШУПЧЕТО УШТЕ ПОВЕКЕ ИМ СЕ РАШИРИ....АМА....ПАК КЕ ИДАТ ЛУГЕ....ЏАБЕ СЕ ПЦУЕ ОВДЕ.......НЕМА ШАНСИ ДА ГИ БОЈКОТИРАШ.....
 

Crazy in Love

Here's looking at you kid.
Член од
25 јануари 2007
Мислења
23.859
Поени од реакции
25.413
Никогаш не сум ја сакала таа “Седмица“.
Хамбургери не јадам, комбинирани само - а комбинираниот во Попе имаше ист вкус ко тој во Седмица, со таа разлика што беше поефтин.

Ме нервира тоа набивање цени, така што како и до сега ќе продолжам да не купувам од таму.
 

statusQuO

Модератор
Член од
18 јуни 2008
Мислења
13.038
Поени од реакции
7.617
Никогаш не сум ја сакала таа “Седмица“.
Хамбургери не јадам,комбинирани само - а комбинираниот во Попе имаше ист вкус ко тој во Седмица,со таа разлика што беше поефтин.

Ме нервира тоа набивање цени,така што како и до сега ќе продолжам да не купувам од таму.
зашо бе баш се закон...али мене далеку ми е седмица па златна “задња“ (последна петка) не ми бега...
 

Црвено

Am I pissin' u off-fa-fa?
Член од
12 септември 2007
Мислења
1.227
Поени од реакции
81
неколку пати имам јадено во седмица, и не ми прават ќеиф сендвичите, а и кечапот не ми е вкусен воопшто...не знам што толку ви се допаѓа во "7"
 

Mlad_man

Sine Qua Non
Член од
20 април 2007
Мислења
3.475
Поени од реакции
207
Веќе изгубив желба за фаст фудови и слично. Како прво седмица со тоа цените што ги крена не се фер. Ај да дека тогаш храната поскапуваше ама се врати на старо. А цените во седмица си останаа. Единствено сега идам да зимам ако со друштво идам па да не испаднам пократок сите да јадат ја да гледам инаку не купувам више никаков фаст фуд. Не за џабе дома имам баба она ќе ми направи ако треба нешто такво.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom