Побарувања на мп3

Статус
Затворена за нови мислења.
П

Паспарту

Гостин
Баш сега видов на А1 една реклама и во позадина одеше една песна во стил на Ера (може и од нив е песната) :) Знам само дека порано оваа песна исто така одеше и во реклама за борба против дрога или така нешто :) Па да прашам да не знае случајно некој од кајганџииве која е песната?

Фала многу :smir:
 
Член од
28 декември 2008
Мислења
1.356
Поени од реакции
184
Баш сега видов на А1 една реклама и во позадина одеше една песна во стил на Ера (може и од нив е песната) :) Знам само дека порано оваа песна исто така одеше и во реклама за борба против дрога или така нешто :) Па да прашам да не знае случајно некој од кајганџииве која е песната?

Фала многу :smir:
аиииаиии ааае урааи ијајјаја ххх така иде некако ама ја неам:toe:
ако случајно ја најдеш обавезно давај ја...фала

него ја за друга дојдов тука
сакам мп3 а не конвертирана-Фала однапред
 
Член од
16 април 2008
Мислења
2.510
Поени од реакции
2.351
Знам дека е глупо прашањево али дали некој го има РОК миксовите на Бабура пошто има неколку добри песни кои ги пушташе во Елдорадо-Гостивар а би требало и во другите дискотеки да ги пушта истите.....Па ако ги има некој нека ми каже или само имињата нека ми ги каже па ке се снајдам ја....Фала однапред....
Едит:Најдов тоа што барав....
 
Член од
24 декември 2007
Мислења
12.694
Поени од реакции
4.520
Wolf's Rain - Its my life
Morandi - Save Me

плс вие две песни.
 
Член од
21 ноември 2005
Мислења
5.165
Поени од реакции
891
Баш сега видов на А1 една реклама и во позадина одеше една песна во стил на Ера (може и од нив е песната) :) Знам само дека порано оваа песна исто така одеше и во реклама за борба против дрога или така нешто :) Па да прашам да не знае случајно некој од кајганџииве која е песната?

Фала многу :smir:
аиииаиии ааае урааи ијајјаја ххх така иде некако ама ја неам:toe:
ако случајно ја најдеш обавезно давај ја...фала
Enigma - Return To Innocence
 

Smoke_a_lot

НЕСОПИРЛИВ
Член од
16 март 2008
Мислења
707
Поени од реакции
63
Peace brothers- Мрдам газ
Еј не ми текнува од која група беше песната идеше нешто: Мрдам газ јас мрдаш газ ти жени убави на бла бла ритмови :):) По пациентска песна немав слушано од таа :) Не ми текнува од кој беше ама напад на психа беше песната :)
Да не ја има некој песнава?
 
Член од
16 јули 2007
Мислења
12.497
Поени од реакции
4.070
Језик прегризам да не би опсовао овај живот што га делим напола

Некој да не ја има песната?:pipi:
 
Член од
16 март 2009
Мислења
2.130
Поени од реакции
183
лујџе,песната од рекламата од 206 седанот?
еве линк:
 

Crazy in Love

Here's looking at you kid.
Член од
25 јануари 2007
Мислења
23.859
Поени од реакции
25.413
Rise - gabrielle ако може да ми ја прати некој, да биде добар квалитет и по можност да не е инструменталка, пошто таква ја добив минатиот пат.:)
 

Srcee

Unforgettable
Член од
29 април 2008
Мислења
5.275
Поени од реакции
3.496
Од Ареа е песнава, пред некоја година имаше спот за песнава, популарна беше, нешто спотот беше групава у студио, свират, па има као дуел со гитари на пејачката и гитаристот. Не мора песната, насловот ми треба. Фала
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom