Побарувања на мп3

Статус
Затворена за нови мислења.

leila

.o0
Член од
10 октомври 2008
Мислења
862
Поени од реакции
46
А да знае некој од каде да го симнам концертот на Ван Гог на Београдска Арена, 2007
 

POS-51

Infinity Driver
Член од
11 ноември 2008
Мислења
1.411
Поени од реакции
445
Здраво може Аrmin van buuren ft sharon van adel in and out of love (original mix) mp3 ?
 

POS-51

Infinity Driver
Член од
11 ноември 2008
Мислења
1.411
Поени од реакции
445
ке ти пуштам радио едит за некоја минутка.. нема разлика од оргиналниот микс :)
Не не не еве сега го симнав овој radio edit и го најдов тој original mix со видео и го симнав не е ист како original mix али сепак tnx. Поздрав..
 

POS-51

Infinity Driver
Член од
11 ноември 2008
Мислења
1.411
Поени од реакции
445
Како се вика песнава овака идеше and i miss you like the desert miss the rain ? ако ја има некој нека ја прати али некој добар микс техно транс нешто може ?
 

Clen 7

Од Форумот
Член од
5 јуни 2007
Мислења
2.843
Поени од реакции
360
Како се вика песнава овака идеше and i miss you like the desert miss the rain ? ако ја има некој нека ја прати али некој добар микс техно транс нешто може ?
Одма ќе ти ја пратат,сите имаат по неколку верзии од таа.Мене ме мрзи сеа:)
Миксов од Insomnia шо го пуштаат сеа,оној со саксот, го има некој?
 

Crazy in Love

Here's looking at you kid.
Член од
25 јануари 2007
Мислења
23.859
Поени од реакции
25.413
Време за плачење (барем мислам дека така се вика) од Дарио ако може некој да ми ја прати?
 
I

InF3cTeD

Гостин
ај ако може некој оваа...

sugababes-side chick

фала однапред
 

POS-51

Infinity Driver
Член од
11 ноември 2008
Мислења
1.411
Поени од реакции
445
D-Code feat. Emma (Styles & Breeze Remix)-My Direction песнава ми е многу потребна ако ја има некој да ми ја прати ама со добар квалитет одлична вокал транс песна.
 

Sacansi*

Oh, crystal ball!
Член од
4 април 2008
Мислења
2.746
Поени од реакции
68
Да не знае некој као се вика една песна.. спотот и е као цртан филм и е.. анимиран е.. и вози една плава женска, црвена кола без покрив.. и на крај на песната ќе падне негде со колата.. да не знае некој? На VH1 ја даваа... кој ја најде ќе го частам шо сака.. :)
Никој? :(
 

Sacansi*

Oh, crystal ball!
Член од
4 април 2008
Мислења
2.746
Поени од реакции
68
Нешто текст да даеше бе друже. Вака тешко некој дека ќе се сети :)
Брат ништо не се сеќавам... :S Спото беше анимиран и 100% беше од 80/90ите пее женско, поп/рок е. Спотот беше плава девојка као се трка нешо као у пустина, вози црвена кола, и на крај на песната
oваа ќе падне некаде со колата и така ќе заврши. На VH1 ја глеав. That's all I know. :S
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom