Побарувања на мп3

Статус
Затворена за нови мислења.

kpbKENGUR

Devil's Advocate
Член од
25 јануари 2007
Мислења
5.132
Поени од реакции
201
ми треба оваа песна. значи да е ИСТАВА сосе вокалот =) не само инструменталка!
и секако да не е симната од јутуб, туку да е со топ квалитет. сенќу!
KAKO МОЖЕ НИГДЕ ДА ЈА НЕМАААААААА! ако ја има некој, нека се огласи! =)
 
Член од
16 ноември 2007
Мислења
3.639
Поени од реакции
3.261
Armin Van Buuren - In and out of love ... ако има некој ремикси од оваа кои било и колку било нека прати :)
 

[zEUs]

Go England!! GO!!
Член од
1 јули 2008
Мислења
4.398
Поени од реакции
535
Почекај пп
Ова концерт е ? , мене ми треба албумот и тоа поможност некој на торент да го има а неам проблем и преу рапид шеар и сл , а во последниов албум како што знам од Здравко Чолиќ ја има песната ,,не не дај да те раде,, и др не ми текиња у моментов ... :jaj:
 

BiG_kIsS

You talk too much... Let me shut you up
Член од
4 септември 2007
Мислења
3.414
Поени од реакции
2.923
Слушнав со време имало некое CD од концертот на Тоше во сараево , да не некој случајно знае нешто околу тоа ??? го има некаде за симнување , линкови ова она или уствари дали муабетов дали е точен пошто и изворот на истиот не ми е енешто сигурен а весници не купувам и читам па да знам....
Го имам јас, ама не на овој компјутер :( Другиот не ми се уклучува нешто... Ќе пробам да ти најдам линк за даунлоад, ако го најдам ќе ти го пратам, ако не, кога ќе го уклучам друиот ќе те имам на ум :)

KAKO МОЖЕ НИГДЕ ДА ЈА НЕМАААААААА! ако ја има некој, нека се огласи! =)
Ја има песнава, и јас ја имам ама во другиот... Побарај му ја на Бушав, он сто посто ја има :smir:
 

kpbKENGUR

Devil's Advocate
Член од
25 јануари 2007
Мислења
5.132
Поени од реакции
201
еј, ја најдов, фала многу на сите што се потрудија =)
 

Clen 7

Од Форумот
Член од
5 јуни 2007
Мислења
2.843
Поени од реакции
360
Marko Nastic - Kaffana да не ја има некој?
 

[zEUs]

Go England!! GO!!
Член од
1 јули 2008
Мислења
4.398
Поени од реакции
535
[zEUs];2099989 напиша:
Ова концерт е ? , мене ми треба албумот и тоа поможност некој на торент да го има а неам проблем и преу рапид шеар и сл , а во последниов албум како што знам од Здравко Чолиќ ја има песната ,,не не дај да те раде,, и др не ми текиња у моментов ... :jaj:
Фала на свитина што побараја, ама ја си ја најдов ... :helou:
 

Sacansi*

Oh, crystal ball!
Член од
4 април 2008
Мислења
2.746
Поени од реакции
68
Ми треба една песна.. често ја даваат по радио, и цело време пее нешто maybe i'm blablabla.. па вика Maybe I love you... да не знае некој како се вика? Позната е песнава ептен, само името :toe: :)
 

Clen 7

Од Форумот
Член од
5 јуни 2007
Мислења
2.843
Поени од реакции
360
Bla Bla-Maybe:)
Онаа од Енрике да не е бе пред неколку години шо ја извади.
 

Sacansi*

Oh, crystal ball!
Член од
4 април 2008
Мислења
2.746
Поени од реакции
68
Ми треба една песна.. често ја даваат по радио, и цело време пее нешто maybe i'm blablabla.. па вика Maybe I love you... да не знае некој како се вика? Позната е песнава ептен, само името :toe: :)
Ja најдов. Maybe - Brainstorm :)
 
Член од
7 февруари 2007
Мислења
227
Поени од реакции
0
Aj akо ја има некој Бени и Верче - Распукала шарпланина и некои други од етно фест

Фала однапред
 

meazza

lo §ono in†eri§†a
Член од
30 јануари 2007
Мислења
7.032
Поени од реакции
1.143
Ае некој од Македонски синови.. ритамот под кулите и притвор за педерите.. тенкју
 
Член од
27 март 2007
Мислења
584
Поени од реакции
37
Од Dino Merlin - kad covek voli zenu и од enrique iglesias - california callin ве молам кој ги има нека ги прати на ПП или сеедно линк нека ми даде некако

фала однапред
 
Член од
19 јуни 2007
Мислења
3.422
Поени од реакции
116
Ае некој од Македонски синови.. ритамот под кулите и притвор за педерите.. тенкју
Притвор за педерите за некоја минута на профил. :)

Од Dino Merlin - kad covek voli zenu и од enrique iglesias - california callin ве молам кој ги има нека ги прати на ПП или сеедно линк нека ми даде некако

фала однапред
Кад човек воли жену за некоја минута на профил. :)

:helou:

Едит: пратено и на двајцата. Проверете си на профил. :)
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom