Побарувања на мп3

Статус
Затворена за нови мислења.

kpbKENGUR

Devil's Advocate
Член од
25 јануари 2007
Мислења
5.132
Поени од реакции
201
на цити радио иде една емисија Groove Relation! е сеа, траките се ретки и обично се миксови такви, чил/дип/грув/џези и слично. има некој торент со вакви траки? или сетови, сеисто?
 

Hooligan

..The President...
Член од
9 февруари 2008
Мислења
2.358
Поени од реакции
701
Дали некој има или може да ми најде нешто од Биз Бес...?
Поздрав
 

Tutkar

Богомил
Член од
6 декември 2005
Мислења
1.967
Поени од реакции
34
Amy Winehouse - Monkey man

Grand avenue - Bullit

???
 
Член од
1 мај 2008
Мислења
300
Поени од реакции
8
Zdr.....trazam ja dva dena pesnata po net...i ne moz da ja najdam u mp 3 format...Deep Purple-When a blind man cries....
nekoj ako ja ima neka pise tuka skype pa da mi ja prate...pls pls..
ajde caos pozdrav..
BTW skype mi e psychopathia1
 

Clen 7

Од Форумот
Член од
5 јуни 2007
Мислења
2.843
Поени од реакции
360
на цити радио иде една емисија Groove Relation! е сеа, траките се ретки и обично се миксови такви, чил/дип/грув/џези и слично. има некој торент со вакви траки? или сетови, сеисто?
Na stranata na Cityradio ima vakva top lista.Ako ti e od nekoja pomos toa. Posle,za nekoj saat ke pobaram jas nekoj torent ili neso takvo pa ako najdam ke ti kazam.
 
Член од
21 ноември 2005
Мислења
5.213
Поени од реакции
935
Па ако не ги знаете точните миксови, погуглајте нешто од типот на Deep House Chillout Mixes, Chillout Zone 2008 etc., нека ви проработи малце телевизорот :) Инаку им пратив по ПП линк на тие што бараа.
 

kpbKENGUR

Devil's Advocate
Член од
25 јануари 2007
Мислења
5.132
Поени од реакции
201
Na stranata na Cityradio ima vakva top lista.Ako ti e od nekoja pomos toa. Posle,za nekoj saat ke pobaram jas nekoj torent ili neso takvo pa ako najdam ke ti kazam.
знам, ги имам листите. пола не ги наоѓа ни на рапидсрч, нит лајмвер, нит торент. а тие што ги наоѓа не се тоа што го слушам на радио =) некои шкарт верзии се. па затоа прашав.
п.с. тоше, фала за линкот =)
 

Јован

дежурен сеирџија
Член од
16 октомври 2005
Мислења
4.892
Поени од реакции
265
знам, ги имам листите. пола не ги наоѓа ни на рапидсрч, нит лајмвер, нит торент. а тие што ги наоѓа не се тоа што го слушам на радио =) некои шкарт верзии се. па затоа прашав.
п.с. тоше, фала за линкот =)
тоше, фала и од мене, сеа спуштам нешо, па ако е ок зеленко...:vozbud::pos2:
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom