Кошаркарски куп на Македонија 2008

Статус
Затворена за нови мислења.

marcus

струмички модератор
Член од
5 јули 2006
Мислења
5.378
Поени од реакции
131
А вие која сала сте ја демолирале бе ?

Таа во Куклиш во основното училиште, ајде се гледаме утре ако влеземе во финале, па да видите како се демолира сала.
Ти во градежна фирама за демолирање да не работиш...
Ќе демолирале сала...И тоа "сопствената"...Држ ми раката скапах џамо...
 
Член од
16 јануари 2008
Мислења
631
Поени од реакции
0
bikти па им се смееш бе тебе знаме ти земаа ти ке се смееш тенеќе едно :bilokojzbot::bilokojzbot: од скриј се таму не се јавувај:bil:
Е што ако ми земале знаме. Немаа пари за шалчиња па си направија, иако се портокалови :pos2: а лафат дека си ги бранат боите на клупот на навиваа со портокалови шалчиња. И ти седи по мирен оти не си толку итар колку што се цениш:vozbud:
 
Член од
16 јули 2007
Мислења
12.497
Поени од реакции
4.070
bikти па им се смееш бе тебе знаме ти земаа ти ке се смееш тенеќе едно :bilokojzbot::bilokojzbot: од скриј се таму не се јавувај:bil:
Ех,Тапијо сега веќе,немаш право на збор:pos2: :pos2: :pos2: .
 
V

Viktoranius

Гостин
Ти во градежна фирама за демолирање да не работиш...
Ќе демолирале сала...И тоа "сопствената"...Држ ми раката скапах џамо...

Ќе видиш утре чија сала ќе биде демолирана.
 
Член од
16 јануари 2008
Мислења
631
Поени од реакции
0
Ќе видиш утре чија сала ќе биде демолирана.
Чекај бре поминете го Пелистер и дојдете утре. И ке видиме дали ке демолирате покрај 200 луѓе обезбедување, од нив 100 желки. Ти мислиш така е таа како во струмица застанале чичковци со бркчиња полицајци и тоа сите Струмичани
 

курајбер

млад, потентен
Член од
29 јануари 2007
Мислења
16.590
Поени од реакции
48.387
Е што ако ми земале знаме. Немаа пари за шалчиња па си направија, иако се портокалови :pos2: а лафат дека си ги бранат боите на клупот на навиваа со портокалови шалчиња. И ти седи по мирен оти не си толку итар колку што се цениш:vozbud:
Мене не ме интересират ни они ни вие само кажувам дека до лани беа апсолутно дно на секоја трибина сега на вас си градат историја и ке си раскажуаат цел живот како ви го земале знамето а ти ке се радуваш дека си чирак на Чекмбари бедо една :bil::bil:

а за мене да можда и је сум во споредба со некои други ама за тебе сум Декан :bilokojzbor;
 
Член од
16 април 2007
Мислења
134
Поени од реакции
1
Абе темата е мислам за кошаркарскиот куп '08 или препуцавање и шо ги мешате Чкембарите безвеза професори декани само празни муабети.
Поздрав
 

BoR4e

Manchester United
Член од
28 февруари 2008
Мислења
2.384
Поени од реакции
36
ajde so sreka na site ekipa vo polufinaleto a najmnogi na STRUMICA2005
 

iLe

Prototype
Член од
27 јануари 2007
Мислења
1.399
Поени од реакции
29
52 - 31 za strumica
 

Mr.HyPNoTiC

UnTraceable Guest!
Член од
13 ноември 2007
Мислења
1.450
Поени од реакции
239
Струмица Шампион може да претпоставам но само ако играеме така ... П.С. абе еј тие пелистер на почетокот пресинг ни држат ама сигурн0 незнаат со кој си имат работа ... Поздраааааав :vozbud::vozbud::vozbud::vozbud:
 

Mr.HyPNoTiC

UnTraceable Guest!
Член од
13 ноември 2007
Мислења
1.450
Поени од реакции
239
Стигнавме и до финалето ... како што очекувафме така и биде ... па ајде да видиме кој е подобар !!!


ДА СЕ ЗНАЕ КОЈ Е ШАМПИОН „Струмица 2005“ А ФЕНИ Е САМО ЕДЕН ЛАМПИОН !!!
 

the Consigliere

не читам дугачки постови
Член од
17 јуни 2007
Мислења
5.595
Поени од реакции
263
kje bide gusto utre..............
iskreno navivam da ima nekoja golema tepacka pa da gi izbacat dvete ekipi od prvenstvo ama sansite za toa se minimalni.
da ima nekoja tuca pomegju pupovic i latovic od edna i nosot i kol od druga.oh,ziveam da go gleam toj bokserski duel.
 

Mr.HyPNoTiC

UnTraceable Guest!
Член од
13 ноември 2007
Мислења
1.450
Поени од реакции
239
kje bide gusto utre..............
iskreno navivam da ima nekoja golema tepacka pa da gi izbacat dvete ekipi od prvenstvo ama sansite za toa se minimalni.
da ima nekoja tuca pomegju pupovic i latovic od edna i nosot i kol od druga.oh,ziveam da go gleam toj bokserski duel.
Хахах ного сакаш дечко ... Али мислам дека нема да се случи !!!
 

INVINCIBLE

MUFC
Член од
9 декември 2007
Мислења
3.462
Поени од реакции
434
kje bide gusto utre..............
iskreno navivam da ima nekoja golema tepacka pa da gi izbacat dvete ekipi od prvenstvo ama sansite za toa se minimalni.
da ima nekoja tuca pomegju pupovic i latovic od edna i nosot i kol od druga.oh,ziveam da go gleam toj bokserski duel.
хахахахаа
абе за бокс би требало да има посебна тема... :vozbud:
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom