ПРОТЕСТ ПРОТИВ МЕНУВАЊЕТО НА УСТАВНОТО ИМЕ! ВТОРНИК, 18:00, плоштад МАКЕДОНИЈА!

Статус
Затворена за нови мислења.
Член од
25 септември 2007
Мислења
1.436
Поени од реакции
45
ја видов пред малку, Бакојани се смееше, ама јас одам по тоа кој последен се смее најслатко се смее!
 
Член од
23 јануари 2005
Мислења
899
Поени од реакции
22
се смее поради тоа што им попушта владата, никако не смее да се попушта во било кој поглед. ако не им чини нивни проблем
 
Член од
1 мај 2005
Мислења
2.612
Поени од реакции
32
eve nekako se snajdov so idividi, megjutoa iako imam brz internet, nekako necista slika, i seto toa e uzasno sporo :P

ajd se nadevam ke se popravi :)
 

efendi

Трпение Спасение
Член од
20 јануари 2008
Мислења
271
Поени од реакции
0
Се смеела, изглеа димитров и го бапнал!!! Ако нека се смее, од смешка плачка.
 
Член од
25 септември 2007
Мислења
1.436
Поени од реакции
45
СИТЕЛ НЕ ИЗВИСИ , ТЕК ВО 21 ЧАСОТ :nenene:
се лажеш ако чекаш сител да каже некогаш нешто што е точно, ако речеа во 9 нема ништо да даваме е тогаш можевме да се надевавме на вклучување во живо
 
Член од
25 септември 2007
Мислења
1.436
Поени од реакции
45
Јас незнам со кое право нимиц ќе ни кажува кое име да го носиме и да ни дава некакви предлози, јас би ценел каков и да е предлог дури и со минимални и крајно прифатливи промени за нас, само кога би имало и некакви промени во уставот на грција, иначе сметам дека нимиц ако ни налага само нам, е тогаш нема никакво право тоа да го прави
 

efendi

Трпение Спасение
Член од
20 јануари 2008
Мислења
271
Поени од реакции
0
Абе вие будали ли сте бе. Кој снима 20 луге како праат гужва на плоштад?! Абе нека идат тамо пред грчка амбасада нека ја запалат, овдека изгледа како да штрајкуваат пред В2, како против трифка да штрајкуваат.
 

karan

бивш поет, плукач, вљубеник во слободата
Член од
31 мај 2006
Мислења
3.595
Поени од реакции
2.719
abe kaj trgnaa lugjeto......
 

Apokalipto

Tredici
Член од
4 март 2007
Мислења
15.576
Поени од реакции
2.585
Штета баш се надевав дека ќе видам што се случува....
 

Solid

Зона на самракот
Член од
26 август 2007
Мислења
7.174
Поени од реакции
4.133
Абе вие будали ли сте бе. Кој снима 20 луге како праат гужва на плоштад?! Абе нека идат тамо пред грчка амбасада нека ја запалат, овдека изгледа како да штрајкуваат пред В2, како против трифка да штрајкуваат.
Оди бе ти запали ја грчка амбасада...иф ју хеф д болс.:pos2:
 
Член од
23 јануари 2005
Мислења
899
Поени од реакции
22
Јас незнам со кое право нимиц ќе ни кажува кое име да го носиме и да ни дава некакви предлози, јас би ценел каков и да е предлог дури и со минимални и крајно прифатливи промени за нас, само кога би имало и некакви промени во уставот на грција, иначе сметам дека нимиц ако ни налага само нам, е тогаш нема никакво право тоа да го прави
уставот да го менат во грција. да смеат сите македонци да се вратат пак дома и да си ги повратат имањата, да смеат да си ги повратат имињата, да се воведат македонски радио станици, TV....... и пак да си останеме РМ. поради тоа што направивме ние доволно остапки. ДОСТА Е
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom