Навивачки групи во Македонија!

Статус
Затворена за нови мислења.
Член од
7 мај 2009
Мислења
710
Поени од реакции
55
Komitite so Pelister Super bile !

Ako go gledate celoto video ke gledate vikaat : albanski p... a igraat so mak. ekipa , i vo toj mec ne ne zaboravaat hahaah :S

I posle vikaat , Ballisitet samo koga igraat so mak. ekipa se na tribina za provociranje ??
Сакаше да кажеш албанска полиција така???
Зошто колку се сеќавам тоа викавме.
 

Тетекс фан ^

100% МАКЕДОНЕЦ
Член од
24 јануари 2009
Мислења
2.394
Поени од реакции
881
A be ti da ne si na nekoja droga, sto zboris ziti se, vi ste stavrno za zalenje, gledam deka se falite deka ste megu tri najdobri grupi vo makedonija, ako ste eden od najdobrite vie, koi na derbi utakmica vo koja Teteks e domakin ne mozevte da sobirata 200 dusi, a imajki go vo predvid kolku ste so predrasudi sprem nas, togas definitivno ballisti se najdobri ovaa polusezona. :icon_cool:icon_cool:icon_cool




ТЕТЕКСС АЛЕЕЕЕ, ТЕТЕКСС ЛЕАЛЕ, ТЕТЕКС ЛЕАЛЕО, НАПРЕД ТЕТЕКС ЕЕЕ
ТЕТЕКСС АЛЕЕЕЕ, ТЕТЕКСС ЛЕАЛЕ, ТЕТЕКС ЛЕАЛЕО, НАПРЕД ТЕТЕКС ЕЕЕ
ТЕТЕКСС АЛЕЕЕЕ, ТЕТЕКСС ЛЕАЛЕ, ТЕТЕКС ЛЕАЛЕО, НАПРЕД ТЕТЕКС ЕЕЕ.........
Ти текнува??? :baeh:
Челојјјј :)
 
Член од
6 декември 2010
Мислења
32
Поени од реакции
2
ТЕТЕКСС АЛЕЕЕЕ, ТЕТЕКСС ЛЕАЛЕ, ТЕТЕКС ЛЕАЛЕО, НАПРЕД ТЕТЕКС ЕЕЕ
ТЕТЕКСС АЛЕЕЕЕ, ТЕТЕКСС ЛЕАЛЕ, ТЕТЕКС ЛЕАЛЕО, НАПРЕД ТЕТЕКС ЕЕЕ
ТЕТЕКСС АЛЕЕЕЕ, ТЕТЕКСС ЛЕАЛЕ, ТЕТЕКС ЛЕАЛЕО, НАПРЕД ТЕТЕКС ЕЕЕ.........
Ти текнува??? :baeh:
Челојјјј :)
NE MI TEKNUVA, BIDEJKI NE SE SLUSAVTE, SAMO SE GLEDASE, OD KOREOGRAFIJATA (PLAVI NAJLONCINJA) KAKO DA JKP TETOVO ISPRATILA SVOI VRABOTENI DA NAVIVAAT ZA TETEKS:tapp:
 

Тетекс фан ^

100% МАКЕДОНЕЦ
Член од
24 јануари 2009
Мислења
2.394
Поени од реакции
881
NE MI TEKNUVA, BIDEJKI NE SE SLUSAVTE, SAMO SE GLEDASE, OD KOREOGRAFIJATA (PLAVI NAJLONCINJA) KAKO DA JKP TETOVO ISPRATILA SVOI VRABOTENI DA NAVIVAAT ZA TETEKS:tapp:
Да да радувај се:back: да и јкп сме мие како и цел свет што прави такви кореографии. И не ме цитирај више се виде што знаеш и како знаеш:tapp:
 
Член од
19 мај 2010
Мислења
2.124
Поени од реакции
324
Забраел со Вардар...забраел како викаа неговите бегај ида војвод :) само се сили како седимо на стадион,а не кажуе дека ако пробамо да излеземо полицијата сол ќе не напрае,забраел да каже дека ако има муда ќе дојде пред Буба мара пред утакмица,забраел да каже дека немаа појма од навијање и дека изгледаа толку смешно што едноставно неможем да престанем да се смеем кога игра Тетекс со шкендија :)забраел да каже колку пута бегал нагоре накај дреноец и околу стадион,а да не зборим колку ситуацие имало низ чаршија кога фаќале магла кој ќе вида некој со Војводи маица.
posto ste RODENI LAZGI sega ke zborim samo so fakti

od ovie maici se plasime ????


koj e smeshen izvini ?

aj staj 2 snimki kade ste navivale osven natprevarot Shkendija teteks i vardar teteks !

Koj zbori za beganje....sekoj natprevar spies po 3 casa vo stadion zs nemas muda vo svoj grad da izlezes od stadion...Nemas muda ni da gi cuvas tvoite transparenti ( da ne bea komitite ke gi izgubese i tie sto gi imas ) Nemas muda da izlagas vo grad so maica i ako imas ama ke ostanes bez maica togas !!
 
Член од
2 август 2009
Мислења
1.739
Поени од реакции
136
Темава постануе место за лечење комплекси :salut:
 
Член од
8 април 2007
Мислења
16.034
Поени од реакции
9.126
Сте зеле една маица и ни го пукнавте куров. Ајде одјебите бе, браќа на Усаин Болт :pos2:
 
Член од
19 мај 2010
Мислења
2.124
Поени од реакции
324
Сте зеле една маица и ни го пукнавте куров. Ајде одјебите бе, браќа на Усаин Болт :pos2:
1 ? siguren si ? LAZGOOOOO

--- надополнето ---

posto ste RODENI LAZGI sega ke zborim samo so fakti

od ovie maici se plasime ????


koj e smeshen izvini ?

aj staj 2 snimki kade ste navivale osven natprevarot Shkendija teteks i vardar teteks !

Koj zbori za beganje....sekoj natprevar spies po 3 casa vo stadion zs nemas muda vo svoj grad da izlezes od stadion...Nemas muda ni da gi cuvas tvoite transparenti ( da ne bea komitite ke gi izgubese i tie sto gi imas ) Nemas muda da izlagas vo grad so maica i ako imas ama ke ostanes bez maica togas !!
EVE FAKTI DRUGAR !
 

Tоni

ILLYRIAN
Член од
26 февруари 2009
Мислења
13.639
Поени од реакции
10.237
Само за маиците немојте да кажете дека не сме ви ги зеле.Многу добро знаете што се случи пред мечот тетекс-вардар.Многу наши членови за тоа беа во полиција.
Знаете и каде биле земени маиците :)
 

Ѓорче 1932

тој сум...
Член од
17 февруари 2009
Мислења
13.564
Поени од реакции
11.576
Досадни сте ко утринска серка мајке ми,дај олабавете ја темава од срања,посебно Балистите ака платени партиски војничиња...
 

Тетекс фан ^

100% МАКЕДОНЕЦ
Член од
24 јануари 2009
Мислења
2.394
Поени од реакции
881
^ Друже немај гајле сме навивале на сите утакмици дома, може не било на некој утакмице најсјајно, но сепак се идело... Имавме и добри изданија со Вардар, Брегалница, Ренова, за со вас си знаеш и самиот.... Имавмо гостување со Работнички... на другите де бевме спречени да гостувамо (Кратово, Автокоманда), Два пута со Ренова и Шкендија ни се падна да гостувамо, на другите више се донесе забраната... па кј ќе видиш толку утакмице на гости има, сеа 2 полусезона уште Вардар и Напредок ни останаа па таму би требало да се гостува... Лани факт е дека бевмо меѓу 3-те најдобри групе у Македонија заедно со Комити и Ф.А. кажи ако не кој беше подобар лани??
А тоа за маицете незнам како сте ги земале, бидејќи и ја неколку пута кј беше топло ја носев маицата исто и на стадион кј се иде па ене ми ја дома...

--- надополнето ---

Само за маиците немојте да кажете дека не сме ви ги зеле.Многу добро знаете што се случи пред мечот тетекс-вардар.Многу наши членови за тоа беа во полиција.
Знаете и каде биле земени маиците :)
Па и тоа мене ме чуди бидејќи ја тоа време пројдов низ плоштад со Војводи маица па никој и ништо немаше... :)
 

Tоni

ILLYRIAN
Член од
26 февруари 2009
Мислења
13.639
Поени од реакции
10.237
^ Не се прај дека не знаеш.Прашај ги твоите другари кои плачеа и трк во полиција да идат да пријават.Една маица е земена токму кај Дајти донери што прави.Една кај Шатци за малце...полицијата стигнала тогаш и на дечкото му останала маицата :)

Стар муабет е ова.
 
Член од
21 јули 2009
Мислења
876
Поени од реакции
462
абе дајте олабавете ја темава!:tapp:дискутирајте а не да се вреѓате цело време...
и пишувајте на кирилица!
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom