Навивачки групи во Македонија!

Статус
Затворена за нови мислења.
Член од
24 јуни 2009
Мислења
448
Поени од реакции
165
Nit klubot e privatna sopstvenost, nitu pak stadionot e vo sopstvenost na klubot. Zemjisteto kaj sto se naoga stadionot e vo sopstvenost na opstinata a so nego stopanisuva valjda javnoto pretprijatie za sportski objekti.
Колку што знам градоначалникот е од ваша националност. Тој може да го среди тоа. Објасни им на луѓето зошто 6 години, а и повеќе не градите уште една трибина? Годините минат, а вие не превземате ништо. Како очекуваш да примиш навивачи кога немаш место каде да ги ставиш?
 

Duduk

Korg Maniac
Член од
8 јули 2009
Мислења
953
Поени од реакции
99



погледнете на 0:35 горе лево, шверцериве почнаа и со митролези на утакмици да доаѓаат.
 
Член од
18 февруари 2009
Мислења
480
Поени од реакции
38
Јас знам дека како регистрирани навивачи во Македонија се Комитите и Чкембарите и тоа се навивачки групи, она другото е кој доведен кој затечен...
srbomanu aj odebi malce ok ?
 
Член од
17 август 2006
Мислења
1.531
Поени од реакции
123
Брате немој бе да се брукаш со вакви клипчиња ќе ти се смеат сите:kesa:
 
Член од
30 јуни 2007
Мислења
1.775
Поени од реакции
23
:pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2: на крај било најглавното значи. да си жив ме изнасмеа :pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2:
 
Z

ziko bt

Гостин
ццц без исав се србиве све ни преработија:pos2:
како и да е овде се гледа скопоскиот комплекс и колку ви смеви важни па почнавте и клипој за нас да прајте јебига страв од конкуренција:pipi:
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom