Билјард

\m/arko

A place where the beer flows like wine...
Член од
15 јануари 2008
Мислења
6.357
Поени од реакции
789
Igram kako Tom i Dzeri bilijard, ok ne sum tolku tapa ama ne sum bas profi na podalecni topki.

извинете на латиницата.
 

Болиглава

A cold fact
Член од
16 јуни 2007
Мислења
4.701
Поени од реакции
2.353
Тенкјукамаген.

Следееееејчи?*







*Пишам следејчи, а не боља, пошо бољи од мене нема. p0z43 p33r43 |<!$$43.
1-1 вкупен резултат. Ќе имат решавачка.

Не ми боли ку*от. поЗЗпоЗЗЗззЗПЗз
 

Fantom

Chikara
Член од
4 јуни 2006
Мислења
11.453
Поени од реакции
812
До 5 на партии играме, ужифкич.
 

Alien_sr

Ultimate Survivor!
Член од
14 мај 2007
Мислења
2.971
Поени од реакции
143
Јас преги играв со еден другар резултатот: 6-4 за мене
Вчера: 6-2 за мене
Некни: 5-4 за него и тоа после продолжение оти завршивме 4-4 и 1 жетон за победник
Во понеделникот: 4-2 за мене
Во саботата: 5-1 за мене
и се секавам го тепав и 5-0
 

iLe

Prototype
Член од
27 јануари 2007
Мислења
1.399
Поени од реакции
29
Ако има така некој послаб од струмица да га напрааме некој ден?:helou:
 

petar_joker

OLD ROCKER
Член од
5 септември 2007
Мислења
1.249
Поени од реакции
57
Објавувам дека бев поразен од Фантом 3-2 во серија best of five нормално. Натпреварот беше возбудлив со тоа што имаше потенцијал да направам целосен пресврт при водство на фантом од 2-0. Но сепак, среќата(и малце знаење:), се покажа пресудна за крајниот резултат, иако не бев во најдобра форма.
Ќе има реванш:). :helou:
KIssKi... PozzZ
Abe vie pak ne me viknavte, a??
 

Fantom

Chikara
Член од
4 јуни 2006
Мислења
11.453
Поени од реакции
812
Те немат на мсн, как да те викнам? Саде на плажине си.:star:
 
Член од
10 август 2008
Мислења
744
Поени од реакции
266
Играм билјард веќе една година секојдневно.

Кој е од Охрид и сакат да му прам кој губит - нек си најт партнерче и задолжително нека зејт пари (јас и другарка ми сме добитничка комбинација). :pipi:
 

Fantom

Chikara
Член од
4 јуни 2006
Мислења
11.453
Поени од реакции
812
Ако не грешам пред некоја недела играв против тебе и другарка ти, со еден шо појма немат од билјард, и не потековте. :)

Ак сакаш мојме пак да прајме, ама не кај костурон, туку пауер.
 

petar_joker

OLD ROCKER
Член од
5 септември 2007
Мислења
1.249
Поени од реакции
57
Играм билјард веќе една година секојдневно.

Кој е од Охрид и сакат да му прам кој губит - нек си најт партнерче и задолжително нека зејт пари (јас и другарка ми сме добитничка комбинација). :pipi:
Aj addni me na msn za da se dogovorime koga i kade. Jas imam eden partner moj, pa mojme da izigrame nekoja partija. churlin_joker@hotmail.com
A mislam deka znam koi ste, Edna so plava kosa i edna so kafeavkasta, taka??
 

petar_joker

OLD ROCKER
Член од
5 септември 2007
Мислења
1.249
Поени од реакции
57
Ако не грешам пред некоја недела играв против тебе и другарка ти, со еден шо појма немат од билјард, и не потековте. :)

Ак сакаш мојме пак да прајме, ама не кај костурон, туку пауер.
Power uste ednas ne igram. Bilijardon e KATASTROFA.
 

Crazy in Love

Here's looking at you kid.
Член од
25 јануари 2007
Мислења
23.859
Поени од реакции
25.413
Не сум до толку тапа.
Не знам добро, ама се снаоѓам.:)
 
Член од
13 јуни 2007
Мислења
206
Поени од реакции
15
ОООоооо.. Па ајде бе дечки и девојки.. јас сум умрен по биљард.. :) кој сакат да играт, слободно.. иначе power биљардон влечит малце отпоќе.. али ајде кажите кај да играме, кај имат поубај.. И немојте да ми речите кај костурон, многу е селско, Албанци и ѓупци турено е.. а башка она типкана шо работит, преку ... ми е. добро бе неморат на секој земен жетон да наплаќаш, санкир ќе избегаме негде.. зато во power се понашет со тебе ко со господин чоек.. јесте е 10ден поскапо али е каде подобар амбиентот и опкружувањето него кај костурон...:helou:
 

PSYtisfaction

Царевата ќерка
Член од
30 јуни 2006
Мислења
3.922
Поени од реакции
527
Јас веќе немам толку големи амбиции за билјард, откако се соочив со фактот дека не ме бива, бе. :(
Чак и ноктите ги исеков и џабе :pos:
Од сега да си се држам јас до пикадото, а :icon_lol:
 

petar_joker

OLD ROCKER
Член од
5 септември 2007
Мислења
1.249
Поени од реакции
57
ОООоооо.. Па ајде бе дечки и девојки.. јас сум умрен по биљард.. :) кој сакат да играт, слободно.. иначе power биљардон влечит малце отпоќе.. али ајде кажите кај да играме, кај имат поубај.. И немојте да ми речите кај костурон, многу е селско, Албанци и ѓупци турено е.. а башка она типкана шо работит, преку ... ми е. добро бе неморат на секој земен жетон да наплаќаш, санкир ќе избегаме негде.. зато во power се понашет со тебе ко со господин чоек.. јесте е 10ден поскапо али е каде подобар амбиентот и опкружувањето него кај костурон...:helou:
Pa ne morat da naplakjas za sekoj zemen zeton. Ke si zemis nekolku i na kraj ke si platis. Inace ne e za tie 10 denari plus, tuku e za bilijardot, vo pravo si deka vlecit ( uste po edna cigla da mu stavet oddolu pak nemat da go ispravet). To e edinstvena pricina so ne sakam tamu da igram, a i mnogu red se cekat.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom