Dexter

Apokalipto

Tredici
Член од
4 март 2007
Мислења
15.576
Поени од реакции
2.585
И еве сме, неможев да пишувам сабајле ептем ми се спиеше... не беше толку лоша епизодава ама и фалеа мал милион работи :S само јас ли имам впечаток дека камерава во оваа епизда ја движеше некое недоветно детенце... да трепери, заебано поставена - ептем аматерски, па крајот... никаква тензија, дијалогот меѓу Декстер и Астор бог да чува
 

Iceboy

Porque somos LOS MEJORES
Член од
23 октомври 2008
Мислења
17.278
Поени од реакции
17.958
^^
Еееј па не сум ја изгледал последен епизодава :):)
 

Mark Renton

I live by the tune, I die by the book
Член од
12 ноември 2009
Мислења
5.367
Поени од реакции
4.894
Кој кур бе..Декстер станал голем клецкач во втора сезона...хаха и многу промени во неговата личност...можи сум назад со епизодиве, но не се брзанм, пополека уживам во серијава:smir:
 
T

Tetro

Гостин
Кој кур бе..Декстер станал голем клецкач во втора сезона...хаха и многу промени во неговата личност...можи сум назад со епизодиве, но не се брзанм, пополека уживам во серијава:smir:
Уживкај си полека, и немој многу да читаш на темава, ќе те спука некој страшен спољер и после ќе плачеш/
 

Anne.

~
Член од
4 декември 2009
Мислења
4.629
Поени од реакции
10.284
Кој кур бе..Декстер станал голем клецкач во втора сезона...хаха и многу промени во неговата личност...можи сум назад со епизодиве, но не се брзанм, пополека уживам во серијава:smir:
ЛАЈЛАААА:vozbud::vozbud::vozbud:
 
I

Intex

Гостин
Кој кур бе..Декстер станал голем клецкач во втора сезона...хаха и многу промени во неговата личност...можи сум назад со епизодиве, но не се брзанм, пополека уживам во серијава:smir:
Квалитетот на втората сезона е обратно пропорционален од клецкањето на Декстер.:smir:
 
Член од
21 септември 2008
Мислења
267
Поени од реакции
82
Се си мислев дека на крај ќе и крцне ножот, да се надеваме дека во шестата сезона ќе му прави проблеми и ќе ја искасапи.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom