Каролина Гочева

Член од
13 април 2008
Мислења
3.998
Поени од реакции
1.086
А кога ќе излезе албумот?
И дали ќе извадат уште некој сингл во меѓувреме?
Па последни информации кажуваа во мај дека ќе излезе. Мислам дека баш пред да излезе албумот, ќе пуштат нов сингл како најава.
 

Me2

интериста
Член од
21 ноември 2009
Мислења
5.205
Поени од реакции
2.199
Па последни информации кажуваа во мај дека ќе излезе. Мислам дека баш пред да излезе албумот, ќе пуштат нов сингл како најава.
Оф топик :
Секое второ мислење на темава е твое :tapp:

Ајде олади... :wink:

Он топик :
Каролина се огрубела во последно време
 

Дивајн

блаблабла
Член од
3 април 2005
Мислења
15.749
Поени од реакции
1.855
Па последни информации кажуваа во мај дека ќе излезе. Мислам дека баш пред да излезе албумот, ќе пуштат нов сингл како најава.
А знаеш кога последно имала секс Каролина? Не знам како ми текна тоа додека ја гледав пред некој ден на тв, ама ми текна и ептен ме интересира! Плис хелп ми!:salut:
 

wot

aloof
Член од
20 мај 2008
Мислења
19.541
Поени од реакции
33.749
Ја напнавте еј. Ај запалете ја како вештерка.
Не сте виделе фанови. Опсесивни, хардкор фанови?

Оваа е во помал размер.

И респект до Каролинчето, уште би ја.
 
Член од
2 март 2010
Мислења
1
Поени од реакции
0
Не знам, BloOdY DollY каде би можела да најдеш видео/слика од тоа како Каролина изгледаше таа вечер, пробај на youtubе aко има нешто.
Јас би сакала ако има видео од настапот на Каролина на полуфиналето на Гоплемиот брат ВИП пред неколку дена што беше.


00.50 :smir:


02.30 Ti i ja :]
 
Член од
7 декември 2009
Мислења
47
Поени од реакции
3
Slusnav pak i raskinale na Karolina . Sto e rabotava ja tapsaat i raskinuvaat
 
Член од
26 февруари 2010
Мислења
25
Поени од реакции
3
Инаку пред излегувањето на нејзиниот нов албум ќе следи и промена на нејзиниот имиџ,нејзините стилисти се драстична промена,а колку ќе биде голема промената ќе зависи само од Каролина и од тоа колку стилистите ќе ја убедат да ги истите спроведат на дело,да се надеваме дека ќе ја убедат.
vaka nesto?

 
Член од
13 април 2008
Мислења
3.998
Поени од реакции
1.086
Каролина ќе го досними албумот на крај на месецов во Сараево и албумот конечно излегува во мај.
А за раскинувањето, изгледа е точно затоа што на Ексклузив вечерва ќе даваат нешто за тоа.
 
Член од
20 август 2007
Мислења
2.252
Поени од реакции
312
Каролина ќе го досними албумот на крај на месецов во Сараево и албумот конечно излегува во мај.
А за раскинувањето, изгледа е точно затоа што на Ексклузив вечерва ќе даваат нешто за тоа.
За греота чупето не можи дечко да си најде асален :( Што мислите вие,до неа е или до тие идиотите? Ах кутро чупе,немир на душата ми кладе :(

И сега шо прајме,кој е за неа вистинскиот? Принцот Вилијамс,ваљда :helou:
 
Член од
22 ноември 2008
Мислења
673
Поени од реакции
102
Каролина ќе го досними албумот на крај на месецов во Сараево и албумот конечно излегува во мај.
А за раскинувањето, изгледа е точно затоа што на Ексклузив вечерва ќе даваат нешто за тоа.


Далеку е од било какво раскинување,а тоа што во некои медиуми немаат што да напишат и кажат па измислуваат приказни од овој тип.
И да, Каролина го пронајде својот принц Марко или како што таа самата изјави човекот на нејзиниот живот.
 

Terebellum Sagittarii

Несопирлива
Член од
25 јули 2007
Мислења
1.194
Поени од реакции
578
Мене не ми се оствари предвидувањето изгледа дека Каролина ќе остане со овој. Иако е во ,,години’’ веројатно не размислува за брак...
Иначе, Дијаманте, ти испадна дека не знаеш многу, караманот знае се за Каролина, дури и како размислува:toe:
 

Ошо

I like to disturb people.
Член од
23 септември 2009
Мислења
73
Поени од реакции
5
Ваа па едни силикони да ставеше ...:pos2::pos2::pos2::pos2:
 
Член од
22 ноември 2008
Мислења
673
Поени од реакции
102
Мене не ми се оствари предвидувањето изгледа дека Каролина ќе остане со овој. Иако е во ,,години’’ веројатно не размислува за брак...
Иначе, Дијаманте, ти испадна дека не знаеш многу, караманот знае се за Каролина, дури и како размислува:toe:
Каролина е современа,самостојна и реализирана личност,и не е девојка која што едиствена цел и е во животот да се добро омажи,ако и било до тоа одамна ќе се омажела до сега,само нереализирани девојки сакаат по секоја цена да влезат во брак.
 
Член од
7 декември 2009
Мислења
47
Поени од реакции
3
Не е тоа работата, дека е самостојна и реализирана девојка и дека има убав глас тоа е точно ама дека не глеала во каква финансиска состојба и се дечковците тоа ќе се прашаме изглеа затоа и така и прават ќе си напраат мерак и после чао.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom