Каролина Гочева

rossonerka

too good to be true
Член од
8 октомври 2007
Мислења
6.081
Поени од реакции
889
DIJAMANTE од Швајцарија да не ни пишуваш???
 
Член од
26 август 2008
Мислења
2.165
Поени од реакции
58
Имаш во претходните страни, можеш да се снајдеш и да дознаеш како се вика
Иначе, ова е втора година како Каролина е на скијање во Швајцарија со дечкото, дефинитивно кој работи, си заработува и си ушива
а кој критикува, цел живот со престот во уста ќе си седи и ништо нема да види во животот
Каролина бар се изнашета, колку само не земји има прошетано, во тоа е богатството, да видиш нови работи, да запознаеш поинакви менталитети
pa site sponzorusi taka setaat.sto e cudno tuka?
 
Член од
13 април 2008
Мислења
3.998
Поени од реакции
1.086
Знаеш што е чудно?
Што спонзорушите не си заработуваат сами!
 
S

StormRage

Гостин
па голем (да простиш) к*р кај била каролина... швајцарија на скијање... гарант некое дрво имат погодено :pos2:
 
Член од
26 август 2008
Мислења
2.165
Поени од реакции
58
Имаш во претходните страни, можеш да се снајдеш и да дознаеш како се вика
Иначе, ова е втора година како Каролина е на скијање во Швајцарија со дечкото, дефинитивно кој работи, си заработува и си ушива
а кој критикува, цел живот со престот во уста ќе си седи и ништо нема да види во животот
Каролина бар се изнашета, колку само не земји има прошетано, во тоа е богатството, да видиш нови работи, да запознаеш поинакви менталитети
a ti so toa tvoeto falenje na sekoj cekor i sekoj mozen nacin sto dobi poveke od tie sto ja kritikuvaat?ili pak mozebi toa falenje ti e rabota?
 
Член од
22 ноември 2008
Мислења
673
Поени од реакции
102
Аман бре више со тие глупости никој не ви е крив ако не можете од Куманово подалеку да мрднете,а тоа што каролина си шета тоа си е нејзино и не тресете више глупости си заработува сама инаку да ви кажам дека еден нејзин настап чини 2000евра така да тоа ти е два три настапи за неа,си заработила па ќе троши што тука проблемот,а и нејзините родители не се некој сиромашки имотни си се, така да тоа ви е тоа.
 
Член од
13 април 2008
Мислења
3.998
Поени од реакции
1.086
Стварно? јас не знаев, богати се родителите? Заработува 2000-3000 евра за настап? Настап во кој смисол настап?
 

rossoner stefan

Модератор
Член од
5 декември 2007
Мислења
1.770
Поени од реакции
192
на стап:vozbud::vozbud::vozbud: (во таков смисол):pos2::pos2:
Хахахахахахаха!

Дијаманте ти балгодарам на прекрасните информации кои секогаш ги постираш на форумов во врска со Каролина, не мора да читам Свет, Скандал и Блиц да видам кај ни одмара и кај и со кого скија чупето.
 
Член од
3 јули 2008
Мислења
245
Поени од реакции
9
За мене Каролина е една од најдобрите пејачки во Македонија...
Без разлика како се однесува на сцена или спрема фановите, мене многу ми е мила!
Сепак растев со нејзината музика, и многу ми се допаѓа нејзиниот нов албум!
 
Член од
13 април 2008
Мислења
3.998
Поени од реакции
1.086
Само она е професионална пејачка кај нас со стас и глас и однесување кон музиката, работи со цел тим, не се појавува сегде по секоја цена и не пее сегде
тоа за мене е Ѕвезда, професионалец!
 
Член од
26 август 2008
Мислења
2.165
Поени од реакции
58
Само она е професионална пејачка кај нас со стас и глас и однесување кон музиката, работи со цел тим, не се појавува сегде по секоја цена и не пее сегде
тоа за мене е Ѕвезда, професионалец!
znaci so sila si baras da te citiram,znaes li ti voopsto sto e profesionalna pejacka?
kako mozes da go izjavis toa?
jas pre bi rekol deka SAMO ONA NE E PROFESIONALNA PEJACKA kaj nas.i ne raboti ona so cel tim,tuku cel tim raboti za da ja promovira nea.a toa sto ne se pojavuva segde i ne pee segde ne ja pravi svezda,tuku bas naproti ja pravi prepotentna seljanka od najlos vid.

najgolemata svezda sto nekogas se pojavila na ovie prostori TOSE PROESKI,peese segde i se pojavuvase segde.sakas da kazes deka spored tvoi standardi on ne bese svezda?kako ne ti e sram da pisuvas takvi gluposti.
 
Член од
13 април 2008
Мислења
3.998
Поени од реакции
1.086
Зашто во секој муабет Тоше па Тоше, па Тоше? дали како прво Тоше е пејачка, па да ме негираш во тоа што го зборам? И не сакам во ништо да го мешам Тоше или во оваа тема да кажувам дали, како, зашто, кога, се знае кој е ТОШЕ, толку за тоа
За Каролина
А тоа што не се појавува сегде и не пее сегде е одлична политика на нејзината продуцентска куќа Авалон, а не знам длаи е тоа и одлука на Каролина, меѓутоа во целост се согласувам со нивната политика за водење на кариерата на Каролина
Сепак они знаат дека Каролина не вреди како сите новопојавени хит мејкери, таа е пејачка со искуство и традиција, па затоа и не треба да се меша со останатите кога пеат на тезги и настапи, и на што уште не
И она пеела во почетокот на нејзината кариера, меѓутоа достигна ниво кое не и налага да се враќа назад
 
Член од
26 август 2008
Мислења
2.165
Поени од реакции
58
Зашто во секој муабет Тоше па Тоше, па Тоше? дали како прво Тоше е пејачка, па да ме негираш во тоа што го зборам? И не сакам во ништо да го мешам Тоше или во оваа тема да кажувам дали, како, зашто, кога, се знае кој е ТОШЕ, толку за тоа
За Каролина
А тоа што не се појавува сегде и не пее сегде е одлична политика на нејзината продуцентска куќа Авалон, а не знам длаи е тоа и одлука на Каролина, меѓутоа во целост се согласувам со нивната политика за водење на кариерата на Каролина
Сепак они знаат дека Каролина не вреди како сите новопојавени хит мејкери, таа е пејачка со искуство и традиција, па затоа и не треба да се меша со останатите кога пеат на тезги и настапи, и на што уште не
И она пеела во почетокот на нејзината кариера, меѓутоа достигна ниво кое не и налага да се враќа назад
aj preprocitaj si go uste ednas prethodniot post.pa da vidis sto kaza.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom