Економски факултет (стара тема)

Статус
Затворена за нови мислења.

sonja.m

SoNy
Член од
26 декември 2009
Мислења
38
Поени од реакции
0
Математика утре сите полагаме од 8.00
 
Член од
19 август 2010
Мислења
5
Поени од реакции
0
Дали некој има прашања за сметководство од испит, полагам на 6ти па малку помош не би ми дошла лошо... благодарам однапред :)
 
Член од
3 март 2009
Мислења
288
Поени од реакции
31
На што мислиш? На форумов дежурни? :)
На форумов, да. Шала, дека ве гледам борите отсутни и се тоа. :icon_lol:
Ама ако, убо е тоа, па мора да има некој што ќе не држи построго за да присуствуваме и да доаѓаме на време, форум е ова или панаѓур? :)
 

AdRi*

Obscenely Delicious
Член од
10 декември 2007
Мислења
651
Поени од реакции
41
Има ли некој од тука што е запишан на менаџмент?Јас се запишав сега,ама ме исплашија оти Шуклев предавал по повеке предмети.
Знае некој да ми каже како е?И дали прават проблем за менување на смерот?
 

The Mummy

The world is not enough
Член од
3 мај 2006
Мислења
5.415
Поени од реакции
181
Има ли некој од тука што е запишан на менаџмент?Јас се запишав сега,ама ме исплашија оти Шуклев предавал по повеке предмети.
Знае некој да ми каже како е?И дали прават проблем за менување на смерот?
Де бе уште непочната се исплаши :)

Мислам предава вкупно 3 предмети, ама не знам кога планира да оди во пензија, дур стигнеш до другите предмети може ќе отиде во пензија :)

Јас лично не би отишол на тој смер, зашто секој втор предмет е поврзан со менаџмент и тоа ми е тапа за учење.

За смер не би требало да ти направат големи проблеми, ќе си платиш поштено и ќе си смениш.
 
Член од
19 август 2010
Мислења
5
Поени од реакции
0
Луѓе дај помогнете со ова сметководството.. да не му се наоѓаат на некој испитни комбинации... и ако може некој да ми каже како е на испит, прв пат полагам
 

@Lbaneso

Лаеш НЕ касаш !
Член од
19 ноември 2009
Мислења
2.425
Поени од реакции
798
Има ли некој од тука што е запишан на менаџмент?Јас се запишав сега,ама ме исплашија оти Шуклев предавал по повеке предмети.
Знае некој да ми каже како е?И дали прават проблем за менување на смерот?
абе остај само те плашат :toe:
 
Член од
19 август 2010
Мислења
54
Поени од реакции
0
Kolegi moze li nekoj da mi kaze sho ne treba da se uci ekonomika, i ako ima nekoj prasanja bi go zamolil nekako da mi gi dostavi. Fala odnapred :)
 
Член од
14 ноември 2009
Мислења
17.299
Поени од реакции
15.535
На форумов, да. Шала, дека ве гледам борите отсутни и се тоа. :icon_lol:
Ама ако, убо е тоа, па мора да има некој што ќе не држи построго за да присуствуваме и да доаѓаме на време, форум е ова или панаѓур? :)
Не баш, само некои луѓе тешко се забораваат :)
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom