Економски факултет (стара тема)

Статус
Затворена за нови мислења.
Член од
14 ноември 2009
Мислења
17.291
Поени од реакции
15.508
^Никогаш не е касно да си ги поправите грешките :pos:
 

The Mummy

The world is not enough
Член од
3 мај 2006
Мислења
5.415
Поени од реакции
181
значи твој совет сега да си земеме документи а?:smir: (иако гледано според другарката на бене касниме:toe:)
Не, не муабетот ми беше дека ако видиш не те бива оди си што порано:) Ако веќе ти оди нема што да си земаш документите.

А вие 2ца вака случајно се погодивте истовремено и уште реплицирате, или не е коинциденција :pos:
 
Член од
14 ноември 2009
Мислења
17.291
Поени од реакции
15.508
^Зарем веруваш во коинциденции? :pos:
 
Член од
16 јуни 2010
Мислења
13
Поени од реакции
0
shapeless ti blagodaram shto se potrudi da mi odgovorish :) nemozam da citiram me zafrkavaat i kompjuterot i internetot istovremeno :angry2:
inaku ne sum kolega tuku koleshka:) i eve ova mi se zadolzitelnite predmeti : makroekonomija,monetarna ekonomija,menagment,javni finansii,finansiski pazari i institucii,finansisko smetkovodstvo. kolegi aj ve molam koj gi ima polagano da prokomentira po neshto,shto e poteshko shto polesno i predlozete nekoj interesen predmet da go zemam za izboren :salut:
 
Член од
21 февруари 2008
Мислења
225
Поени од реакции
8
персони од колегијален тип мои, па кажете дека моите шеги нели до толку ве расонуваат да знам почесто да ви ги пишувам :D
пред нели да ви ја пишам шегата 3 дена ве немаше а сега нели се разбудивте :vozbud:
 

Anne.

~ Happiness In Slavery.
Член од
4 декември 2009
Мислења
4.628
Поени од реакции
10.284
персони од колегијален тип мои, па кажете дека моите шеги нели до толку ве расонуваат да знам почесто да ви ги пишувам :D
пред нели да ви ја пишам шегата 3 дена ве немаше а сега нели се разбудивте :vozbud:
у право си, ја уште немам заспано :icon_eek::smir:
 
Член од
1 јули 2009
Мислења
61
Поени од реакции
0
Луѓееее,сакам да се запишан на Економски и сеа помош од вас.
Бидејќи не ми иде математија ама ич кој смер е со најмалку математија,незнам за кој да се одлучам а сите ми се интересни освен смер-економија :S
чекам и не ме разочарувајте :)
 

The Mummy

The world is not enough
Член од
3 мај 2006
Мислења
5.415
Поени од реакции
181
Луѓееее,сакам да се запишан на Економски и сеа помош од вас.
Бидејќи не ми иде математија ама ич кој смер е со најмалку математија,незнам за кој да се одлучам а сите ми се интересни освен смер-економија :S
чекам и не ме разочарувајте :)
Еве ти, ги имаш сите предмети на сите смерови, па заклучи каде има најмалку математика.

http://www.eccf.ukim.edu.mk/studiranje/studii/dodiplomski
 
Член од
1 јули 2009
Мислења
61
Поени од реакции
0
Еве ти, ги имаш сите предмети на сите смерови, па заклучи каде има најмалку математика.

http://www.eccf.ukim.edu.mk/studiranje/studii/dodiplomski
Ги гледав јас смеровите детално,ама незнам кој предмети се со математија,како на пример основи на маркетинг,сметководство итн да не ги набројувам
 

Anne.

~ Happiness In Slavery.
Член од
4 декември 2009
Мислења
4.628
Поени од реакции
10.284
Ги гледав јас смеровите детално,ама незнам кој предмети се со математија,како на пример основи на маркетинг,сметководство итн да не ги набројувам
у прва сите имаат математика. после искрено не знам дали има

едит: сега убаво прочитав што ти е прашањето....и во други предмети има математика, ама не ти тражат некои посебни познавања. али ајде нека кажат постариве колеги, они најубаво ке ти одговорат.
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom