Економски факултет (стара тема)

Статус
Затворена за нови мислења.
Член од
12 јануари 2009
Мислења
356
Поени од реакции
17
Е сега ме израдува ама сепак фала. Што значи после се ќе морам да одам на увид кај него да ми каже од кои две теми треба да повторам :S
dada ke mora kaj nego da otides da ti kaze so da ucis :( jbg toa e koleske
 
Член од
19 февруари 2010
Мислења
144
Поени од реакции
0
moze li nekoj od postarite kolegi da mi dade sovet,dali poe-biznis e dovolno da se uci samo od prezentaciite?aj ve molam za pomos :smir:
 
Член од
18 јануари 2008
Мислења
131
Поени од реакции
14
Знае некој кога се приемни денови на професорот по Е-бизнис и кај се наоѓа неговата канцеларија... Не успеав денес да станам да земам оцена :kesa:. Па сега треба накнадно.

П.С Кога ќе дава математика оценки ако знае некој ?? :D
 
Член од
2 мај 2010
Мислења
188
Поени од реакции
2
Знае некој кога се приемни денови на професорот по Е-бизнис и кај се наоѓа неговата канцеларија... Не успеав денес да станам да земам оцена :kesa:. Па сега треба накнадно.

П.С Кога ќе дава математика оценки ако знае некој ?? :D

Мат. во понеделник ке дава во 10, ваљда во неговиот кабинет.:vozbud:
 
Член од
16 јануари 2010
Мислења
6
Поени од реакции
0
Колеги дали економика би можело да ме пуште со 48 поени за едно прашање не сум положена?
 

filipmakedonski

Македонец
Член од
25 ноември 2007
Мислења
1.278
Поени од реакции
31
Драги колеги , сакам со Вас да споделам една многу интересна можност и начин да го исполните дел од Вашиот летен одмор и да научите многу важни работи истовремено. Се работи за интернационална конференција ,,Become a green EU leader,, која ке се одржи од 5-15 Август летово во хотелот ,,Славија Спектар,, во Охрид .
Низ интерактивните работилници и комуникацијата со студенти од целиот свет во текот на 10 дена ќе добиете еден поинаков поглед на светот.
Информативен состанок ќе се одржи овој вторник во 12 часот во Амф.1 на Економскиот факултет.

Дотогаш , повеќе информации на http://aiesecskopje.org.mk/news-01.html или пак на нашата ФБ страница http://www.facebook.com/#!/pages/MAKE-A-DIFFERENCE-BECOME-A-GREEN-EU-LEADER/120014218032824?ref=search&sid=Rd_A9kYe4t9px7N96HcNUA.3377272035..1
 
Член од
6 август 2008
Мислења
646
Поени од реакции
17
Колеги, кога треба да се пријави испит за августовско-септемвриска сесија ?
 
Член од
9 април 2010
Мислења
25
Поени од реакции
0
Член од
14 ноември 2009
Мислења
17.299
Поени од реакции
15.535
Ај да прашам и јас нешто.... 5тата тема Статистика, до кај е скратена? Знам дека последните 2-3 точки се скратени, ме интересира дали и тоа за аритемтички средини е скратено???
 
Член од
22 јануари 2009
Мислења
61
Поени од реакции
1
A ekonomika tretiot kolokvium so kolku se pominuva, isto kako i ispitot so 52 ili?
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom