Atheisthische
Поени од реакции
0

Профил пораки Последна активност Теми и мислења За мене

  • Колега извини, сеуште немам добиено прашања економика, некој од форумов требаше да ми ги препрати но сеуште ми нема нишо стигнато, во случај да ги добијам , ке ги добиеш и ти
    Колега имам некои прашања што ги добив, пиши ми е-маил па ќе ти ги пратам :)
    Здраво.И јас сакам да се префрлам на е-бизнис годинава.Ти на кој си и на кој сакаш да се префрлиш ?поз
  • Вчитување…
  • Вчитување…
  • Вчитување…
На врв Bottom