S
Поени од реакции
0

Профил пораки Последна активност Теми и мислења За мене

  • Немам никакви прашања економика. Само скриптите што кружат по форумов и таа што ја има во либро за првиот колоквиум. Мене ме интересираше ако се сеќава некој на некое прашање што падна последниов испит... ама слабо... ако ти текнува некое пиши, може ќе се најде =) Поздрав и со среќа.
    Хаха ги немам, лошо се разбрав со колешката, зарем очекуваш у петок да полагаш и во сабота да стават резултати?
  • Вчитување…
  • Вчитување…
  • Вчитување…
На врв Bottom