Економски факултет (стара тема)

Статус
Затворена за нови мислења.
Член од
18 јануари 2008
Мислења
131
Поени од реакции
14
А некој да не знае статистика што е скратено за испит ако има нешто скратено ???
 

kosta-p

relax-m
Член од
27 декември 2009
Мислења
63
Поени од реакции
1
kolegi vistina li e deka prof po ekoloski gi dal istite prasanja lani na ispit :D ...
 

vXa

Член од
1 март 2009
Мислења
126
Поени од реакции
35
Статистика има скратено. Јас знам за 3та и 12 тема дека не требаат, а како што слушам имало и некој други работи, ако знае некој нека ги пише
 
V

Viktor g

Гостин
vo princip se istite prasanja so pagjaat na kolkbium za raskazuvanje a za tret se drzavine germanija , holandija..,... i za makedonija taka so mislam deka pagjat isti od lani
 
Член од
26 јануари 2007
Мислења
2.202
Поени од реакции
1.943
Знае некој да ми каже дали има распоред за Основи на маркетинг за во вторник?
 

vXa

Член од
1 март 2009
Мислења
126
Поени од реакции
35
Лелеее, како што се жалат од испитов по ек. менаџмент, сум имал среќа што сум го поминал на колоквиум
 
Член од
20 декември 2009
Мислења
155
Поени од реакции
0
Лелеее, како што се жалат од испитов по ек. менаџмент, сум имал среќа што сум го поминал на колоквиум
Да колега, така е :) , Тешкото беше тоа што беше на раскажување а тој бараше се до детал да му објасниш, на толкав материјал :nesvest:. Јас ко полагав ги учев само поглавните работи и ми имаше дадено многу малку бодови
 

vXa

Член од
1 март 2009
Мислења
126
Поени од реакции
35
Знам ми кажаа дека било баш до детал сакал професорот :(
 

*Smurfette*

He smurfs me, he smurfs me not
Член од
10 јуни 2006
Мислења
538
Поени од реакции
38
бил некој до факултетот денес? математика резултати да нема?
 
Член од
25 февруари 2009
Мислења
110
Поени од реакции
10
Ако има некој кој го има ланскиот учебник статистика, а ги нема задачите кој се наогаат во новиот нека пише во пп ке му ги пратам.
Ви нудам бидејки едвај најдов фотокопирница во која се зафатија да ми ги фотокопираат, па да ви ги скратам маките ионака малку време е останато :toe: :pipi:
 
G

grande-juve

Гостин
Ако може некој да каже во колку саат е испитот монетарна економија, фала.
 
Член од
2 мај 2010
Мислења
188
Поени од реакции
2
Да не бил некој на консултации по статистика и знае што точно скратил проф. за на испит ??? пошто мене ми кажаа дека скратил повеке материјал од тој што ни беше за колоквиумите. :smir:
 
Член од
18 јануари 2008
Мислења
131
Поени од реакции
14
Да не бил некој на консултации по статистика и знае што точно скратил проф. за на испит ??? пошто мене ми кажаа дека скратил повеке материјал од тој што ни беше за колоквиумите. :smir:
Па и јас истото го слушнав ... Сите прашуваме али нема одговор најверојатно незнае никој ..... :toe:
 

Fak

Член од
30 октомври 2009
Мислења
72
Поени од реакции
1
Економика да не има нешто скратено за испит?
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom