Економски факултет (стара тема)

Статус
Затворена за нови мислења.

The Mummy

The world is not enough
Член од
3 мај 2006
Мислења
5.415
Поени од реакции
181
Изгледа си ја пее под туш Драге, а она (Мона) слатка ко бомбона :pos:
Мислев дека само машки го поштуваат Драге ама ете се нашла и некоја (не)среќница:)

Ова со корупцијата многу добро личи вака на хартија, може и да ја земат за портпарол во некоја партија, ќе и лежи.
 

LitButterfly

Малечко
Член од
6 октомври 2009
Мислења
69
Поени од реакции
5
Немало елиминаторна. Сигурно. Кој не видел не знае. Толку ќе кажам. А дајте стварно ВЕ МОЛАМ финансиско сметководство кажете нешто.
 
Член од
31 октомври 2008
Мислења
265
Поени од реакции
41
да не знае некој дали треба да се учат он лајн деловите од МАРКЕТИНГ ИСТРАЖУВАЊЕ?????
 
Член од
21 септември 2009
Мислења
77
Поени од реакции
0
Ај некој што полагал однесување на потрошувачите нека каже како е, лесни прашања, комплицирани итн...И ако се сеќава на некое прашање нека го сподели. Фала однапред:pipi:

????????????????????????????????????????????????????
 
M

myspirit

Гостин
Ќерка/син/внуци на Драге Јанев можеби?

Не сте вие добри, немате мозок што зборувате.

А на економски има корупција или и тоа се академски измислици? Само тоа сакам ми одговорите.
нема да се спуштам на твое ниско ниво зошто се сметам за акаденмски граганин а таков речник не ми прилега.
не сум нити роднина на Драге а за твоја информација го положив на дополнителна во август и сега што тој ми е крив? дури ги дели тестовите не ни погледнуват на кого ги дели така никогаш не би ги поделил.

а за корупција или слично ако си сведок и ако тврдиш дека има што не пријавиш туку се силиш по форумов, или така најлесно е само да кажуваш.... безгласни букви
 
Член од
2 април 2006
Мислења
14.363
Поени од реакции
3.069
нема да се спуштам на твое ниско ниво зошто се сметам за акаденмски граганин а таков речник не ми прилега.
не сум нити роднина на Драге а за твоја информација го положив на дополнителна во август и сега што тој ми е крив? дури ги дели тестовите не ни погледнуват на кого ги дели така никогаш не би ги поделил.
Значи колешке, мене ако нешто ме нервира, е што кога некој ќе се запише на факултет, мисли автоматски му "пораснал" речникот.
Чисто дигање во дискусија, воопшто не е кул.

Како второ, ако ТЕБЕ не ти се случило, не можеш да тврдиш дека на други не се случило.
Така, ставете крај на дискусијава и да продолжиме со колоквиумската утре. :)
 
Член од
12 јануари 2009
Мислења
356
Поени од реакции
17
нема да се спуштам на твое ниско ниво зошто се сметам за акаденмски граганин а таков речник не ми прилега.
не сум нити роднина на Драге а за твоја информација го положив на дополнителна во август и сега што тој ми е крив? дури ги дели тестовите не ни погледнуват на кого ги дели така никогаш не би ги поделил.

а за корупција или слично ако си сведок и ако тврдиш дека има што не пријавиш туку се силиш по форумов, или така најлесно е само да кажуваш.... безгласни букви
Ако тебе не те погледнал... не значи дека и другите не ги гледа.

Мислам дека треба да го банираме зборот ''Драге'' на форумов. Премногу време ни зема карањето со елиминаторни групи, убави женски, неубави женски итн итн... :)
 
Член од
3 март 2009
Мислења
288
Поени од реакции
31
Сакаш да почнам да ги редам цените на професорите?
Неее бе и ти, нема смисла.
Само менаџмент кажи ја може да затреба. ;)

Шала, дека гледам жустра станала дискусијава на [сарказам]академската граѓанка со виоко ниво на речник, и останатите, шутраци необразовани.[/сарказам]
 
M

myspirit

Гостин
Неее бе и ти, нема смисла.
Само менаџмент кажи ја може да затреба. ;)

Шала, дека гледам жустра станала дискусијава на [сарказам]академската граѓанка со виоко ниво на речник, и останатите, шутраци необразовани.[/сарказам]
megu koj si i ti
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom