Економски факултет (стара тема)

Статус
Затворена за нови мислења.
Член од
29 септември 2007
Мислења
151
Поени од реакции
3
Da ne znae nekoj do koja strana e sociologija za 2 kolokvium?
Inaku za ekonomika ko so razbrav od postari kolegi deka za 3 kolok. ubavo bi bilo od kniga,a 1 i 2 od skripta moze...
 

naumdb

Кајгана Менаџер!!!
Член од
5 јуни 2007
Мислења
8.989
Поени од реакции
5.615
Лани на Статистика на втор колоквиум прашања имаше главно за побитните работи а и задачите не беа многу тешки. Но, не мора да биде така и сега :)
 

the Consigliere

не читам дугачки постови
Член од
17 јуни 2007
Мислења
5.595
Поени од реакции
263
Aбе, слушам нешто има екскурзија за овие од втора, може ја да се убацам иако не сум од ваш факс или ќе ми бараат индекс на студентски ако сакам да купам карта ? :)
 
Член од
2 април 2006
Мислења
14.363
Поени од реакции
3.069
Aбе, слушам нешто има екскурзија за овие од втора, може ја да се убацам иако не сум од ваш факс или ќе ми бараат индекс на студентски ако сакам да купам карта ? :)
Каква екскурзија и каде?

Ако е некаде што не би идел,да ти го даам индексов? :)
 

naumdb

Кајгана Менаџер!!!
Член од
5 јуни 2007
Мислења
8.989
Поени од реакции
5.615
Не е екскурзија, туку Економијада 2009. Само појма неам кај ќе биде, некаде во мај месец средината е, мислам дека беше Црна Гора.
 
Член од
12 јануари 2009
Мислења
356
Поени од реакции
17
Не е екскурзија, туку Економијада 2009. Само појма неам кај ќе биде, некаде во мај месец средината е, мислам дека беше Црна Гора.
nene ova e drugo, vo strumica neso za 2 ra godina imase zakaceno soopstenie na vrata.

Aбе, слушам нешто има екскурзија за овие од втора, може ја да се убацам иако не сум од ваш факс или ќе ми бараат индекс на студентски ако сакам да купам карта ? :)
ne moze:) dajj mi pariii ja ke ti kupam :)
 

the Consigliere

не читам дугачки постови
Член од
17 јуни 2007
Мислења
5.595
Поени од реакции
263
Каква екскурзија и каде?

Ако е некаде што не би идел,да ти го даам индексов? :)
Струмца...
Ќе се доконсултираме :)

Не е екскурзија, туку Економијада 2009. Само појма неам кај ќе биде, некаде во мај месец средината е, мислам дека беше Црна Гора.
Може и таму :)

nene ova e drugo, vo strumica neso za 2 ra godina imase zakaceno soopstenie na vrata.





ne moze:) dajj mi pariii ja ke ti kupam :)
А тебе да не те заебал некој па со таа џукелата твоја да отидете кај што не треба :)
Дај провери си ги изворите, не ме заебавај вака :)
Не ти давам, ќе ги пропиеш...
 
Член од
12 јануари 2009
Мислења
356
Поени од реакции
17
Струмца...
Ќе се доконсултираме :)



Може и таму :)



А тебе да не те заебал некој па со таа џукелата твоја да отидете кај што не треба :)
Дај провери си ги изворите, не ме заебавај вака :)
Не ти давам, ќе ги пропиеш...
HAHAHHAAA nee be so ti e:) negoo toa FAkt 100% deka ideme kaj so ne treba :D ali ne e bitno :) bitno e da se ucestvuva :)
 

naumdb

Кајгана Менаџер!!!
Член од
5 јуни 2007
Мислења
8.989
Поени од реакции
5.615
И кога е таа екскурзија???
И што бараме во Струмица, да не има некој семинар :pos:
 
Член од
11 декември 2008
Мислења
77
Поени од реакции
91
И кога е таа екскурзија???
И што бараме во Струмица, да не има некој семинар :pos:

семинари може ќе нема ама семинарки ке има сигурно :), а иначе се оди во посета на ТЦ ГЛОБАЛ и на Колешинските водопади, се трга утре во 7:30 од дрводекор
 
Член од
12 јануари 2009
Мислења
356
Поени од реакции
17
море обратно да не биде:) појче пендраци че бидиме :)
 

-IVANA-

Lady Marmalade
Член од
26 август 2008
Мислења
278
Поени од реакции
1
Не е екскурзија, туку Економијада 2009. Само појма неам кај ќе биде, некаде во мај месец средината е, мислам дека беше Црна Гора.


Ja sakam da idam u Crna Gora!!!Moze da ideme na taa ekonomijada i nie od prva sto sme? Aj nekoj ako ima poveke podatoci za ova neka pise....
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom