Економски факултет (стара тема)

Статус
Затворена за нови мислења.
Член од
12 јануари 2009
Мислења
356
Поени од реакции
17
Благодарам колега, кажи. Инаку срамота е, не знам како изгледаат професорот и асистентот:kesa:. Инаку, само што ми стигна мејл (откако му пратив), да одам на увид кај асистентот во понеделник, 11:00.
na 1 sprat ke se kacis, i tamu so e malata vraticka za vo amfiteatar 1 toj so e ubaviot e nema da vlezes tuku ke produzis pravo i tamu vo centar ima 2 kancelarii taa levo e na assistentot. A profesorot nemozes da go utnes :) malo nasmeano so naocari :D
A profesorot ne znam kaj mu e kabinetot, samo na profesorkata znam.
 

TheBossesSis

~ една жеМска со чаша ~
Член од
1 октомври 2007
Мислења
656
Поени од реакции
16
Благодарам колега fossil. Ќе одам на увид кај асистентот (кој ни знам како изгледа ни кај му е канцеларијата), едно прашање е, се надевам дека ќе ме пушти..
Инаку колешке, перверзна сте:smir: :)

ова не е ништо , колега ... :pos:
 

naumdb

Кајгана Менаџер!!!
Член од
5 јуни 2007
Мислења
8.988
Поени од реакции
5.614
na 1 sprat ke se kacis, i tamu so e malata vraticka za vo amfiteatar 1 toj so e ubaviot e nema da vlezes tuku ke produzis pravo i tamu vo centar ima 2 kancelarii taa levo e na assistentot. A profesorot nemozes da go utnes :) malo nasmeano so naocari :D
A profesorot ne znam kaj mu e kabinetot, samo na profesorkata znam.


Па ако јас добро се сеќавам, вака некако треба да биде :) Професорот мислам дека е во вториот ред, прво има Сашо Арсов, па Димитар Бојаџиоски. Инаку е најдобар професор, мислам дека нема да ти направи ама баш никаков проблем за едно прашање, само ќе треба да надополниш на втор.
 
Член од
24 октомври 2008
Мислења
26
Поени од реакции
0
bojadjiev e najdobriot profesor na fakultetot so blagojce i taki fiti inace bi trebalo da te pusti na vtor samo da mu otides na prvoto predavanje odkoga ke istaknat rezultati i on sam ke kaze ajde tie sto ste padnale a sto ste prisutni pisete se na livce i ke kaze on so kolku ke pusti barem taka bese lani inace staj si go nego u prijava veruj za ocenka nema da imas ispod 7
 
Член од
29 септември 2007
Мислења
151
Поени од реакции
3


Па ако јас добро се сеќавам, вака некако треба да биде :) Професорот мислам дека е во вториот ред, прво има Сашо Арсов, па Димитар Бојаџиоски. Инаку е најдобар професор, мислам дека нема да ти направи ама баш никаков проблем за едно прашање, само ќе треба да надополниш на втор.

hahahaha...Dobra ti e mapava osobeno studentski,mada ne ja dolovuva dobro taa tetkata so e na prva godina,imaat luge traumi od nejze...
 

IronTrooper

The King of Cool
Член од
27 март 2007
Мислења
1.496
Поени од реакции
32
hahahaha...Dobra ti e mapava osobeno studentski,mada ne ja dolovuva dobro taa tetkata so e na prva godina,imaat luge traumi od nejze...
хехе, одлична е мапата (иако не знам од кој агол да ја гледам), а тетката е срце, баш е ок со мене:smir:
 

naumdb

Кајгана Менаџер!!!
Член од
5 јуни 2007
Мислења
8.988
Поени од реакции
5.614
Како бе не знаеш од кој агол да ја глеаш. Па влегуваш на факс, вртиш лево на кај таблите, па десно, и продолжуваш на горе, мислам на мапава убаво ти се гледа, дај не зезај, се намачив :pos:
 
Член од
26 јануари 2007
Мислења
2.202
Поени од реакции
1.943
Уште нешто...Да не знае некој на испит колку прашања ќе има економика на претпријатие? Некој што полагал деловна етика на испит?Зашто исти асистент ги прави, по ист принцип.
Има некој појма?:)
 

naumdb

Кајгана Менаџер!!!
Член од
5 јуни 2007
Мислења
8.988
Поени од реакции
5.614
Па Економика на претпријатие пред две години даваше 25 прашања, кои беа многу лесни и носеа по 4 поени. Сега дали ги има изменето критериумите појма неам, така беше досега :)
 
Член од
25 март 2009
Мислења
2
Поени од реакции
0
Mi treba proekt po marketing nasloven ODNESUVANJETO NA POTROSUVACITE VO PROCESOT NA KUPUVANJE. Ako ima nekoj neka mi pusti itno mi treba, najkasno do sabota
 

IronTrooper

The King of Cool
Член од
27 март 2007
Мислења
1.496
Поени од реакции
32
имаше денес еколошки менаџмент? утре ќе има? (предавање)
 

-IVANA-

Lady Marmalade
Член од
26 август 2008
Мислења
278
Поени од реакции
1
Ne nema da imame predavanja ovaa nedela!
Ke imame od narednata t.e vo sreda i togas ke gi dobieme i rezultatite!!!
 
Член од
12 јануари 2009
Мислења
356
Поени од реакции
17
Da ne pamti nekoj slucajno koja glava ne treba za 2 kolokvium statistika? Ili toa samo vo 1 kolok izbaci a navaka sve treba da se uci :nesum:
 
Член од
24 јули 2008
Мислења
75
Поени од реакции
3
Има некој од 2 -ра година, менаџмент да ми каже финансиски менаџмент каков испит дава т.е. колку прашања, колку задачи кога не е оптички туку обично и дали прашањата се одговараат кратко или цели лекции?
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom