Економски факултет (стара тема)

Статус
Затворена за нови мислења.
N

NeMiRnA

Гостин
Абе никој не негираше дека фин.не е лесно,ама па оди собери ги поените да те видам:tapp:.Ај немојте сега да ми создавате грижа на совест!
 
Член од
25 јули 2008
Мислења
53
Поени од реакции
6
Финансиски се добиваат поените многу лесно, треба ептен да си глуп ако со учење имаш под 20 бода на кол. А за другите бодови, не се секирајте, многу е дарежлив, само појавувајте се на предавања и пишувајте домашно. Уште и ако се јавувате на предавања, гарант оценка плус од заслуженото имате.
 

naumdb

Кајгана Менаџер!!!
Член од
5 јуни 2007
Мислења
8.989
Поени од реакции
5.615
ne da mi e glupo da i se javammm:) xaxa ma da polesno e taka ali so si e sigurno sigurno si e ke i odam:) a ako ne ja najdam ke i vrtam ali BROJOT od kaj da go iskopam?:toe::pos2:
Колешке, среди за семинарска?
Ај кажи да знам дали да одам утре или во понеделник.
И пишав прееска на маил ама не ми врати.
 
Член од
26 октомври 2008
Мислења
63
Поени од реакции
2
Колешке, среди за семинарска?
Ај кажи да знам дали да одам утре или во понеделник.
И пишав прееска на маил ама не ми врати.
xaxaxa ne be se USPAV u 1 stanav i si vikam so ke idam dzabe ali ke idam utre pa ke te obavestam:pipi: posle matem. okolu 10 negde planiram da i idam valjda ke bide tamu huhu:pos2: i vikas ne ti vrati a? moze ke ti vrati negde na poc na treta god xaxaxaxaxa
pozz
 
Член од
19 февруари 2006
Мислења
1.768
Поени од реакции
31
Абе никој не негираше дека фин.не е лесно,ама па оди собери ги поените да те видам:tapp:.Ај немојте сега да ми создавате грижа на совест!
кружи еден тест низ студентите...Исто како што кружеше статистика...Иди на испит...По лесно е...Исто како што беше по лесно основи на сметководство...Прво гледање ке ти го дадам тестот....на колоквиуми навлага во детали...Испит само основата на финансиското сметководство....
 
Член од
23 октомври 2008
Мислења
87
Поени од реакции
2
xaxaxa ne be se USPAV u 1 stanav i si vikam so ke idam dzabe ali ke idam utre pa ke te obavestam:pipi: posle matem. okolu 10 negde planiram da i idam valjda ke bide tamu huhu:pos2: i vikas ne ti vrati a? moze ke ti vrati negde na poc na treta god xaxaxaxaxa
pozz

Fash utre zaedno polagame mat ?
Ocekuvam edna zadaca da mi reshish :)
 
N

NeMiRnA

Гостин
Абе а од колку полагате утре математика и дали тоа значи дека нема да одите на финан.менаџмент?!
 
Член од
26 октомври 2008
Мислења
63
Поени од реакции
2
Абе а од колку полагате утре математика и дали тоа значи дека нема да одите на финан.менаџмент?!
xaxax od 8 polagame a fin. pojma neam od koa se polaga ...toa na ispit use odamna se resiv xaxaxa , nemozam sea da se zamaram so poeni gluposti , posteno na ispit xaxa so vaka treba tri 10 ki na kol za eb..a 6ka da iam na cel ispit ako ne nosam domasni i bla bla dr gluposti:pos2: NE SE ISPLATI:pos2:
 
Член од
2 април 2006
Мислења
14.363
Поени од реакции
3.069
Абе вие дечко и девојка сте? :)

Него,дај некој нека каже за ова Маркетинг Истражување,какви прашања дава,материјалов не е посебно заебан,ама сепак.
 
Член од
26 октомври 2008
Мислења
63
Поени од реакции
2
Абе вие дечко и девојка сте? :)

Него,дај некој нека каже за ова Маркетинг Истражување,какви прашања дава,материјалов не е посебно заебан,ама сепак.

ne bee nie sme si FRENDOVI use od sredno a sea pa i KULEGI na fax ama epten duri na ist smer xaxaxaxax iame use edna u kombinacija ama ja nema na forumov ...inace ZLATNA TROJKA sme na fax xaxaxaxax
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom