Економски факултет (стара тема)

Статус
Затворена за нови мислења.
Член од
26 октомври 2008
Мислења
63
Поени од реакции
2
И јас мислев на најавување.
Малце ми е глупо да и се јавам на телефон :)
Подобро на маил или да одам директно :)
ne da mi e glupo da i se javammm:) xaxa ma da polesno e taka ali so si e sigurno sigurno si e ke i odam:) a ako ne ja najdam ke i vrtam ali BROJOT od kaj da go iskopam?:toe::pos2:
 
Член од
26 октомври 2008
Мислења
63
Поени од реакции
2
Ама немој преку телефон да и закажиш семинарска, ќе те отера у 300 пм :pos:
abe sigurno nema da i ja kazam temata xaxa:pos2: nego da ja prasam koa da i odam takvo neso u slucaj da ne ja najdam:) haha na kraj kraeva po tel niso ne mi moze... ama u zivo xaxaxa:vozbud:
 

naumdb

Кајгана Менаџер!!!
Член од
5 јуни 2007
Мислења
8.989
Поени од реакции
5.615
Ајде ајде не се жали, па енос до пола сме, кај ни е крајот:pos:
....али потписот ти е закон:vozbud:
Не сме ни до пола а веќе ги чувствуваме последиците :pos:
А потписот, хехе :vozbud:
 

СтрумичанецО

infinite harmonies...
Член од
21 март 2006
Мислења
506
Поени од реакции
46
колеги, ај едно прашање. сметководство (прва година,прв колоквиум) од 100 можни имам 58 бода. со 60 бода се положени, а оние кои се во границата од 56-59 имат поминато под услов да го надокнадат минусот од првиот колоквиум. значи сега во мојата ситуација, јас сум поминат и имам право да се појавам на втор колоквиум, така што мојот минимум ќе биде 60 + 2 бода од овој колоквиум ,значи минимум ми требат 62 бода за да одам на трет. така иде ова или има нешто разлика? благодарам
 
Член од
23 октомври 2008
Мислења
87
Поени од реакции
2
колеги, ај едно прашање. сметководство (прва година,прв колоквиум) од 100 можни имам 58 бода. со 60 бода се положени, а оние кои се во границата од 56-59 имат поминато под услов да го надокнадат минусот од првиот колоквиум. значи сега во мојата ситуација, јас сум поминат и имам право да се појавам на втор колоквиум, така што мојот минимум ќе биде 60 + 2 бода од овој колоквиум ,значи минимум ми требат 62 бода за да одам на трет. така иде ова или има нешто разлика? благодарам

aha ... i mene istoto mi se desi , na II kol. min trebashe da iam 62 za da pominam ... Pazi se od II kol. strashno mn e zaeban
ali moj sovet smetkovodstvo da si go idesh na ispit , zaso preterano e lesen
 

mravka

in eternal embrace of flames
Член од
4 јануари 2008
Мислења
130
Поени од реакции
2
маркетинг немојте во никој случај да и пријавувате стручни трудови преку маил нема ни да ви ги прочита тоа на час го разјасни, на маил само за упатството може да и пишете, иначе за да се пријавите, не верувам дека ќе ве одбие до крајов на неделава, ќе ви даде едно ливче само и сами ќе си напишете тоа што треба, ќе си земете бројче и завршена работа, и не е страшна професорката незнам зашто вакви коментари има
 
Член од
24 октомври 2008
Мислења
26
Поени од реакции
0
abe menadjmet bev kaj stole i mi kaza deka tie spisoci so se nikade ne pisuvalo koj pominal i so kolku toa naknadno ke bilo objaveno nema nikakva granica i mu vikam pa neli tie so se so 51 proagaat i mi vika a sto ako ja staime granicata na 60 so ke bide togas i si zacutev posle mi rece deka ke imalo sigurno namaluvanje ama toa trebalo da go utvrat so profesorot taka da ocekuvajte da namalat samo kolku ke vidime daj boze do 22 da namalat heheh :zver:
 
Член од
23 октомври 2008
Мислења
87
Поени од реакции
2
lele ne mi se verue , lugje so ne se na ekonomski me sretnuvaat i mi kazuvaat deka granicata management e spushtena na 30 ejjjjjjjjjjj do kaj stigna managementov xaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxa Inace razbrav deka utre kje istaknele kolku e spushena granicata ... Kje idam ja utre na fax , pa ako doznaam blagovremeno kje bidete izvesteni :D
 
N

NeMiRnA

Гостин
Ај ако некој сака да биде љубезен да ми каже ако има некоја информација од колку се полага финансиски менаџмент затоа што нема истакнато списоци.
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom