Економски факултет (стара тема)

Статус
Затворена за нови мислења.
Б

БејбиГрл

Гостин
а првото и второто ??

исто и она со промоција со беше и имаше за стопански нестопански дејности ....ќе ти текне
За второта кажав сите ги заокружив, устви она под д)се од горенаведеното. А за овие другиве не ми текнува, кое беше прво?
 
Член од
2 април 2006
Мислења
14.363
Поени од реакции
3.069
Епа тоа со стопански дејности,не беше точно.

Знам зашто и јас изглеа го утнав.
Пишуваше дека не е потребно знаење,а потребно е.

Не ми текнува дали го заокружив :)
 
Член од
21 ноември 2005
Мислења
5.166
Поени од реакции
892
Е Снеки дека го претерува, го претерува.

Во таа дефиницијата за МИС, во учебник стои “процедури и методи“ а на колоквиум само “процедури“. И сега јас треба да размислувам нејзе колку и е важно да стои и “методи“ или пак може да се сфати точно дефиницијата и без тоа.

Дојде да не` посети и рече да читаме како што е напишано и да не си сфаќаме по нашки :pos:
Значи на тоа прашање, одговорот е “неточно“, јас не ни памтам како заокружив :pos:
 

TWEETY***

Мy life..my rules..any questions?
Член од
18 февруари 2006
Мислења
2.041
Поени од реакции
66
И јас го згрешив тоа прашање и уште многу други.Изгледа нема надеж за мене.:uvo:
 

naumdb

Кајгана Менаџер!!!
Член од
5 јуни 2007
Мислења
8.989
Поени од реакции
5.615
Јас се надевам дека ќе ја спушти границата на 8 (во што се сомневам затоа што глеам дека еден куп студенти се задоволни од она што го напишале) и после ќе се надевам дека ќе имам 8 поени :(
 

Акаша

Hydra
Член од
28 мај 2006
Мислења
1.684
Поени од реакции
128
Aјде па и вие шо сте се засекирале толку, ако не положите оваа година следната секако :pos:
 
Член од
24 октомври 2008
Мислења
68
Поени од реакции
2
da ama, jas sum na primer zadovolna zs bese boza u sporedba so toa kako jas mislev deka ke bide :)))
 

naumdb

Кајгана Менаџер!!!
Член од
5 јуни 2007
Мислења
8.989
Поени од реакции
5.615
Ај ќе ги видиме резултатите за некој пола-саат па ќе може да коментираме дали било добро или лошо.
 

naumdb

Кајгана Менаџер!!!
Член од
5 јуни 2007
Мислења
8.989
Поени од реакции
5.615
Сигурно ќе има резултати? Да не ги палам за џабе патиките :)
 
Член од
21 ноември 2005
Мислења
5.166
Поени од реакции
892
Абе седете си, најубо е кога не знаете што сте направиле
 
Член од
21 ноември 2005
Мислења
5.166
Поени од реакции
892
Снеки рече дека тестовите од претходниот ден не биле прегледани, ќе чекала прво тие да се прегледаат па потоа нејзините. Може да има во 16:00 резултати но не е исклучена и можноста да ги извади дури утре.
 
N

NeMiRnA

Гостин
Ќе видиме...со ова денес се е возможно.Си се надевам,па сега...што биде нека биде.
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom