Економски факултет (стара тема)

Статус
Затворена за нови мислења.
Б

БејбиГрл

Гостин
19ти е сабота,упм...
Ако ајде ваљда ќе ми ги начукаат сите три од 22 до 25 :)
Да знам дека е сабота,требаше да биде од 21ви ама поради велигден поместено е за два дена наназад,за да завршат сите колоквиуми до 25ти
 

Чекич

Мајкл Оливер судиски боготац
Член од
16 октомври 2007
Мислења
3.998
Поени од реакции
6.305
помош .... ми треба информација за семинарска по информациони технологии ... темата е општо за интернет но ми побара и практична работа ?
 

Buterfly

*Just Fabulous*
Член од
4 јули 2006
Мислења
4.616
Поени од реакции
114
Што ти побара точно практична работа?
 

city

Модератор - технократ!
Член од
1 март 2005
Мислења
2.780
Поени од реакции
276
помош .... ми треба информација за семинарска по информациони технологии ... темата е општо за интернет но ми побара и практична работа ?
Чекај ИТ нема некоја нова демонстраторка, извесна позната манекенка по факултетските ходници :) или јас сум грешка?
 

Чекич

Мајкл Оливер судиски боготац
Член од
16 октомври 2007
Мислења
3.998
Поени од реакции
6.305
Што ти побара точно практична работа?
не ми кажа сам да одберам и да му пратам по мејл , само тоа треба да биде во семинарската или посебно , апликација на интернет , веб сајт , анкета .. ?
 
Член од
21 ноември 2005
Мислења
5.153
Поени од реакции
872
не ми кажа сам да одберам и да му пратам по мејл , само тоа треба да биде во семинарската или посебно , апликација на интернет , веб сајт , анкета .. ?
Ej, a попатно да прашам да не знаеш кога е закажан втор колоквиум информациони?
 
Член од
17 март 2007
Мислења
702
Поени од реакции
26
Ja да ви видьа по сметководство :helou:, знаете ли што е това "Диплографиjа" и коj е измислил тази наука? :helou:
 

toiise

Паско Кузман
Член од
17 декември 2007
Мислења
661
Поени од реакции
93
а почна и од факултетов нешто да е браво
 
Член од
6 февруари 2005
Мислења
1.952
Поени од реакции
14
Да не му се наоѓа на некој семинарска по Економија на инвестиции или Инвестиционен менаџмент?
 
Член од
21 ноември 2005
Мислења
5.153
Поени од реакции
872
Некој што е втора година на економски и ги има предметите ЕВТ и информациони, нека ми пише ПП да го прашам нешто!
 

Акаша

Hydra
Член од
28 мај 2006
Мислења
1.684
Поени од реакции
128
Ај веке кога сме кај сменинарските, да не му се наоѓа на некој семинарска на тема Визија и мисија на претпријатијата, ако треба ќе си платам :)))
 
Член од
2 април 2006
Мислења
14.363
Поени од реакции
3.069
Ај некој ако може да ги пише точните од Збирката сметководство тука со повеќе можни...
Идете вака :

стр 21 а,б,г,д,д,а, итн...
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom