GTA IV

Cresevo

Внимавај на називот во иднина.
Член од
9 октомври 2008
Мислења
923
Поени од реакции
2.103
Ај и од мене некој screenshot:icon_lol:



 
Член од
11 септември 2008
Мислења
224
Поени од реакции
6
Кажи што конфигурација имаш?

8600GT или 9600GT?

Dual Core 3.0
8500 GT 512MB
2GB RAM

Знае некој каде има низ Скопјево да се купи ?

Ima eden covek stoi kaj elektro. Za igri e spored mene najdobar vo skopjevo. Nema prevara. Stoi na ulicata megju Vera Ciriviri i Elektro. Jas ja kupiv od kaj nego za 250-4 DVD-inja i samo nov krak simnav drugoto bese ok.
 
Член од
24 декември 2007
Мислења
384
Поени од реакции
17
ми треба крак добар ја имам играта ја симнав од торент од интернет ама крак немам плс ПП
 
Член од
28 јули 2008
Мислења
10.785
Поени од реакции
3.522
ima na zelen pazar,a ima i eden covec sto prodava igri vo aerodrom kaj tobako 2 od doma gi praj i ke se cekate da ti ja donese.Za gta 4 e 240 den na 2cd od 8.5Gb.
Гледам има многу заинтересирани ако сакате можеме да се договориме симната ми е од торент уште пред 10 дена кракувана, па пишете ми на профил.
 

TinyGiant

што сакам
Член од
9 април 2008
Мислења
236
Поени од реакции
3
имам проблем со зачувувањето на сетирањето на графиката, односно... ако наместам некои сетинзи и зачувам, после следното пуштање се е вратено како претходно (СВЕ на LOW). Има ли начин еднаш наместените сетинзи да се зачуваат?

фала
 

Boomerang

Немој CTRL+W.
Член од
18 јуни 2006
Мислења
3.709
Поени од реакции
809
имам проблем со зачувувањето на сетирањето на графиката, односно... ако наместам некои сетинзи и зачувам, после следното пуштање се е вратено како претходно (СВЕ на LOW). Има ли начин еднаш наместените сетинзи да се зачуваат?

фала
И мене вака ми правеше, и незнам како, самата ми се поправи.
 
Член од
2 април 2006
Мислења
14.363
Поени од реакции
3.069
имам проблем со зачувувањето на сетирањето на графиката, односно... ако наместам некои сетинзи и зачувам, после следното пуштање се е вратено како претходно (СВЕ на LOW). Има ли начин еднаш наместените сетинзи да се зачуваат?

фала
До графичките драјвери е,откога ги апдејтував ATI драјверите,мене секогаш ми ги враќа истите сетинзи,стандардните.

Безвезе,ама се трпи :|
 

Kajgana Shop

На врв Bottom