GTA IV

Член од
28 јули 2008
Мислења
10.785
Поени од реакции
3.522
Може некој да ми пушти на пп крак што работи. Тој на Mac)) не работи со копи верзијата од tpb што искочи прва... Фала
 
Член од
2 април 2006
Мислења
14.363
Поени од реакции
3.069
Може некој да ми пушти на пп крак што работи. Тој на Mac)) не работи со копи верзијата од tpb што искочи прва... Фала
Преинсталирај ја одпоново играта.
И јас ја имам таа верзија :)

Иначе Аце,Trackmania беше најтешката игра за кракување,беа потребни 5 месеци за SecureRom bypass
 

|И.И|

говно интерашко
Член од
24 јуни 2008
Мислења
5.563
Поени од реакции
6.684
Оваа најтешка за кракување испадна :)
Ке ја Кракнат за едно 2-3 дена 100% кај мене на профил има еден крак што наводно раобти (незнам уште ја немам играта) ама по форум читам дека дечките биле од германија и ја кракнале.....ја не чекам крак туку чекам пач милион луге се жалат од играта
 
Член од
1 август 2007
Мислења
1.193
Поени од реакции
37
со колкава брзина ви се симиња играта ??
 
Член од
7 јануари 2008
Мислења
5.366
Поени од реакции
804
Преинсталирај ја одпоново играта.
И јас ја имам таа верзија :)

Иначе Аце,Trackmania беше најтешката игра за кракување,беа потребни 5 месеци за SecureRom bypass
Кај тебе работи сеа :) ?

Ке ја Кракнат за едно 2-3 дена 100% кај мене на профил има еден крак што наводно раобти (незнам уште ја немам играта) ама по форум читам дека дечките биле од германија и ја кракнале.....ја не чекам крак туку чекам пач милион луге се жалат од играта
Ќе биде бе, и кракот и пачот. Итс онли а метр оф тајм :)

со колкава брзина ви се симиња играта ??
Зависи до торентот бе, јас кога ја пуштив идеше со 300-400 кб од замунда. Да праќам торент ?
 
Член од
1 август 2007
Мислења
1.193
Поени од реакции
37
Кај тебе работи сеа :) ?



Ќе биде бе, и кракот и пачот. Итс онли а метр оф тајм :)



Зависи до торентот бе, јас кога ја пуштив идеше со 300-400 кб од замунда. Да праќам торент ?
да. те молам прати ми
 
Член од
2 април 2006
Мислења
14.363
Поени од реакции
3.069
Торенти на Побарувања на Игри.

Последен пат ви зборам.
 
Член од
25 март 2006
Мислења
357
Поени од реакции
24
ако некете да ја преинталирате играта јас чувам backup од моите фајлови кој ги прелепувате од краковите.
ако сакате ке ви пратам на маил.
 

Boomerang

Немој CTRL+W.
Член од
18 јуни 2006
Мислења
3.709
Поени од реакции
809
Ќе може некој да ми го разјасни ова? ... Дали ми треба Windows Live Games username i pass, за да влезам у играта? Симнав еден крак, почна Интрото да почиња, и се укочи све...Незнам шо е

Океј , успеав да влезам, све курци палци, играм некојси 5 мин, и цел Surrounding, згради, терен и слично го снемуе, и само колите ги гледам...Незнам што е

Ја играв, негде саат време, не сецка ништо, све е топ....Само, неможам да мењам контроли, на "F" се влага у кола и контролите се фиксни...Незнам што е работава, кај некој друг се дешава истово ?

Boomerang напиша:
Ќе може некој да ми го разјасни ова? ... Дали ми треба Windows Live Games username i pass, за да влезам у играта? Симнав еден крак, почна Интрото да почиња, и се укочи све...Незнам шо е

Океј , успеав да влезам, све курци палци, играм некојси 5 мин, и цел Surrounding, згради, терен и слично го снемуе, и само колите ги гледам...Незнам што е

Ја играв, негде саат време, не сецка ништо, све е топ. Најдобра игра којашто сум ја играл у живот....Само, неможам да мењам контроли, на "F" се влага у кола и контролите се фиксни...Незнам што е работава, кај некој друг се дешава истово ?
:uvo::uvo::uvo:
 

|И.И|

говно интерашко
Член од
24 јуни 2008
Мислења
5.563
Поени од реакции
6.684
За оние кој имаат проблеми со графиката нека ѕирнат кај мене на профил.....

 

Boomerang

Немој CTRL+W.
Член од
18 јуни 2006
Мислења
3.709
Поени од реакции
809






Еве вака се дешава ... ама не секогаш, вчера например напраив рестарт на играта, се изнаиграв ништо не се багна, сеа еве го пак зеза
 
Член од
25 март 2006
Мислења
357
Поени од реакции
24
NVidia ForceWare 180.84 - Бета Драјвер.


За NVidia, GeForce 6,7,8,9 и 200 извадени се нови драјвери кои се посебно направени за гта, се подобруваат сенките и каснењето на некои објекти.

Windows XP 32 Bit
Windows XP 64 Bit
Windows Vista 32 Bit
Windows Vista 64 Bit
-------------------
драјверите пошто се бета не носам одговорност ако се деси нешто, поздрав, јас ги инсталираф не осетив ништо.
 

Boomerang

Немој CTRL+W.
Член од
18 јуни 2006
Мислења
3.709
Поени од реакции
809
NVidia ForceWare 180.84 - Бета Драјвер.


За NVidia, GeForce 6,7,8,9 и 200 извадени се нови драјвери кои се посебно направени за гта, се подобруваат сенките и каснењето на некои објекти.

Windows XP 32 Bit
Windows XP 64 Bit
Windows Vista 32 Bit
Windows Vista 64 Bit
-------------------
драјверите пошто се бета не носам одговорност ако се деси нешто, поздрав, јас ги инсталираф не осетив ништо.


Ај идам да јадам и ќе пробам, не Би требало да праат проблеми, иако се Бета.

Драјверите се добри, фура играта без никаков проблем.
 

|И.И|

говно интерашко
Член од
24 јуни 2008
Мислења
5.563
Поени од реакции
6.684
јас неможам да ги инсталирам,,,,,,,погледнете неколку постови погоре и ако знае некој решение ве молам нека ми пише по ПП .... Фала.....:salut:
 
Член од
25 март 2006
Мислења
357
Поени од реакции
24
@ Ilijaiko
мора рестарт после инсталација, ако имаш проблеми пак пробај да ги избришеш старите драјвери па потоа да ги инталираш новите.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom