Фан Клуб : Фени Индустри

Кавадарчанец

Бадр Хари фан
Член од
18 декември 2007
Мислења
4.156
Поени од реакции
28
Рале е крив :kez: :tv:

Го примиме поштено и требе да си признајме шо е така така е јас мислам дека денеска имавме изузетно лоша ден и ништо повеќе имаме добар тим и тоа ќе го докажеме веќе во недела со МЗТ на домашен терен:helou:

П.С Клучен момент за поразот на Фени е влегувањето на БОки 13 Трајковски магарето делуваше како да го ебеле 3 ца црнци пред утакмица :tapp:
 

RedBlack

Grof
Член од
28 март 2008
Мислења
4.624
Поени од реакции
2.736
ne vi e kriv bojan za porazot, kako moze da go obvinuvate ne mi e jasno koa i pred toa kamenja bea site ako gleas taka Emil e glavniot vinovnik za toa,Bojan da igrase od start mn podrugo ke bese ali toa e toa
 

Кавадарчанец

Бадр Хари фан
Член од
18 декември 2007
Мислења
4.156
Поени од реакции
28
ne vi e kriv bojan za porazot, kako moze da go obvinuvate ne mi e jasno koa i pred toa kamenja bea site ako gleas taka Emil e glavniot vinovnik za toa,Bojan da igrase od start mn podrugo ke bese ali toa e toa
ДО влегувањето на Бокица имавме негатива само од 3 поени а кога заигра он за нецели 3 минути имаше 3 лични грешки и само една реализација мене ич не ми се допаѓа јас сепак си останувам на моето да играше Михајловски повеќе ќе победевме али сеа што е тука е одиме на следната со Мзт каде што мораме да победиме :helou:
 
Член од
8 декември 2008
Мислења
643
Поени од реакции
41
ДО влегувањето на Бокица имавме негатива само од 3 поени а кога заигра он за нецели 3 минути имаше 3 лични грешки и само една реализација мене ич не ми се допаѓа јас сепак си останувам на моето да играше Михајловски повеќе ќе победевме али сеа што е тука е одиме на следната со Мзт каде што мораме да победиме :helou:
:pos2::pos2::pos2:
 
Член од
2 март 2008
Мислења
3.803
Поени од реакции
66
Нашите се безкичмењаци.Не сакам никој да ми рече еве го овој плука по своите или неш слично.Синоќа во Градски парк победи Работнички победи Докузовски победиа Мираковски,Соколов,Чековски...Нашите безкичмењаци изгубија од тројца кошаркари.Не ми се зборува.Докузовски и нас тука да не собере од форумот ќе го победе Рајковиќ.фала поздрав
 

legend

legend is back
Член од
25 април 2008
Мислења
1.519
Поени од реакции
225
Нашите се безкичмењаци.Не сакам никој да ми рече еве го овој плука по своите или неш слично.Синоќа во Градски парк победи Работнички победи Докузовски победиа Мираковски,Соколов,Чековски...Нашите безкичмењаци изгубија од тројца кошаркари.Не ми се зборува.Докузовски и нас тука да не собере од форумот ќе го победе Рајковиќ.фала поздрав
Фала на поздравот инаку се слагам со тебе итно треба да се мења Фил Рајко не оде ваа вака.:kesa:
 
Член од
7 јануари 2009
Мислења
679
Поени од реакции
30
Нека го турат Дрмата тренер, че му текне на кондиција да ги фаниме :helou:
 

RedBlack

Grof
Член од
28 март 2008
Мислења
4.624
Поени од реакции
2.736
ABE KUTETE SEA SE PALEVTE SO VISOKA RAZLIKA KE NE TEPATE TAKA BESE???

''jas iskreno ocekuvam visoka pobeda protiv rabotnicki pa ce vidime sto i kako ce ispadne vecerva ali so sigurnost popeduvame'' - citatot na STRUCNAK :vozbud::vozbud::vozbud:
 
Член од
2 март 2008
Мислења
3.803
Поени од реакции
66
Да ми кажевте лани дека не е Рајко крив кога имавме изедначени состави горе доле но она вчера е резил.Никој не ги оправдува ни играчите.Да неможиш да поминеш преку играч кој се штити да не направи лична грешка.Влеваш под кош или вадиш кош или фаул.Не не неможам да поверувам што се случи некња.Едноставно не ми е сватливо.Со тој фонт на играчи...Уствари китот не е ни центар.Човекот си е 2.02 ја одигра цела утакмица си правеше влезови како да е Крис Пол.Со сигурност е подобар од нашиот капитен во влезовите тоа дефинитивно.Мислев дека имаме најдобар состав до сега.Ова ни беше шанса да направиме брејк бидејќи сигурен сум дека Работнички ќе се засили на зимо
 

Кавадарчанец

Бадр Хари фан
Член од
18 декември 2007
Мислења
4.156
Поени од реакции
28
Недела 18.10.2009 18 часот Фени Индустри vs Мзт Скопје кој милуе нека дојде шо било било одиме понатаму :helou:
 

RedBlack

Grof
Член од
28 март 2008
Мислења
4.624
Поени од реакции
2.736
Taso toa ti e, sepak petorkata na Rabotnicki e skoro reprezentativna a vasata...??? GUrov kamen, Sus pokamen, za drufite ic muabet ne pravam samo LIfe neso dade kolku da ne bidete bez ic, i nekad ne e se do trenerot i do igracite e :smir:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom