Z
Поени од реакции
41

Профил пораки Последна активност Теми и мислења За мене

 • па шо дрвиш на CPB тогаш...или сметате дека Скопје е држава,а другите градови се села...после кога пееме 1963 викате дека НИЕ имаме комплекси...чукни ја главата малце :)
  ти се најде да зборуваш козари и слично,а вие сте бетер од нас...у бојкот бевте,па против МЗТ го прекинавте бојкотот,па пак бојкотиравте...п.с. препрати да се шири :)
  Дај бе некоја слика од ракометот вардар-пелистер во скопје од нас некоја имаш?!:smir:
  У реду е дечко, не ми се прави муабет, видов што и како се деси, они се тепаат со А.Ц.А.Б. вие скандирате идете у Тетово и Скопски пички, се докажа кој се пичките
  ЈА ДА А ЕБАМ СЕСТРАТИ У ПИЧКАТА,КАА ПОЧНАМЕ НИ ДА ПЕИМЕ ОДИТЕ ВО ТЕТОВО ПИЧКИТЕ ОД ЦЕНТАР ПОЧНАА СО КАМЕЊА И СО ПЕТАРДИ ДА МАВАТ.........И НЕ САМО СЕ ПРАВИ НАЈПАМЕТЕН СЕСТРАТИ ДА А ИЗЕБАМ У ПИЗДАТА
 • Вчитување…
 • Вчитување…
 • Вчитување…
На врв Bottom