Фан Клуб : Фени Индустри

aerodromka

Hiena
Член од
11 март 2007
Мислења
2.752
Поени од реакции
8
neznam jas toa koga ideveme nakaj prak vo nedelata iztrca od anja da ni dava aplauz i da vika this is nice, they are the best, i denes u sala koga dosol se simnal kaj deckite sto ja pisuvaa parolata i im zborel kolku sakal on navivaci kako nas
 
Член од
2 март 2008
Мислења
3.803
Поени од реакции
66
neznam jas toa koga ideveme nakaj prak vo nedelata iztrca od anja da ni dava aplauz i da vika this is nice, they are the best, i denes u sala koga dosol se simnal kaj deckite sto ja pisuvaa parolata i im zborel kolku sakal on navivaci kako nas
Neznam kolku da ti veruvam vo ova.Vie bevte 400 dusi a toj pomina i na cel glas pocna da izgovora nekoi krici i vie prestanavte da peete za da go slusnete.molimte.Da mu go rece toa na eden dvajca ama da dojde pred 400 luge koj popizdeni so ne se pusteni mozele da go letnat u vozduhot.Raka na srce ne bi me iznenadilo i da ima receno pa ako e taka slobodno investiciite neka gi nasoci kaj vas pa ke ima takvi navivaci ama veruvajte mi deka nema da virejte ni dva dena.I fabrikata neka ja premesti vo Aerodrom ama sto ke vi je propadnata firma...
 

Radical Boy

Говнојадец
Член од
21 април 2005
Мислења
3.529
Поени од реакции
59
Neznam kolku da ti veruvam vo ova.Vie bevte 400 dusi a toj pomina i na cel glas pocna da izgovora nekoi krici i vie prestanavte da peete za da go slusnete.molimte.Da mu go rece toa na eden dvajca ama da dojde pred 400 luge koj popizdeni so ne se pusteni mozele da go letnat u vozduhot.Raka na srce ne bi me iznenadilo i da ima receno pa ako e taka slobodno investiciite neka gi nasoci kaj vas pa ke ima takvi navivaci ama veruvajte mi deka nema da virejte ni dva dena.I fabrikata neka ja premesti vo Aerodrom ama sto ke vi je propadnata firma...
Никогаш нема да пропадне Фени...а фала ви, нека ви стои...да ни дојде тука, па да бидеме ретардоси како вас, НЕ БЛАГОДАРАМ.

А за муабетот, кај нас го виделе 2-3ца дека дава аплауз, а муабетот што кажал ни го пренесе бивш наш тренер после тоа
 
Член од
2 март 2008
Мислења
3.803
Поени од реакции
66
Никогаш нема да пропадне Фени...а фала ви, нека ви стои...да ни дојде тука, па да бидеме ретардоси како вас, НЕ БЛАГОДАРАМ.

А за муабетот, кај нас го виделе 2-3ца дека дава аплауз, а муабетот што кажал ни го пренесе бивш наш тренер после тоа
Koj te prasa tebe?
 

Madrid

Timeless
Член од
23 март 2008
Мислења
3.899
Поени од реакции
154
Или додека не рипне никелот на LME а?

Прашајте го Амир, кои се најдобрите навивачи, кого тој не прекина да фали овие 3-4 дена. Помош: Не се ни Козари, ни Лозари :toe:
Да не се Фемили Аеродром :vozbud:

Умре циганката шо ве фалеше па сеа мора Амир од Израел :pos:
 
Член од
27 јуни 2008
Мислења
1.194
Поени од реакции
13
Да не се Фемили Аеродром :vozbud:

Умре циганката шо ве фалеше па сеа мора Амир од Израел :pos:

Jas sum ziv svedok i mozam da se zakolnam vo se najmilo... koga ja pravev parolata nadvor ima tuka nadvor kaj teniskite igralista kafic, nie tamu ja pravevme parolata, i dojde amir i mi rece da mu prevedam sto znaci parolata, se trudese na makedonski ama tesko mu idese, mu ja objasnivme nekako, nema veze da vi kazam najbitnoto, rece vie ste najdobri THE BEST do sega, mnogu dobri ste, BRAVO !!!! sakate veruvajte skte ne...
 

Madrid

Timeless
Член од
23 март 2008
Мислења
3.899
Поени од реакции
154
Jas sum ziv svedok i mozam da se zakolnam vo se najmilo... koga ja pravev parolata nadvor ima tuka nadvor kaj teniskite igralista kafic, nie tamu ja pravevme parolata, i dojde amir i mi rece da mu prevedam sto znaci parolata, se trudese na makedonski ama tesko mu idese, mu ja objasnivme nekako, nema veze da vi kazam najbitnoto, rece vie ste najdobri THE BEST do sega, mnogu dobri ste, BRAVO !!!! sakate veruvajte skte ne...
Па зошто да не ви рече, факт е дека сте најдобри никој не ви го спори тоа :toe:
Само не знам зошто искоростувате еден таков добар гест и одма почнувате да се курчите.
 
Член од
2 март 2008
Мислења
3.803
Поени од реакции
66
Jas sum ziv svedok i mozam da se zakolnam vo se najmilo... koga ja pravev parolata nadvor ima tuka nadvor kaj teniskite igralista kafic, nie tamu ja pravevme parolata, i dojde amir i mi rece da mu prevedam sto znaci parolata, se trudese na makedonski ama tesko mu idese, mu ja objasnivme nekako, nema veze da vi kazam najbitnoto, rece vie ste najdobri THE BEST do sega, mnogu dobri ste, BRAVO !!!! sakate veruvajte skte ne...
Ti sam ja pravese toj dojde barase prevod poso pojma nema so pise.Ke mi kazis po so te pozna deka si navivac?A i nema veze i da rekol Amir e kulturen covek i ima evropski principi pa niso cudo i da rekol
 
Член од
2 март 2008
Мислења
3.803
Поени од реакции
66
Па зошто да не ви рече, факт е дека сте најдобри никој не ви го спори тоа :toe:
Само не знам зошто искоростувате еден таков добар гест и одма почнувате да се курчите.
Za da ne zboruat zatoa kako izgubija...Kako i sekogas
 
Член од
27 јуни 2008
Мислења
1.194
Поени од реакции
13
Да не се Фемили Аеродром :vozbud:

Умре циганката шо ве фалеше па сеа мора Амир од Израел :pos:

Па зошто да не ви рече, факт е дека сте најдобри никој не ви го спори тоа :toe:
Само не знам зошто искоростувате еден таков добар гест и одма почнувате да се курчите.

se pobivas sam vo ovie 2 posta
 

Madrid

Timeless
Член од
23 март 2008
Мислења
3.899
Поени од реакции
154
se pobivas sam vo ovie 2 posta
Иронија бе друже не сфаќај се озбилно.
Интересни сте, идете тука и еј еј Амир вика дека сме најдобри :vozbud:
Е добро де шо се фалите, ја па си реков Абре Убре од Пробиштип се најдобри.
 

badluckguy

Оган под ѕвездите
Член од
8 октомври 2007
Мислења
2.925
Поени од реакции
131
A be i MZT kako Tottenham...:)
Dzabe navivanje, dzabe vikanje:)
Mnogu vreva za nisto.:)
 

Kajgana Shop

На врв Bottom