Фан Клуб : Фени Индустри

Член од
3 јуни 2008
Мислења
494
Поени од реакции
0
Dobro utro za Bogoev...koa pisaah oti Fraj i brakata ke gi razbole u Amak nogu ne mi veruvaa.Arno kaj vas so ne dojde.Ja zaradi so lani Strumica ne osvoi barem eden trofej.Tipceto e otrov...ili on igraa ili nikoj,i saa nadevi se da mu ode suto oti izgore,ne e sposoben da a razigra ekipata.Ja vidi rezultato,sozgazile ste gi ,a realno Amak ima dobra ekipa.Sokolov me iznenaduva pozitivno,mos lani takov bese od Bogojo so go gusese,koj li ke znae.
да ти кажам право и мене многу ме изненади соколов.не беше таков во струмица додека играеше.за разлика у фени дечкото прави асистенции многу ретко шутира и знае влез да направи.кој знае дали било до тимбата ама сега се гледа дека има талент дечкото.
а за АМАК-да имаат многу добра екипа само тој нивниот доналд е малку изгубен,сто пати шутира од под кош и ништо нема да даде.а за тимбата од секогаш имам такво мислење како и сега дека е сварно многу себицен играч и дека треба ама ептен да работи на шутот.
 
Член од
22 јуни 2008
Мислења
725
Поени од реакции
218
sto godini da rabote na suto ne biva...star konj na razboj ne se uce..ke kazes izveduva aut u fudbal...Arsic zardadi nego si ojde od klubo...ne mozese da go smisle da e prv plej,nejkese da se konfrontira,Bogojo site mk igrace gi svrte protiv nego i coveko usvet stana,gleda da izbega
 

Madrid

Timeless
Член од
23 март 2008
Мислења
3.899
Поени од реакции
154
Видиш не сум знаел дека е такво ѓубре од личност пикавецот.
Многу може да страда Амак заради него, а баш добро тимче имат, штета ќе биде ради еден пикавец да им пропадне сезоната.

А Соколов како препороден е, се забележува колку само го гушел Богоев, дечкото ужива слобода во играта во Фени и тоа очигледно му одговора, насекаде го има, а и играчите гледам добро го прифаќаат, ќе се снајде лесно тука.
 
Член од
3 јуни 2008
Мислења
494
Поени од реакции
0
а веќе кога сме кај карактери-ме интерсира со типче е владо илиевски што толку голем фактор се прави во репрезентацијата.кога е кај него топката си мисли дека е коби брајант.се гледа дека и другите од репрезентацијата не го мирисаат.
не прашувам друго туку сигурно го знете со каков е од вашиот град е !:salut:
 
Член од
16 јули 2007
Мислења
12.497
Поени од реакции
4.070
а веќе кога сме кај карактери-ме интерсира со типче е владо илиевски што толку голем фактор се прави во репрезентацијата.кога е кај него топката си мисли дека е коби брајант.се гледа дека и другите од репрезентацијата не го мирисаат.
не прашувам друго туку сигурно го знете со каков е од вашиот град е !:salut:
Влатко живее во Словенија.
 
Член од
3 јуни 2008
Мислења
494
Поени од реакции
0
Влатко живее во Словенија.
знам дека зивее во словенија но сигурно од кога почнал кошарка да играе живее во словенија.роден е во струмица,верувам дека и има зивеено таму некое време.
 
Член од
16 јули 2007
Мислења
12.497
Поени од реакции
4.070
знам дека зивее во словенија но сигурно од кога почнал кошарка да играе живее во словенија.роден е во струмица,верувам дека и има зивеено таму некое време.
За тоа ќе ги прашаш СтруМикс,Маркус,Барабатин..Мада не верувам до дека не стана ЅВЕЗДА да е имал лошо понашање.:helou:
 
Член од
22 јуни 2008
Мислења
725
Поени од реакции
218
Vlatko e mnogu skromen i ne mozes glas da cues od nego.Najmalku e aroganten,mozebi oti e sramezliv pa taka deluva.Deset godini od anonimec do zvezda i veruvajte uopste ne e promenet.Tie kvalifikacii gi odigra poslabo ama bez pripremi ima opravdanie,ama u odbrana e sampion,ima neviden oset da presece topka a i basketo mu se lepe na rakata,stilo na vodene mu e aroganten i zatava taka izgleda.Inace e preterano miren i skromen,uopste ne se prave zvezda i ne e aroganten.
 
Член од
2 март 2008
Мислења
3.803
Поени од реакции
66
Ocigledno nasive poleka vleguvaat vo kompletna forma.Cekovski,Kol,Gocevski,Sokolov kako i borbenosta na Prekovik se za odvojuvanje.Gocevski bese dobar no nekako kako da mi e pobrkan odkako se vrati od reprezentacijata.Kaj Gurov definitivno se custvuva odsustvoto da se nadevame deka za kratko vreme ke bide stariot.A Sokolov mislam deka gi navlece simpatiite na site.I na publikata i na soigracite.Ednostavno toj misli samo na igrata.Seriozno smireno kako da samo toa mu e vo cel zivot.Taka i trebe.Ne trose topki so e najvazno.Cekovski vo uloga na razbivac.28 poeni od koj za iznenaduvanje 3 trojki od tri obidi a podocna si go rusi prosekot promasuvajki edna dve

Neznam daa za Bogoev.Imav dobar vpecatok ama se se rasturi.Amak ima super ekipa i se nadevam deka ke go pominat Zlatorog imaat realni sansi za toa.Fraj simulutanka.Zabelezav deka i toj stivna koga vo igra se vrati Bogoev.Brakata voobicaeno meka raka sut kos.Noviot crnec zalicuva na Dvejd Hauard(sekako samo prividno) no ima visok skok i na patevi go nadskoknuvase Donald Kol.Isto taka da se spomne Cubrilo.Vcera postigna 30 poeni protiv Torus a sega bese poslab no se raboti za dobro zasiluvanje
 
Член од
3 јуни 2008
Мислења
494
Поени од реакции
0
тасовски почнал да тренира во фершпер.тоа значи крај на шпекулациите дека ке иде во фени.:kesa:
 

Кавадарчанец

Бадр Хари фан
Член од
18 декември 2007
Мислења
4.156
Поени од реакции
28
Си ибале мамате и они туку ај.:pos2::pos2::pos2: Не настрана шега имат гледам и еден црнец на проба Марин знае како и што треба со екипата но и ние сне ногу уиграни така да јас мислам дека ваа година со Фершпед ќе биде закачена.:salut:
 
Член од
2 март 2008
Мислења
3.803
Поени од реакции
66
Си ибале мамате и они туку ај.:pos2::pos2::pos2: Не настрана шега имат гледам и еден црнец на проба Марин знае како и што треба со екипата но и ние сне ногу уиграни така да јас мислам дека ваа година со Фершпед ќе биде закачена.:salut:
Da da.
Ognen Stojanovski
Grnvarov
Toni Simik
Tasovski
Zivcevik
LJuca e dobar
crnce nekoe i imat i drugi dobri igraci
 

Kajgana Shop

На врв Bottom