Фан Клуб : Фени Индустри

Член од
8 февруари 2008
Мислења
585
Поени од реакции
1
овој лјуца е добар како шо знам али овој црнецот бил тапа па така да мислам дека нема да го задржат...
 

Кавадарчанец

Бадр Хари фан
Член од
18 декември 2007
Мислења
4.156
Поени од реакции
28
Da da.
Ognen Stojanovski
Grnvarov
Toni Simik
Tasovski
Zivcevik
LJuca e dobar
crnce nekoe i imat i drugi dobri igraci
Oвие тројца не се нешто посебно Ушко не е тој што беше слабо игра Грнето игра на стара слава не е тоа што беше во Струмица кога играше сега кај него се е сведено на пари и ништо друго а Огнен е добар играч ама склон на повреди така да ќе видиме што и како ќе биде.:salut:
 
Член од
16 јули 2007
Мислења
12.497
Поени од реакции
4.070
Грне ќе се врати во форма ќе видете..Грне е добар играч,а тоа ќе ви го докаже на сите.Симиќ,добар е.Сега не е оној старит,но има искуство и ќе помогне многу..Диме најверојатно ќе игра во Работнички,за Диме не сакам да зборам зошто сите имаме различни мислења.За Диме ќе збориме кога ќе почне сезоната,ќе збориме за неговите настапи.Зивчевич е многу добар,млад играч кој со Марин многу ќе напреднува.Се на се,уште 1-2 засилувања да донесат+Диме Тасовски,можеби ќе ја направат интересна.
П.С Апсолутен фаворит за шампионската титула и купот е Фени Индустри.:smir:
 
Член од
27 јуни 2008
Мислења
1.194
Поени од реакции
13
Oвие тројца не се нешто посебно Ушко не е тој што беше слабо игра Грнето игра на стара слава не е тоа што беше во Струмица кога играше сега кај него се е сведено на пари и ништо друго а Огнен е добар играч ама склон на повреди така да ќе видиме што и како ќе биде.:salut:
sto zboris be??? pun e kako brod grne (mislam zena mu).
 
Член од
27 јуни 2008
Мислења
1.194
Поени од реакции
13
lele se sobraa site gadovi na edno mesto... uffff tasovski te mrazam od dnoto na dusata !!!!!!
 
Член од
3 јуни 2008
Мислења
494
Поени од реакции
0
Ама уште не се најгадна екипа. За да го добијат тој статус треба тренер да им биде Јорданчо Давитков
:pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2:
друже фала ти многу ама ептен ме изнасмеа!!не ми текна мене ама ич на давтиков!:aplauz::aplauz::aplauz:
 

Кавадарчанец

Бадр Хари фан
Член од
18 декември 2007
Мислења
4.156
Поени од реакции
28
:pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2:
друже фала ти многу ама ептен ме изнасмеа!!не ми текна мене ама ич на давтиков!:aplauz::aplauz::aplauz:
Звани Мајмунчо:pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2: инаку вечер од 20-15 со Торус на затварањето на турнирот Димо коњот..:baeh::baeh:
 

Madrid

Timeless
Член од
23 март 2008
Мислења
3.899
Поени од реакции
154
Фени - Торус 113-75 :tv:

Не ми се пише повеќе а башка и фудбал треба да гледам :)
 
Член од
16 јули 2007
Мислења
12.497
Поени од реакции
4.070
Дај бе кажете кој беше најдобар:pos2::pos2::pos2:Не ве разбирам што зборете:pos2::pos2::pos2::nesum:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom