Фан Клуб : Фени Индустри

BoR4e

Manchester United
Член од
28 февруари 2008
Мислења
2.384
Поени од реакции
36
:pos2::pos2::pos2::pos2:
Ama smesno...Ako za 99% od niv nisto ne znaes samo tresis gluposti.Aj koga vece tolku ste se zapnale za toa eni meni seni...Edno prasanje do tebe a i do site so go imat toa spomnato.A IMAS GLEDANO TAA EMISIJA SO LOZARITE KOGA BEA?


јас ја имам гледано таа емисија кога лозарите беа гости и игор си поиграја ташак со вас малко (нем да го сватате како провокација)
 

gODHEAD

Crucified
Член од
6 декември 2007
Мислења
1.827
Поени од реакции
1.163
Заебете го Игор ни си иаме лично наши песни напишани, добро сеа има и некоа превземена ама важно се трудиме колку шо можиме и за минатата сезона се направија 2-3 стварно солидни песни па сеа здравје ќе има и нови за наредната сезона
 
Член од
27 јуни 2008
Мислења
1.194
Поени од реакции
13
Заебете го Игор ни си иаме лично наши песни напишани, добро сеа има и некоа превземена ама важно се трудиме колку шо можиме и за минатата сезона се направија 2-3 стварно солидни песни па сеа здравје ќе има и нови за наредната сезона
Koj vi se tekstopisci ? ozbilno prasuvam ne e provokacija...
 

gODHEAD

Crucified
Член од
6 декември 2007
Мислења
1.827
Поени од реакции
1.163
Паа текстописец е еден дечко познат во кавадаречката јавност
 

Феномен

Џомба
Член од
21 август 2008
Мислења
4.837
Поени од реакции
111
Koj vi se tekstopisci ? ozbilno prasuvam ne e provokacija...
Абе ти може се заебаваш за тие шо ги имаме за заебанција о судија,свето мајмуне....и тн
Еве ги тие песни што ги спомна Годхед
[FONT=&quot]С[/FONT][FONT=&quot]о цело срце заиграј ти и победа подари ми,со цело срце заиграј ти и победа подари ми,јас ќе пеам на цел глас играј фени ти за нас,со цело срце заиграј ти и победа подари ми со,цело срце заиграј ти победа подари ми,јас ке пеам на цел глас играј фени ти за нас......[/FONT]

[FONT=&quot]В[/FONT][FONT=&quot]о вените крвта црвена ми е ракија,боја бело портокалова ми е најмила оооо ооооо еееее аааа еее......грло пука ечи песната во еден глас в гради срце силно удира јас сум лозар знај ооооо......[/FONT]

[FONT=&quot]Д[/FONT][FONT=&quot]ал ке победиме или изгубиме дал ке славиме или тагуваме[/FONT][FONT=&quot]ние за вас ќе пееме напред фени еа еа е напред фени еа еа е напред фени еа еа е со тебе секогаш се лозарите [/FONT]

А инаку за текстописецот нека остане тајна оти може ќе барат негов ангажман странски групи:pos2:
:helou:
 
Член од
2 јуни 2008
Мислења
89
Поени од реакции
1
ima li nekoj info koga ke bide turnirot i ima li nes novo okolu taso i darko?
pozz
 

Kajgana Shop

На врв Bottom