Фан Клуб : Фени Индустри

BoR4e

Manchester United
Член од
28 февруари 2008
Мислења
2.384
Поени од реакции
36
seuste se bara ama po se izgleda ke ostaname bez sponzor nema nekoo informacii tocni , samo se spekulaacii ..... cim do saa ne najdeeme tesko nadajle ..... ama daj boze.. da izeze nekoj jak sponzor
 
Член од
3 јуни 2008
Мислења
494
Поени од реакции
0
po se izgleda vo kavadarci ke ima kosarkarski natpervar-od edna strana cemata,risto stefanov,vrbica,toso a od druga strana stranci e sea ne znam koi tocno ali megu niv ke bidat donald cole,brown.pa da se nadevame deka ke se odrzi!
i prasanje za kogo bi vi navivale??
 
Член од
16 јули 2007
Мислења
12.497
Поени од реакции
4.070
po se izgleda vo kavadarci ke ima kosarkarski natpervar-od edna strana cemata,risto stefanov,vrbica,toso a od druga strana stranci e sea ne znam koi tocno ali megu niv ke bidat donald cole,brown.pa da se nadevame deka ke se odrzi!
i prasanje za kogo bi vi navivale??
Кога ќе знаеш кога се игра да пишеш ...И јас би сакал да го гледам натпреварот:helou::helou:...
 
Член од
16 јули 2007
Мислења
12.497
Поени од реакции
4.070
Абе ајде немате ли некоја информација за нов играч?Јас мислев дека до сега ќе имате 2-3ца нови играчи вие ....:bip:
 

Кавадарчанец

Бадр Хари фан
Член од
18 декември 2007
Мислења
4.156
Поени од реакции
28
Абе ајде немате ли некоја информација за нов играч?Јас мислев дека до сега ќе имате 2-3ца нови играчи вие ....:bip:
За средни прсти што покажуваш нема ни да добиеш информација па на крај краева и да знам нешто ќе го споделам со некој што мислам дека треба да го споделам по овој пост од тебе тешко дека ќе добиеш некоа информација или шпекулација.:salut:
 
Член од
16 јули 2007
Мислења
12.497
Поени од реакции
4.070
За средни прсти што покажуваш нема ни да добиеш информација па на крај краева и да знам нешто ќе го споделам со некој што мислам дека треба да го споделам по овој пост од тебе тешко дека ќе добиеш некоа информација или шпекулација.:salut:
Се навреди од средниот прст?Па дај не заебави вии до саа ако знајаате информација ќе трчаате да га кажате...:bip:
 

Кавадарчанец

Бадр Хари фан
Член од
18 декември 2007
Мислења
4.156
Поени од реакции
28
Се навреди од средниот прст?Па дај не заебави вии до саа ако знајаате информација ќе трчаате да га кажате...:bip:
Информации има а не ги знаат многу луѓе јас ти кажувам дека сите членови на форумот од Кавадарци знаат но по нечија молба не смее се да се искажува во јавност барем не за сега а за средниот прст што го покажуваш не ми е проблем знам како ти е сеа интеренсно ти е си го ставаш терај немај проблем.:salut:
 

BoR4e

Manchester United
Член од
28 февруари 2008
Мислења
2.384
Поени од реакции
36
hehehhe naaa kooo tema da odam da procitam pravo gledam oti se karat nema razbiracka oti ti pokazal sreden prst se lutas.... ama ajde.....:helou:
i aj kazejte informacija ..
 

SrRulz

Siempre Real Madrid
Член од
8 декември 2007
Мислења
4.845
Поени од реакции
221
Aman be so tolku gi kriete informaciite za novite igraci? Vlade Divac da ne e dojdel da igra za Feni hah :):pos2:
 
Член од
16 јули 2007
Мислења
12.497
Поени од реакции
4.070
Aman be so tolku gi kriete informaciite za novite igraci? Vlade Divac da ne e dojdel da igra za Feni hah :):pos2:
Де бе и ти па саа Владе Дивац...Ного е евтин за них...Амир ќе му кажал на дедо му ќе дадел за Бодирога...(мала шала)
Дај бе кажете нешто нека е и шпекулација што ќутете само?:bip:
 

Кавадарчанец

Бадр Хари фан
Член од
18 декември 2007
Мислења
4.156
Поени од реакции
28
Море јас ви кажав ништо не кажувам барем сега за сега почекајте уште неколку дена и ќе видете самите што и како ќе биде а Христов немој да ми планинариш по живците оти ќе ти кажам нешто што не треба затоа биди мирен не туку летај ѓоа бик на пизда.:salut:
 
Член од
16 јули 2007
Мислења
12.497
Поени од реакции
4.070
Море јас ви кажав ништо не кажувам барем сега за сега почекајте уште неколку дена и ќе видете самите што и како ќе биде а Христов немој да ми планинариш по живците оти ќе ти кажам нешто што не треба затоа биди мирен не туку летај ѓоа бик на пизда.:salut:
Абе што му е на народот?Јас у загради ставам мала шала вие ....А што имаш за кажување кажи ајде...Оти ќе ме нема недела дена на форумо....:wink:
 

Кавадарчанец

Бадр Хари фан
Член од
18 декември 2007
Мислења
4.156
Поени од реакции
28
Абе што му е на народот?Јас у загради ставам мала шала вие ....А што имаш за кажување кажи ајде...Оти ќе ме нема недела дена на форумо....:wink:
Taмам кога ќе се вратиш ќе видиш што и како не мора да повторам сто пати дека немам што да кажам и крај на прича реков дека не ми е дозволено да изнесувам информации во јавност барем не сега за сега капираш.:salut:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom