Фан Клуб : Фени Индустри

Член од
7 мај 2008
Мислења
2.818
Поени од реакции
368
se vi se vrati sto cela sezona vi bese dadeno. kako ne vi e sram be, kaj nas mastika ne mozes da vneses kaj vas kaj ima sisinja od 1 LITAR gorska, pelisterka... konecno se potvrdi ona sto site clenovi na FAMILY AERODROM go kazaa. Se dodeka na timot mu odi site se srekni i site go sakaat klubot, site igraci se najdobri itn. sega da ve vidam neli bevte verni na klubot, neli mnogu go sakate FENI, ne mozete bez nego, neli kaj vas e najkulturniot narod, samo vo Jane Sandanski e najlosata publika taka, samo FA pluka po sudii. site vesnici i televizii za eden frlen telefon ne napravija najlosi, ajde da gi vidam sea sto ke pisat. go velicevte emil deka e najdobar, a koj bese doma mozese da slusne (neka me potvrdat strumicani poso garant ja gleale na TV) na krajot pocnaa da vikaat ODI SI EMIL !? P.S. e za ova vi zborea poveketo nasi clenovi sto gi baniravte, iskustvoto sto go imaat navivacite na MZT nikoj go nema drug, verum znaete za sto zboruvam, ako ne vratete se na site nasi postovi pa ke vidite deka ispadna taka kako sto kazavme
 

Vetrence

...believe in yourself! :)
Член од
2 јули 2007
Мислења
7.469
Поени од реакции
676
ОДИ СИ ЕМИЛ ОДИ СИ ЕМИЛ... РАЈКОВИК ОДИ СИ ... СКАНДИРАА ЦЕЛО ВРЕМЕ... Хаха.. Се Гледаме Во Струмица на мајсторката ! x)
 

Alien_sr

Ultimate Survivor!
Член од
14 мај 2007
Мислења
2.971
Поени од реакции
143
Слават изгледа, нема ги хаха. Принцес каде си? Се криеш во некое коше?, Плачеш? о па даа сега ми текна ми кажа оти ке славиш за Фени оти ке биле шампиони хаха, па викни ме и мене и јас да славам за Фени хахахахахахаха
 

Tiveriopol

Струмичанец
Член од
23 декември 2007
Мислења
1.193
Поени од реакции
937
se vi se vrati sto cela sezona vi bese dadeno. kako ne vi e sram be, kaj nas mastika ne mozes da vneses kaj vas kaj ima sisinja od 1 LITAR gorska, pelisterka... konecno se potvrdi ona sto site clenovi na FAMILY AERODROM go kazaa. Se dodeka na timot mu odi site se srekni i site go sakaat klubot, site igraci se najdobri itn. sega da ve vidam neli bevte verni na klubot, neli mnogu go sakate FENI, ne mozete bez nego, neli kaj vas e najkulturniot narod, samo vo Jane Sandanski e najlosata publika taka, samo FA pluka po sudii. site vesnici i televizii za eden frlen telefon ne napravija najlosi, ajde da gi vidam sea sto ke pisat. go velicevte emil deka e najdobar, a koj bese doma mozese da slusne (neka me potvrdat strumicani poso garant ja gleale na TV) na krajot pocnaa da vikaat ODI SI EMIL !? P.S. e za ova vi zborea poveketo nasi clenovi sto gi baniravte, iskustvoto sto go imaat navivacite na MZT nikoj go nema drug, verum znaete za sto zboruvam, ako ne vratete se na site nasi postovi pa ke vidite deka ispadna taka kako sto kazavme

druze tuka si vo pravo koga pocnaa da gubat FENI se skandirase Rajkovic peder... odi si EMIL... gi isvirkafte po porazot pa neli go sakavte feni be neli za feni davavte zivot be sramota... Sisinjata plagijat od STRUMICA hehehehe i za kraj ve pozdravi Pupo, Dime i Timce hehehehe inaku kako proslavata be se pie li z`ta ili pak moze ja slusate crno tikvesko hehehe ajde se gledame vo PETOOOOK cao i pisete kako bese na slavata :pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2:
 

RedBlack

Grof
Член од
28 март 2008
Мислења
4.668
Поени од реакции
2.880
c c c sramota toa u kavadarci so ste desi se gleda ne trpite poraz tipicno seljacka reakcija na cela publika tamu,toa e toa ke si ostanete samo na kupot da se tesite za celata sezona vo koja ne zalsuzeno bevte prvi i osvojuvaci na kupot
 

GavolRulz

hippopotomonstrosesquipedaliophobia
Член од
23 март 2008
Мислења
12.637
Поени од реакции
11.265
Само ме интересира дали ќе идате у Петок ?
(Недај боже)
 
Член од
31 мај 2008
Мислења
155
Поени од реакции
3
Само ме интересира дали ќе идате у Петок ?
(Недај боже)
У Сабота се игре, как шо разберах... А дали ќе идат, они си знаат големи се нек му га мислат...

c c c sramota toa u kavadarci so ste desi se gleda ne trpite poraz tipicno seljacka reakcija na cela publika tamu,toa e toa ke si ostanete samo na kupot da se tesite za celata sezona vo koja ne zalsuzeno bevte prvi i osvojuvaci na kupot
Брат почнаа да слават многу рано. И играчите и навивачите. Според мене имаше нормално судење. Кажав дека ќе им честитам на лозарите и на сите фанови на Фени доколку победат на натпреварот, но без помош на судиите. Спремен бев и да одам да им честитам, но се случи сосема спротивното, со 2 одземени топки ги напраивме шах мат!
 

Madrid

Timeless
Член од
23 март 2008
Мислења
3.899
Поени од реакции
154
Добро бе победивте не мора да јадите гомна (барем еднаш за промена), планирав да ви честитам победа ама не заслужувате...

За шишињата шо да кажам, СРАМОТА! една будала се реши да мава и сите по него, али тоа е, мораше да се истури гневот на некој.

Али ова е лекција за во иднина, знам дека можеме да направиме брејк, играчите жал ми беше шо ги гледав на крајот, Чемата се расплака :(

Се надевам дека ќе се вратат по шокот и барем ќе пружат борба во Струмица, ако ништо друго барем достојно да ја завршиме сезоната, ај се читаме.
 

bama

† Револуционер †
Член од
1 февруари 2007
Мислења
2.040
Поени од реакции
362
у петок се игре...
 

gODHEAD

Crucified
Член од
6 декември 2007
Мислења
1.827
Поени од реакции
1.163
Изгубивме сеа таа е, коа не мислат со тоа лејките, шо убаво водевме се отиде у пичку матер
 

GavolRulz

hippopotomonstrosesquipedaliophobia
Член од
23 март 2008
Мислења
12.637
Поени од реакции
11.265
У Сабота се игре, как шо разберах... А дали ќе идат, они си знаат големи се нек му га мислат...
На МТВ1 кажаа оти у Петок ќе е... само незнам у колко саато!
 

Lazarov

К.К Струмица
Член од
9 декември 2007
Мислења
848
Поени од реакции
64
Добро бе победивте не мора да јадите гомна (барем еднаш за промена), планирав да ви честитам победа ама не заслужувате...

За шишињата шо да кажам, СРАМОТА! една будала се реши да мава и сите по него, али тоа е, мораше да се истури гневот на некој.

Али ова е лекција за во иднина, знам дека можеме да направиме брејк, играчите жал ми беше шо ги гледав на крајот, Чемата се расплака :(

Се надевам дека ќе се вратат по шокот и барем ќе пружат борба во Струмица, ако ништо друго барем достојно да ја завршиме сезоната, ај се читаме.

Е братче сега ке ти казам едно .. Кога на купот Самардзиев ги реси со тројка и Богоев кога плачеше Самардзиев изазиваше епа мислам дека дојде редот и на Самардзиев .. господ гледа .. :pos2::pos2::pos2::pos2::pos2:
 

gODHEAD

Crucified
Член од
6 декември 2007
Мислења
1.827
Поени од реакции
1.163
Не се предаваме бе, шо ако изгубивме, како они тепаа така можиме и ни да тепаме таму, три пати по ред ако изгубиме веќе значи и господ не не сака
 
Член од
31 мај 2008
Мислења
155
Поени од реакции
3
Добро бе победивте не мора да јадите гомна (барем еднаш за промена), планирав да ви честитам победа ама не заслужувате...

За шишињата шо да кажам, СРАМОТА! една будала се реши да мава и сите по него, али тоа е, мораше да се истури гневот на некој.

Али ова е лекција за во иднина, знам дека можеме да направиме брејк, играчите жал ми беше шо ги гледав на крајот, Чемата се расплака :(

Се надевам дека ќе се вратат по шокот и барем ќе пружат борба во Струмица, ако ништо друго барем достојно да ја завршиме сезоната, ај се читаме.
Што не заслуживми и зошто? Затоа што вашите почнаа да слават титула уште на полувремето и на крај беа спремени да го кренат пехарот, као и во Струмица. Конечно еднаш среќата да биде на наша страна. И незнам зошто му викавте на Емил да си оди, чоек направи се што можеше, играчите се опуштија. За шишињата знаев дека ќе биде така, уште кога почнаа нашите во последните 3-4 минути да доминираат. А за гомна јадење не гледам то да некој јаде... Само центарецот ни ја честита победа и тоа... Сепак победи подобриот. Затоа не се фурајте пред време...
 

Kajgana Shop

На врв Bottom