Фан Клуб : Фени Индустри

Mr.HyPNoTiC

UnTraceable Guest!
Член од
13 ноември 2007
Мислења
1.450
Поени од реакции
239
A да додадеше и кој направил повеќе неспортски фаути и колку не судени?
 
Член од
3 јуни 2008
Мислења
494
Поени од реакции
0
Кој е поголем провокатор ? Овој прековиќ што ни прави во кавадарци ... Од раката ни ја зима топката ни прави фаут и не судат ... А колку пати ќе направи чекори и пак ништо не судат! затоа вие го правите толку јак ! Добро зависи само кога ќе му тргнат 3 тогаш никој не ни е на помош али во Струмица не го погоди обрачот ...
druze nemoj sega da go branis vaseto grne.zatoa sto koga bese u kavadarci u jasmin se presmetuvase so publikata so vulgarnosti.kakov e toj igrac sto paga na provokacii od publikata sepak toa e publika i on mora da bide nem za se.a i toa za miki sto vikas sto ne mu svirele fauli-toa e do negovata snaolivost sepak tipot e 32 god i ima iskustvo kako treba da se zemi topka a i da ima faul a da ne te zabeleza sudijata.i toa e del od igrata da priznaeme! a i neznam kolku zabelezuvas ama covekot e mnogu dobar i vo odbrana a toa e vsusnost igrata na feni.
 

Mr.HyPNoTiC

UnTraceable Guest!
Член од
13 ноември 2007
Мислења
1.450
Поени од реакции
239
Па кај вас навика е тоа да не се забележува ... А какви глупости се направиле судиите во струмица за 1 аут ... хахах Му предава Богоев на Латович од аут и тој го гледа судијата и тој покажува од ново да се изведи аутот ... Латович излева во аут да ја предаде од ново топката и судијата суди аут за Фени ???
 
Член од
3 јуни 2008
Мислења
494
Поени од реакции
0
Па кај вас навика е тоа да не се забележува ... А какви глупости се направиле судиите во струмица за 1 аут ... хахах Му изведува Богоев на Латович топка и тој го гледа судијата и тој покажува од ново да се изведи топката ... Латович излева во аут да ја предаде од ново топката и судијата суди аут за Фени ???
druze nemoj da provociras zatoa sto ako poceneme so tie raboti ne ni stiga cel forum....:toe: a ako sakas da napravis tenzija pred utakmica koja ja ima dovolno ok nema problem:smir:
 
Член од
3 јуни 2008
Мислења
13
Поени од реакции
1
A да додадеше и кој направил повеќе неспортски фаути и колку не судени?
denes i mene i tebe ni se vzesteni glavite se obvinuvame za rabota za koja nikogas nema da mi dokazez nitu ce ti dokazam.ama ovaa fama deka se e plateno e alibi na vasiot bord zatoa sto ovaa godina zagubivte mnogu poeni.zosto ne zirnete vo vasite redovi.koja odbrana ja postavi davitkov protiv nas,koja odbrana kadija,da ne zboruvam za napadot.arsic zagubi eden mec mi se cini vie go otpustivte.Otpustivtr duri trojca treneri za nepolna sezona.ova ne se potezi koi sto treba da mi se slucat na eden bord na aktuelniot sampion.Newcastle smeni pomalku treneri od vas sezonava:tapp:.
 

Mr.HyPNoTiC

UnTraceable Guest!
Член од
13 ноември 2007
Мислења
1.450
Поени од реакции
239
Ај ќе видаме вечер шо ќе биде :smir: Сакам само реално судење ! И малку среќа на наша страна:smir:
 

SrRulz

Siempre Real Madrid
Член од
8 декември 2007
Мислења
4.845
Поени од реакции
221
denes i mene i tebe ni se vzesteni glavite se obvinuvame za rabota za koja nikogas nema da mi dokazez nitu ce ti dokazam.ama ovaa fama deka se e plateno e alibi na vasiot bord zatoa sto ovaa godina zagubivte mnogu poeni.zosto ne zirnete vo vasite redovi.koja odbrana ja postavi davitkov protiv nas,koja odbrana kadija,da ne zboruvam za napadot.arsic zagubi eden mec mi se cini vie go otpustivte.Otpustivtr duri trojca treneri za nepolna sezona.ova ne se potezi koi sto treba da mi se slucat na eden bord na aktuelniot sampion.Newcastle smeni pomalku treneri od vas sezonava:tapp:.
И што ако отпуштаме,ако не го бива да го оставеме ли? Наша работа си е тоа..
 

Mr.HyPNoTiC

UnTraceable Guest!
Член од
13 ноември 2007
Мислења
1.450
Поени од реакции
239
Арсич ни ја расипа екипата а Давитков мислам дека со добра постава и тактика играше против Фени ...
 
Член од
31 мај 2008
Мислења
155
Поени од реакции
3
denes i mene i tebe ni se vzesteni glavite se obvinuvame za rabota za koja nikogas nema da mi dokazez nitu ce ti dokazam.ama ovaa fama deka se e plateno e alibi na vasiot bord zatoa sto ovaa godina zagubivte mnogu poeni.zosto ne zirnete vo vasite redovi.koja odbrana ja postavi davitkov protiv nas,koja odbrana kadija,da ne zboruvam za napadot.arsic zagubi eden mec mi se cini vie go otpustivte.Otpustivtr duri trojca treneri za nepolna sezona.ova ne se potezi koi sto treba da mi se slucat na eden bord na aktuelniot sampion.Newcastle smeni pomalku treneri od vas sezonava:tapp:.
Арсиќ сам си замине, ко демек целата вина сме ја фрлале на него. А на кој?... Давитков уште коа ги видовме неговите резултати, го отпуштија... И сеа дојде Кадија...
 
Член од
3 јуни 2008
Мислења
13
Поени од реакции
1
Па кај вас навика е тоа да не се забележува ... А какви глупости се направиле судиите во струмица за 1 аут ... хахах Му предава Богоев на Латович од аут и тој го гледа судијата и тој покажува од ново да се изведи аутот ... Латович излева во аут да ја предаде од ново топката и судијата суди аут за Фени ???
kolku sto vidov bogoev imase flaster od brown vo taa situacija.zaslugite se na brown.nemoj da ja izvrtuvas situacijata. a i istata situacija brown mu ja napravi pred dva dena vo kavadarci.(znaci nesto ne e u red so lato i bogoev)
 

Mr.HyPNoTiC

UnTraceable Guest!
Член од
13 ноември 2007
Мислења
1.450
Поени од реакции
239
Арсиќ сам си замине, ко демек целата вина сме ја фрлале на него. А на кој?... Давитков уште коа ги видовме неговите резултати, го отпуштија... И сеа дојде Кадија...
Абе еј стави ли ги клиповите ?
 
Член од
3 јуни 2008
Мислења
13
Поени од реакции
1
И што ако отпуштаме,ако не го бива да го оставеме ли? Наша работа си е тоа..
vasa si e ama ne mnogu dobro da mu ja menjas klimata na igracite(site imaat razlicna programa) ama ne e ubavo sega da e i vasata rabota da sirite fama deka e se plateno koga imate konflikti u vasite tabori.
 

SrRulz

Siempre Real Madrid
Член од
8 декември 2007
Мислења
4.845
Поени од реакции
221
Најдобар тренер е Стратос незнам зашо не го вратат мо истече суспензијата веќе изгледа он неќе.
 
Член од
3 јуни 2008
Мислења
13
Поени од реакции
1
i kolku sto imav moznost da vidam nesto i na kadija mu zabelezale od bordot.pa samo nekako mi figurirase neknja na klupata. nesto pak vi skripi a?
 

marcus

струмички модератор
Член од
5 јули 2006
Мислења
5.378
Поени од реакции
131
vasa si e ama ne mnogu dobro da mu ja menjas klimata na igracite(site imaat razlicna programa) ama ne e ubavo sega da e i vasata rabota da sirite fama deka e se plateno koga imate konflikti u vasite tabori.
Чисто да нема забуни..Струмица е задоволна со Кадија..и според мене е одличен тренер..работата е што Кадија повеќе несака да ја види Македонија..раазочаран е од кошрката која ја затекна..посебно од онаа на зелена маса..Едноставно е фрапиран од односто на КФЕ..А човекот има реноме на тренер во многу подобри екипи..така да Струмица ќе мора сега, не по нејзина вина да си бара нов тренер, за следната сезона..
 

Kajgana Shop

На врв Bottom