Фан Клуб : Фени Индустри

SrRulz

Siempre Real Madrid
Член од
8 декември 2007
Мислења
4.845
Поени од реакции
221
Кадија е ненормален.. сакаше да се тепа со еден од публиката поима немам коо е била причината.. имаше двујца доле го држаа а он одеше накај публиката да се тепа со тај, сите го гледаа само и мо се чудеа на акло.. ццц.
 

marcus

струмички модератор
Член од
5 јули 2006
Мислења
5.378
Поени од реакции
131
Човекот живее за кошарката..некои други живеат за слава..
 
Член од
3 јуни 2008
Мислења
494
Поени од реакции
0
Кадија е ненормален.. сакаше да се тепа со еден од публиката поима немам коо е била причината.. имаше двујца доле го држаа а он одеше накај публиката да се тепа со тај, сите го гледаа само и мо се чудеа на акло.. ццц.
tie se izgleda od kavadarci dvajcata sto gi vikna u strumica da dojdat.nesto go provocira izgleda minatiot pat..pa ete ti dosle izgleda.... ne mi se veruva na strumicane da nagazuva.ne bi bilo nogu normalno toa :kickbox:
 
Член од
31 мај 2008
Мислења
155
Поени од реакции
3
Абе еј стави ли ги клиповите ?
Ставих 1 после ќе стам и другите и не пиши по форумо веќе такви работи. Има приватни пораки.

tie se izgleda od kavadarci dvajcata sto gi vikna u strumica da dojdat.nesto go provocira izgleda minatiot pat..pa ete ti dosle izgleda.... ne mi se veruva na strumicane da nagazuva.ne bi bilo nogu normalno toa :kickbox:
Струмичани беа. Знаат само да коментират од трибините, нека одам на негово место па да видам како ќе се справат со цело КФЕ
 

Lazarov

К.К Струмица
Член од
9 декември 2007
Мислења
848
Поени од реакции
64
Струмичани беа. Знаат само да коментират од трибините, нека одам на негово место па да видам како ќе се справат со цело КФЕ[/quote]


Не не тие беа од Кавадарци .. Цело време седев зад нив и ги слушав што говореа .. и кога влезе Кадија во салата тие несто го испровоцираа и така се закачија .. :helou::smir:
 
Член од
2 март 2008
Мислења
3.803
Поени од реакции
66
Ajde Feni...Dvojnata kruna ni e na dofat.Treba uste mnogu malce.pozz zaminav kon sala i si pisime kaj 12 pa zdravje da mi cestituvate titula togas.xexe.pozzz

DVOJNA KRUNA
 
Член од
16 јули 2007
Мислења
12.497
Поени од реакции
4.070
Еве заради Богојчето тато не ме носи за Кавадарци...:(:(:(..Го убеди на тато да не ме носи бидејќи му се јавил Перо(Антиќ)и му рекол да не доаѓаат струмичани зошто во Кавадарци не се знае што може да се случи:(:(:(Сепак ке гледам од дома и ќе навивам,а Тимбата ке го скршам ко ќе го видам:pos2:
 

Vetrence

...believe in yourself! :)
Член од
2 јули 2007
Мислења
7.469
Поени од реакции
676
хахаха...од дома малце ке се дераш а ако тепаме(верувајте тепаме) дома ке пука музика т.е химната
 
Член од
21 јануари 2008
Мислења
2.782
Поени од реакции
33
лелелеле овај КОЛ
чудо невидено и овај Браун ...
Кол-Браун ... добар тандем ...
Честитки за нив од секакви позициии дават кошеви посебно КОЛ ... ццццц морат да се сопрат некако ако сакаме победа !
 

KINDER

Манчестеристратор
Член од
28 јануари 2007
Мислења
2.434
Поени од реакции
45
Не мора да не имитирате дечки :)
 
Член од
2 јули 2007
Мислења
472
Поени од реакции
27
Шампионот го покажа вистинското лице!!! Се виде кој е вистински шампион а Кој шампион на хартија!!! Forza Strumica
 

GavolRulz

hippopotomonstrosesquipedaliophobia
Член од
23 март 2008
Мислења
12.667
Поени од реакции
11.372
Јеаааааа!!!! Јеа!!
Одиме на победааа!!!
Во Струмица тешко дека ќе тепате!
Има у петок да си земам шишиња, ќе има смех :)
 

Janev

____________
Член од
27 март 2007
Мислења
2.856
Поени од реакции
58
тава е тава фени се опушти во 3та четвртина...Струмица е искусна во тие моменти феноменална игра на Диме Тасовски...Вечер кее фешта иако јас сам на фешта веќе.......СТРУМИЦА ШАМПИОН :back:
 

^MooN_RideR^

Blue in HearT
Член од
20 април 2006
Мислења
853
Поени од реакции
48
Абе де потестејте ме как бее тии подготовките за славење на титулата а?мухахахахахахахаха

Струмица Шампионе
Фени Лампионе:pos2::pos2::pos2:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom