Фан Клуб : Фени Индустри

Mr.HyPNoTiC

UnTraceable Guest!
Член од
13 ноември 2007
Мислења
1.450
Поени од реакции
239
ej aбе вие сте имале играчи и од Маврово од Соколи и од Црн Дрим бравос ...
 

Mr.HyPNoTiC

UnTraceable Guest!
Член од
13 ноември 2007
Мислења
1.450
Поени од реакции
239
Се гледа на табелата кој е подобар и кој има подобри играчи и за тоа не си правете филмови квалитетот на играчите е тука некаде нашиот тим е за нијанса подобар од вашиот и тоа се докажа во досегашниот тек на првенствто и за та прекинете да се глупирате со вакви постови кој бил подобар..

Јасно !!! :pos2::pos2::pos2::pos2: Без Пупович ве дотепавме !!! и плус имавте судии на ваша страна !!!
 

marcus

струмички модератор
Член од
5 јули 2006
Мислења
5.378
Поени од реакции
131
Напишано од Together lozari
Се гледа на табелата кој е подобар и кој има подобри играчи и за тоа не си правете филмови квалитетот на играчите е тука некаде нашиот тим е за нијанса подобар од вашиот и тоа се докажа во досегашниот тек на првенствто и за та прекинете да се глупирате со вакви постови кој бил подобар..

Ај ако ти така велиш...Внучко првиот пост со вакви срања го стави оној пин кодот оооо или извикот кој знае што е..
А ти ако сакаш да го гледам твојот филм кажи нешто попаметно..не ми изигравај дрвен адвокат...
На крајот играчите зависат од колективот..ниеден од овие двајца не би биле тоа што се ако играа во Колинска..ќе беа обични второлигаши...
 
Г

Грејвдигер

Гостин
Се гледа на табелата кој е подобар и кој има подобри играчи и за тоа не си правете филмови квалитетот на играчите е тука некаде нашиот тим е за нијанса подобар од вашиот и тоа се докажа во досегашниот тек на првенствто и за та прекинете да се глупирате со вакви постови кој бил подобар..
Океј е, ќе видиме на крајот како ќе излезе. Струмица влегоа сега во форма , ако не се лажам имат 4 победи во низа, сега да се надеваме дека ќе издвоиме и над МЗТ... А ако пак не ја освоиме лигата, купот ни е на дофат.:222:
 

Mr.HyPNoTiC

UnTraceable Guest!
Член од
13 ноември 2007
Мислења
1.450
Поени од реакции
239
Океј е, ќе видиме на крајот како ќе излезе. Струмица влегоа сега во форма , ако не се лажам имат 4 победи во низа, сега да се надеваме дека ќе издвоиме и над МЗТ... А ако пак не ја освоиме лигата, купот ни е на дофат.:222:

Еј си се вратил :wink: ... Ако не ја освоиме лигата 100% е купот ... Ама ние сме ненаситни одиме на се ...:eek:jea:
 

BoR4e

Manchester United
Член од
28 февруари 2008
Мислења
2.384
Поени од реакции
36
e od deka si tolku siguren deka vii ke osvoite se e so da ne feni imat podobra ekipa od strumica hehe feni gi spasuvat sudiite , a na strumica i fali malku sporska sreka
 

Кавадарчанец

Бадр Хари фан
Член од
18 декември 2007
Мислења
4.156
Поени од реакции
28
Ти некој нострадамус да не си па да знаеш дека ништо нема да освоиме? Престани само да јадеш трици!
Ти па од кај знаеш дека сигурно па и 100% сигурност даваш дека ќе освоите се а ти си настрадамус а не он..
 

Vetrence

...believe in yourself! :)
Член од
2 јули 2007
Мислења
7.469
Поени од реакции
676
Споредбата што е направена од страна на христов е топ. но некој спомнува димитровски , талик браун незнам ти кој ... гледајте кој играат во тек на сезоната а не некој шо игра по 1-2 утакмици... талик браун со струмица беше на трибина(ни на клупа) па го споредуваш. па ако е толко јак ке беше во составот и не само оваа утакмица и други утакмици е бил на трибини.Димитровски од цела сезона има играно 4-5 утакмици само се повредува и саа ке ми праваш споредба за них 2 .. па и хаџивасилев е играч оште на струмица ама некој спомна ли го не го спомна оти не игра цела сезона иначе он е играч и офанзивен и дефанзивен... Позз!
 
V

Viktoranius

Гостин
Океј е, ќе видиме на крајот како ќе излезе. Струмица влегоа сега во форма , ако не се лажам имат 4 победи во низа, сега да се надеваме дека ќе издвоиме и над МЗТ... А ако пак не ја освоиме лигата, купот ни е на дофат.:222:

И двете брате, и двете.
 
Член од
2 март 2008
Мислења
3.803
Поени од реакции
66
Споредбата што е направена од страна на христов е топ. но некој спомнува димитровски , талик браун незнам ти кој ... гледајте кој играат во тек на сезоната а не некој шо игра по 1-2 утакмици... талик браун со струмица беше на трибина(ни на клупа) па го споредуваш. па ако е толко јак ке беше во составот и не само оваа утакмица и други утакмици е бил на трибини.Димитровски од цела сезона има играно 4-5 утакмици само се повредува и саа ке ми праваш споредба за них 2 .. па и хаџивасилев е играч оште на струмица ама некој спомна ли го не го спомна оти не игра цела сезона иначе он е играч и офанзивен и дефанзивен... Позз!
nee dati kazam deka dimitrovski ce igrae u plejofot.sea ti vidi dali ce go smetas ili pa ne.?a talik go cuvat kako iznenaduvanje...cego vidis covekot...slusaj me...a ima us edno ime za koj vi neznaite.se vika mamatisvili...
 
V

Viktoranius

Гостин
nee dati kazam deka dimitrovski ce igrae u plejofot.sea ti vidi dali ce go smetas ili pa ne.?a talik go cuvat kako iznenaduvanje...cego vidis covekot...slusaj me...a ima us edno ime za koj vi neznaite.se vika mamatisvili...

Ви се чудам на мозокот каква игра очекувате од Димитровски. НУЛА !
 

Kajgana Shop

На врв Bottom