Мис на Македонија 2007

Статус
Затворена за нови мислења.
Член од
21 мај 2006
Мислења
428
Поени од реакции
6
Јана е супер женска, поготово во живо и на плажа :wink:
А вие сите љубоморни мојте вода да и носите и да ја прашате дали сакат уште! Така да си знајте! :tapp::tapp::tapp:
Браво Јана!
 
Член од
20 март 2007
Мислења
8.493
Поени од реакции
308
Чекај малку, печатна грешка е ова или стварно е 171 висока?

Ебати манекенките, јас сум повисока од неа...
Would you marry me? :pipi:


Него шала на страна, вчера кое смеење паднало со тоа Топ Моделс...
Резили, резили... од водители, организација, модели. Јас мислев некоја нова варијанта на скриена камера, тоа да ти било избор за Мис!


сФашта.
 

Ivy_K

/
Член од
29 мај 2006
Мислења
1.206
Поени од реакции
16
е викам ја shit e се :kesa: па уште и по светон не гледаат со грдосиине на чело абе да РЕЗИЛИ:kesa::kesa::kesa: ни организација , ни модели ни пминки ни облеки бе ауууу
 

Tonchie

BATTERY +
Член од
15 јуни 2005
Мислења
13.428
Поени од реакции
7.803
Значи затоа ти Ива не се пријавуваш на избор за убавина, окзз. Претпоставував зошто, ама сега се уверив дека го делиме ставот.
 

Bacillus gagous

Biohazardous
Член од
21 јануари 2006
Мислења
7.380
Поени од реакции
168
Абе таа Јана се мислам заврши со мене во генерација во Карев само во друг клас. Девојката има навистина убаво, мило и слатко лице ама човече бе даска е за мис треба барем да има пристојна големина на гради.
 

SWEDEN

38ca ama nikoj ne verue
Член од
16 февруари 2007
Мислења
2.531
Поени од реакции
34
Абе таа Јана се мислам заврши со мене во генерација во Карев само во друг клас. Девојката има навистина убаво, мило и слатко лице ама човече бе даска е за мис треба барем да има пристојна големина на гради.
Е мањак бе само у цицки да се гледало :pos2:
 
Член од
8 јули 2006
Мислења
54
Поени од реакции
30
Se iznacitav sve i svasta za nasata Miss na Makedonija. Bev edna od tie sto go gleda prenosot i taka ne sum se smeela odamna. Gluposta na Natali Grubovic ili Glupovic koj kako saka i na onaa Marijana sto nema ni edna aktivna mozocna kelija ne mozam da gi komentiram zasto kje zabegam. A za misicata sto da kazam. Eve vi go podolu linkot do oficijalnta strana na miss na svet pa videte sto prakjame nie a sto svetot. Devojceto si e ubavo fala bogu ama ne e materijal za mis. Nema gradi, nema oblini nema zenstvenost. Samo slatka faca ama tamu se bara malku povekje od slatka faca. Tamu se bara pojava. Sepak poglednete go sajtot pa kje vidite deka e podobro makedonija i da ne ucestvuva voopsto.


http://www.missworld.tv/
 
M

**MEMORY**

Гостин
Во Македонија има квалитетни девојки што имаат да понудат нешто повеќе од "убавициве" ама според ова досега што се случува со нашиве избори мислам дека треба да имаш чичко или вујко што е некоја фаца во државава за да успееш.... Зборувам за успех тука во Македонија кој резултира со голем неуспех надвор од неа. Болно но вистинито....
 

tha CaspeR

NV.mk
Член од
1 мај 2006
Мислења
1.508
Поени од реакции
162
Чим на некоја цура и треба признание Мис... значи дека се сомнева во својата убавива.. значи.... не викам дека е грда... ама не викам ни дека е убава...
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom