Помош и совети

Член од
26 јуни 2010
Мислења
1
Поени од реакции
0
Поздрав имам едно прашање до сите вас ако може некој да ми најде language pack for Football Manager 2005 пратете ми линк ако најдете на пп ако мозете сто побрзо плиз имам само португалски а не разбирам ништо
 
B

Blacks

Гостин
Знае некој каде беше темата за Македонската игра таа дејството шо се одвива на Електро факултетот? Ми треба линкот за даунлоуд...
 
С

Спенсер

Гостин
НФС андер граунд 2.. може ли мрежно т.е. преку хамачи да се игра??? барав на нет нешто,ама слабо..

пс. Кога НФС може да се игра преку нет/хамачи?
 

punkbooster

Black Rose Dying
Член од
10 декември 2009
Мислења
845
Поени од реакции
29
Еве пак проблем со Мафиа 2 излегувам низ врата и Видо седи под текстури само стои и кога ке мрднам паѓа надолу и до којзнае каде :( Дали можи да биде до Кракот?? BTw Еве направив и видео...

 

bRutal savaGe

ಠ_ಠ
Член од
10 јули 2009
Мислења
4.213
Поени од реакции
88
Еве пак проблем со Мафиа 2 излегувам низ врата и Видо седи под текстури само стои и кога ке мрднам паѓа надолу и до којзнае каде :( Дали можи да биде до Кракот?? BTw Еве направив и видео...

Истото ми се случи и мене, дур се возев и поминував на мост, почна да тоне колава ко да ја голтнала жива кал, и се приземји пред скрос да излезе ван мапа.
Мислам дека е до кракот, ја играм со крак фикс ама ете проблематична е.
Со оглед дека не е купена и не треба многу да се потресуваме.
 

punkbooster

Black Rose Dying
Член од
10 декември 2009
Мислења
845
Поени од реакции
29
Хехехехе јас ја спуштив оваа Mafia II (With Shitty Crack) од замунда уште кога излегоа првите аплоади на торенти и немаше никаков проблем досега.Сега ова се случи дури на чаптер 14..Гледав на TPB.org Имаше еден кракфикс од скидроу па сега ке до спуштам да видам шо ке биди :(
 
Член од
23 февруари 2010
Мислења
66
Поени од реакции
2
Еве пак проблем со Мафиа 2 излегувам низ врата и Видо седи под текстури само стои и кога ке мрднам паѓа надолу и до којзнае каде :( Дали можи да биде до Кракот?? BTw Еве направив и видео...


Hahaha i dont need a parachute :D
 

Strenght

Never Give Up!!
Член од
24 април 2010
Мислења
2.516
Поени од реакции
1.824
Ми се пушта GTA 4 ама пола екран ми е како сенка а пола можам да го глеам има чаре некое?
 
S

StormRage

Гостин
Ја спуштив Worms Reloaded од Skidrow... ама заебава сецка ко несаглам а сигурен сум дека не е до перформансите... да менам крак или?
 
H

-HRO

Гостин
Ја спуштив Worms Reloaded од Skidrow... ама заебава сецка ко несаглам а сигурен сум дека не е до перформансите... да менам крак или?
Јас ја имам истата верзија од SKIDROW и си работи без проблем...downloaded од Замунда.
 
Член од
27 април 2009
Мислења
2.482
Поени од реакции
1.669
Ај да си ја пробам среќате овде, помош за Starcraft 2.

Значит се инсталирав, се упдејтерира, префрлив крак и сега се водам преку ова (од razor1911 ја спуштив).
4) Run Razor1911SC2_COPY.exe on the DVD to install additional content
5) Run Razor1911keytro.exe and hit F2 to activate your game offline
6) Enjoy the full single-player experience playing in guest mode
И стегам на то SC2_COPY.exe се инсталирвит таму нешто, после одам keytro.exe и стегам F2 (значит ко ќе ми излезит тоа " For secred message hit F2 " ), ја уклучвам играта, одам Play like guest, и стап. Ми пишит регистрирај се бла-бла-бла.
 

Syn

https://www.youtube.com/watch?v=zBkuNpgACH0
Член од
23 декември 2007
Мислења
29.723
Поени од реакции
43.894
Па не и праи апдејт ...
 

Kajgana Shop

На врв Bottom