Помош, софтверски проблеми и совети - III дел

Статус
Затворена за нови мислења.

Hooligan

..The President...
Член од
9 февруари 2008
Мислења
2.358
Поени од реакции
701
Ај да ми кажит некој како да dawnlodiram видеа, музика и сл. со Опера?
Односно дали постои и каква екстензија да користам за таа намена...??

На пример тоа со мозилата го правам со Downloader helper...ама со ова операва неможам да најдам некој (со нивен речник) пригоден Widget...
 

Тимче

HULK!
Член од
4 јули 2008
Мислења
4.537
Поени од реакции
238
тим4е, не се противи за џабе кога небива... прочитај го моето објасување и ќе ти стане јасно
знам зшо праваш маабет имал сум и таков случај.... ама види би требало да може да се конвертира заради тоа шо за да може да се става на ЦД само не објаснува шо му излева :smir:
 
Член од
9 октомври 2008
Мислења
276
Поени од реакции
14
Abe lugje ajde nekoj neka pomogne so WIN XP Pro. dali koga kupuvate komp. so licenciran Win vi davaat CD? Poso ja neam. i sea koa najdov mi vika deka verzijata e postara od taa so ja imam na topot. Kako da znam koja da ja simnam.
 
Член од
9 ноември 2007
Мислења
9.327
Поени од реакции
1.334
народе помагајте го симнав концертот на тосе сега со бесе на градски пред некој ден ама посо го грабував од нет со real player и ми го симна у некој ivr формат како да го напраам avi или некој плеар за да можам да го гледам
Probaj so

Quick Media Converter....free e...
 
Член од
9 ноември 2007
Мислења
9.327
Поени од реакции
1.334
Abe lugje ajde nekoj neka pomogne so WIN XP Pro. dali koga kupuvate komp. so licenciran Win vi davaat CD? Poso ja neam. i sea koa najdov mi vika deka verzijata e postara od taa so ja imam na topot. Kako da znam koja da ja simnam.
Даваат....., само треба да ти текнело да ги потсетиш да ти го дадат тоа што си го платил, инаку попапала маца, вака можеш само да се сликаш.....
Ти кажа КОРУН не се заебавај и губи време џабе....торентите се спас!
 
Член од
31 август 2008
Мислења
501
Поени од реакции
38
Едно прашање.
Имам инсталирано abobe flash player и вака ми дава
морам да кликна првен на тоа флаш знакчето за да се отвори клипот.. а понекогаш и не ги отвара сите.. ??
помош?
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom