Помош, софтверски проблеми и совети - III дел

Статус
Затворена за нови мислења.
Член од
9 октомври 2008
Мислења
276
Поени од реакции
14
imam XP Pro i treba da go formatiram. Licenciran mi e arno ama ne dobiv nikakvo CD. kade da go najdam sega toa prokleto XP Pro. probav preku nekoj torenti ama ne sum mnogu siguren deka ke rabaoti kako so treba. POMOS!
najdov eden XP Pro ama koa probav da go instaliram mi vika "setup cannot continue because the version on your computer is newer than the version on the CD". od kaj da znam koja verzija da ja simnam
 
Член од
7 јануари 2008
Мислења
5.366
Поени од реакции
804
imam XP Pro i treba da go formatiram. Licenciran mi e arno ama ne dobiv nikakvo CD. kade da go najdam sega toa prokleto XP Pro. probav preku nekoj torenti ama ne sum mnogu siguren deka ke rabaoti kako so treba. POMOS!
najdov eden XP Pro ama koa probav da go instaliram mi vika "setup cannot continue because the version on your computer is newer than the version on the CD". od kaj da znam koja verzija da ja simnam
Провери ПП :helou:
 

Тимче

HULK!
Член од
4 јули 2008
Мислења
4.537
Поени од реакции
238
imam XP Pro i treba da go formatiram. Licenciran mi e arno ama ne dobiv nikakvo CD. kade da go najdam sega toa prokleto XP Pro. probav preku nekoj torenti ama ne sum mnogu siguren deka ke rabaoti kako so treba. POMOS!
najdov eden XP Pro ama koa probav da go instaliram mi vika "setup cannot continue because the version on your computer is newer than the version on the CD". od kaj da znam koja verzija da ja simnam
абе оди куписи 100ден е да не се мачеш и лиценциран и се имаш:smir: И јас така се мачев ама ми скисна и ојдех купих си
 
Член од
7 јануари 2008
Мислења
5.366
Поени од реакции
804
е шо му фале на мојо:baeh:
На него незнам шо му фале, ама на тебе мозок ти фале :pos: :pos: :pos:
а за тоа шо со пишал за виндоусот, не е лиценциран и твојот, неможеш за 100 денари оригинал виндоус :nenene:
 

Тимче

HULK!
Член од
4 јули 2008
Мислења
4.537
Поени од реакции
238
На него незнам шо му фале, ама на тебе мозок ти фале :pos: :pos: :pos:
а за тоа шо со пишал за виндоусот, не е лиценциран и твојот, неможеш за 100 денари оригинал виндоус :nenene:
абе види оригинал е 7000 ден а јас тај со го имам за 100 ден пак врше работа а шо е разликата меѓѕ лиценциран и тај со мее на мене ??:smir:
 
Z

ZeroStyle

Гостин
Разликата е исто што и меѓу пиратско и оригинално цеде. И многу повеќе.
 
Член од
1 февруари 2007
Мислења
408
Поени од реакции
15
народе помагајте го симнав концертот на тосе сега со бесе на градски пред некој ден ама посо го грабував од нет со real player и ми го симна у некој ivr формат како да го напраам avi или некој плеар за да можам да го гледам
 

Тимче

HULK!
Член од
4 јули 2008
Мислења
4.537
Поени од реакции
238
народе помагајте го симнав концертот на тосе сега со бесе на градски пред некој ден ама посо го грабував од нет со real player и ми го симна у некој ivr формат како да го напраам avi или некој плеар за да можам да го гледам
Проби со Total Video Converter да го конвертираш у 3GP или у AVI формат и проби после
 
Член од
7 јануари 2008
Мислења
5.366
Поени од реакции
804
народе помагајте го симнав концертот на тосе сега со бесе на градски пред некој ден ама посо го грабував од нет со real player и ми го симна у некој ivr формат како да го напраам avi или некој плеар за да можам да го гледам
Пробај со Total video converter да го конвертираш во некој формат што ќе можеш да го гледаш :helou:
 
Член од
7 јануари 2008
Мислења
5.366
Поени од реакции
804
ne biva drugar daj nekoja druga programa
Ако со тотал видео конверторот небива, мислам дека нема да успееш да го конвертираш затоа што .ivr ( Internet Video Recording ) форматот е патентиран и воедно заштитен од real player и единствено можеш да го гледаш само преку таа програма :toe:
 
Член од
7 јануари 2008
Мислења
5.366
Поени од реакции
804
Мора да бива пробај како неможе како кај мене бива а кај тебе не шо формат ти е тоа од ЦДто? и кажи дека е проблемот во тоа шо не бива?:smir:
тим4е, не се противи за џабе кога небива... прочитај го моето објасување и ќе ти стане јасно
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom