Стипендии

Член од
13 август 2009
Мислења
9.539
Поени од реакции
5.768
За информатичари зимаше ти колку што ме држи сеќавањето ?


За новите корисници (информатичари)да не има пуштено нешто ?
Лошо сеќавање... На факултет за Биотехнички науки сум јас.. :)
 

BOJ@N

Штрумф Текнувало
Член од
30 ноември 2008
Мислења
884
Поени од реакции
489
Дали некој знае што се случува со стипендиите за втор циклус студии???
 
Член од
31 март 2011
Мислења
102
Поени од реакции
18
mozebi prasanjevo ne e za ovde no me interesira posto sum prva godina i imam prosek nad 8.5 dali moze od privatna kvota da se prefrlam vo drzavna kvota posto slusnav deka i toa bilo vozmozno pake zamolam ako nekoj znae poveke da me informira. :)
 

My Computer

Catch me if you can!
Член од
1 февруари 2011
Мислења
31
Поени од реакции
3
Уште една рата стипендија има пуштено за тип Б во тутунска, веројатно и во др. банки :vozbud:
 
Член од
8 април 2010
Мислења
35
Поени од реакции
23
Има 2 рати пуштено за тип В...Почна кампањата:nesvest:
 
Член од
8 април 2010
Мислења
35
Поени од реакции
23
Ова е од првиот конкурс.За вториот е рано уште освен ако не пуштат побрзо предизборно
 

8_88

888
Член од
7 мај 2009
Мислења
1.078
Поени од реакции
1.610
Уште една рата стипендија има пуштено за тип Б во тутунска, веројатно и во др. банки :vozbud:

Има и во Стопанска банка пуштено...:pipi:

--- надополнето ---

mozebi prasanjevo ne e za ovde no me interesira posto sum prva godina i imam prosek nad 8.5 dali moze od privatna kvota da se prefrlam vo drzavna kvota posto slusnav deka i toa bilo vozmozno pake zamolam ako nekoj znae poveke da me informira. :)
Зависи од факултетот на којшто си, бидејќи сите го "имаат" имплементирано т.н ЕКТС но кај сите е различен ....
Најдобро е да си прашаш на студентски прашања, па таму ќе ти кажат што како... :salut:
 
Член од
28 јануари 2010
Мислења
63
Поени од реакции
1
Му стигна ли на некој одговор на приговорот? На едни другарки им одбориле, мене ми кажаа дека ми е одбиен, за после мајка ми кога беше да и кажат дека биле во Влада и второстепената комисија ги разгледувала ... Некој ?
 

Hooligan

..The President...
Член од
9 февруари 2008
Мислења
2.358
Поени од реакции
701
Добро да прашам нешто...кредити имате добиено за оваа година некој???
 
Член од
31 август 2010
Мислења
84
Поени од реакции
4
А тип В од првиот конкурс или од вториот?
Еве едно девојче што пишало на Фемина: "Само што се јавив во Министерството ми рекоа дека за тип В од втор конкурс имале пуштено 5 рати во трезор па сега од таму кога ќе ни пуштиле не се знае ама важно може да се надеваме ако не друго"

така да ако е точно, се надевам дека за неколку дена ќе ни легнат парите на сметка :)
 
Член од
31 август 2010
Мислења
84
Поени од реакции
4
Стигнаа 5 рати од вториот конкурс за тип В :vozbud: :vozbud: :vozbud:
 

Falcao

rossonero per sempre
Член од
28 мај 2008
Мислења
1.986
Поени од реакции
561
за информатичари кај мене има 6 рати пуштено а кај еден другар денес пуштиле уште 3...значи сите 9 се исплатени :D
 
Член од
11 јули 2009
Мислења
1.415
Поени од реакции
962
Стипендиите за средношколците се пуштени од понеделникот ... :) ам соу епи
 

Kajgana Shop

На врв Bottom