World of Warcraft:The Wrath of the Lich King

Адиктус

Дрф.
Член од
26 јануари 2008
Мислења
725
Поени од реакции
33
pa ako ne mozes da soberes epici sega u BC so ovie posledni patchovi pa togas i treba da ti se smejat, a za onie sto igraat na piratski serveri kako vi e interesno toa...bossot ni pusta magii, ni nisto samo pleska warrior, probaj na vistinska verzija...posle dojdi i zbori.
30% од серверите имаат Moon++ Scripts, што значи дека сите инстанци се програмирани...
П.С. Навистина треба да ти се смеат доколку немаш епици:baeh:
 

kokolo_sk

Фаринго Егзофагијален Дивертикулум
Член од
8 јуни 2006
Мислења
261
Поени од реакции
8
ne vidov dali pisuva....
inace profisijata ke bide Balance na magijata
na pr. fireball se kasta 3 sekundi i pravi 1000 damage... ke mozes da namestis da se casta 6 sekundi so 2000 damage ili pa 1 sekund so 330 damage... taka neso ke bilo

i plus ke moze da ides na frizer:D

i ke moze da se rusat gradbi, da se kupuvaat katapulti i slicno... ali nema da izleze brzo zasto sea izleze nova instanca so novi bossovi (kael'thas crn.....) i ima pojaki opremi i ke pocekaat malce da ja zavrsat instancata poveke raidovi
 

Шмики

Byakugan
Член од
12 март 2008
Мислења
743
Поени од реакции
16
Сепак според мене нај добро е да излегуваат само пачови со нови инстанци, оружја, итеми, рајдови. Вака и ептен пари летаат по експанзиите. Ич нејќам експанзии !
 
Член од
6 март 2007
Мислења
307
Поени од реакции
184
Ima li nekoj Beta tester ovde be. Covek nema so koj maabet da si napravi na serverot.
Inace WotLK e mnogu zakon, samo ovie denovi serverot e tapa paga na 20-30 min.
 
Член од
31 јули 2008
Мислења
102
Поени од реакции
28
pozdrav do site, me interesira dali na 13 noemvri ke ja ima WOTLK onamu kade sto i dosega se prodavase pre-bc i tbc?
 

AtoM-AnT

Dexter
Член од
3 септември 2008
Мислења
4.530
Поени од реакции
583
Oficijalno na 13-ti izleguva novoto prodolzeni i ke kosta 32€,utre odam da poracam predvremeno taka da ja imam na 13-ti uste sabajle vo 08:00,ej ke bidam glaven batka u maalo :zver:
 

Префриганиот!

(Простор за Реклама)
Член од
16 декември 2007
Мислења
1.203
Поени од реакции
73
еве сеа си стаов нова картица
19/11/08 N/A 60 Day GameCard
Pending 18/11/08 N/A One-Day Exempt
Pending 17/11/08 N/A One-Day Exempt
Pending 16/11/08 N/A One-Day Exempt
Pending 17/09/08 N/A 60 Day GameCard
Active
и си ја купив WOTLK... али иде на 13ти ... кант вејт xD
 

*K!40*

КАТАКОМБА
Член од
26 октомври 2008
Мислења
57
Поени од реакции
1
Уште 7 дена јухуууу:vozbud::vozbud:
 

AtoM-AnT

Dexter
Член од
3 септември 2008
Мислења
4.530
Поени од реакции
583
More mater da im ebam Svabska,vcera igrata bese 32€ a denes e 34€,se projavi golem interes za igrata i vednas ja dignaa cenata?!
 
Член од
6 ноември 2008
Мислења
5
Поени од реакции
0
Ако сакате новата експанзија тука е 45 евра може да се нарача ја има во големи количини.
 
Член од
8 август 2008
Мислења
447
Поени од реакции
17
Купете онлине верзија што се замарате со hard copy и чекање + да ви прават рип офф и да ве стрижат кај нас. Или пак направете преордер негде од странска земја. Јас си ја порачав warhammer online и ја играв 3 дена пред да почнат сите други, истото ќе може и со wotlk мислам но треба да најдете некој сајт што подржува македонски кредитни картици :P
 
B

Blacks

Гостин
Купете онлине верзија што се замарате со hard copy и чекање + да ви прават рип офф и да ве стрижат кај нас. Или пак направете преордер негде од странска земја. Јас си ја порачав warhammer online и ја играв 3 дена пред да почнат сите други, истото ќе може и со wotlk мислам но треба да најдете некој сајт што подржува македонски кредитни картици :P
A od kade ja poraca Warhammer
 

Kajgana Shop

На врв Bottom