Мажите прашуваат, жените одговараат

Crazy in Love

Here's looking at you kid.
Член од
25 јануари 2007
Мислења
23.859
Поени од реакции
25.413
Би останале ли во комуникација со друштвото на дечкото вас иако вие двајца веке не сте во љубовна врска ??? :)?
Да,особено ако добро сум се сложувала со нив.

Кој се главните теми што ги оговараат женските од големото друштво ??? За што најчесто трачарите при таков поголем женски собир ??
За се и сешто.Зависи од темата за муабет.:pipi: :pipi:
 

pcjodamaster

:trololo:
Член од
20 мај 2006
Мислења
4.180
Поени од реакции
127
Дали имате мислење дека сите машки се површни? Дека сите машки ги гледаат девојки како предмети?
 

Crazy in Love

Here's looking at you kid.
Член од
25 јануари 2007
Мислења
23.859
Поени од реакции
25.413
Дали имате мислење дека сите машки се површни? Дека сите машки ги гледаат девојки како предмети?
Па не мислам дека сите машки се површни,ама сум запознала многу такви.
 

SCORPIO__20

Your sex is on fire
Член од
1 февруари 2007
Мислења
4.380
Поени од реакции
71
Би ви се допаднало да вашиот партнер ви демонстрира стриптиз точка која ја спремил лично за вас ??? И која ке биде вашата награда за неговиот труд и изненадување ??? :):vozbud:
 

Buterfly

*Just Fabulous*
Член од
4 јули 2006
Мислења
4.616
Поени од реакции
114
Што ве прави срекни, во љубовта во животот ??? Што е она што секогашке ве исполнува и прави срекни ??? :)
Што ме прави среќна? Па се радувам на се што е убаво, ме прави среќна насмевка или некој убав гест или постапка. Среќна сум со мали работи, ме прави среќна средината, луѓето што ги сакам. Ме прави среќна и едно Те сакам.
 
Член од
27 јуни 2007
Мислења
2.157
Поени од реакции
507
каде најповеќе сакате да ве бакнуваат?на кое место од вашето тело при најобичен бакнеж ви летаат пеперутки?
 

girlll

§įмθπŞ ďª φΪШ
Член од
28 јануари 2007
Мислења
3.418
Поени од реакции
111
каде најповеќе сакате да ве бакнуваат?на кое место од вашето тело при најобичен бакнеж ви летаат пеперутки?
Sta se meni ti4e.. Stoma4etoooooo :pipi: Ova zs rece na vaseto TELO
A inace pozadi vratceto kaj so e.. Mmmmmmmm SE TOPAM :D
 

Crazy in Love

Here's looking at you kid.
Член од
25 јануари 2007
Мислења
23.859
Поени од реакции
25.413
каде најповеќе сакате да ве бакнуваат?на кое место од вашето тело при најобичен бакнеж ви летаат пеперутки?
Највеќе сакам да нежни бакнежи во уста...а уште е ако со некој што многу многу ми се свиѓа,тогаш ми се бркаат пеперутки ко луди во стомакот...
А сакам бакнежи и по вратот...
 

SWEDEN

38ca ama nikoj ne verue
Член од
16 февруари 2007
Мислења
2.531
Поени од реакции
34
Sea ke se javi nekoja na prljavi tabani i ke te ukopa aj da te vidam ako si junak :)

mala sala

Mada eve prasanje sakate li da Ve ljubi nekoj po tabani ? Prasanjeto e retoricko odnosno i ne sum bas licno zainteresiran onaka statisticki samo
 
С

Сатори

Гостин
Sea ke se javi nekoja na prljavi tabani i ke te ukopa aj da te vidam ako si junak :)

mala sala

Mada eve prasanje sakate li da Ve ljubi nekoj po tabani ? Prasanjeto e retoricko odnosno i ne sum bas licno zainteresiran onaka statisticki samo
Не.
Има и по...важни места каде би требало некој да не љуби...
Иако, масажа не би се одбила...:smir:
 

Slatka mala

*** unique ***
Член од
10 јули 2007
Мислења
652
Поени од реакции
2
каде најповеќе сакате да ве бакнуваат?на кое место од вашето тело при најобичен бакнеж ви летаат пеперутки?
Osven vo usta sto e neli najobicno, na stomaceto, na vratot (pri samata pomisla pocnuvam da se topam) Mh...............mh.................mh........
 

Dzings

Premium
Член од
31 март 2007
Мислења
1.804
Поени од реакции
53
И кој е филмот да имаш дечко помлад од тебе минимум 3 години? Ова е некако на мода во последно време, тргнувам од мене! Што ве привлекува кај помладите, можност за доминација или 'ова е мало па ке го лажам' или 'еве го шетам дечко ми'(само предпоставка), мислите дека ке ви попушта? Да не редам све сега!
П.С. Тие што немале или несакаат молам да не пишуваат!
 

PSYtisfaction

Царевата ќерка
Член од
30 јуни 2006
Мислења
3.922
Поени од реакции
527
Hi guys, missed me?:pipi: (не се бара одговор :pos:)
Да видиме...
Сакате груб или нежен секс ??? Сакате нок исполнета со страст или уште една рекреативно помината нок ??? Сакате романтики или веднаш преогате на главното ??? Велат Предиграта е подобра од самиот секс Да - Не ??? :)
Зависи од расположението, условите, човекот, моментот... Некогаш е погодно за романтики, нежност и лигавење, некогаш за грубо и набрзинка. :icon_lol:

Сонувате ли за совршена љубов и за совршен партнер од вашите соништа ??? :)
Не верувам дека постои човек што не сонува. Разликата меѓу занесеникот и приземјениот е тоа што овој вториот знае да стави граница меѓу реалноста и сонот и очекувањата не му се поклопуваат со соништата.

...zasto im ljubomorite na tie curi so pogolemi cicki...???
Зошто се привилегирани и не мораат да фрлаат пари на силикони. :pos:

Би останале ли во комуникација со друштвото на дечкото вас иако вие двајца веке не сте во љубовна врска ??? :)
Дечкото (бившиот) и неговото друштво (што во меѓувреме станало и мое, нели) не се иста работа. :) Ако дружбата со нив ми оди супер, нема потреба да „раскинувам“ и со нив ако сум раскинала со дечкото. Особено ако сме се разделиле под мирни околности.
Кој се главните теми што ги оговараат женските од големото друштво ??? За што најчесто трачарите при таков поголем женски собир ???
Не знам за другиве жени, ама јас при поголеми женски собири баш и не трачам, зошто тоа по правило се прави во потесни кругови, ради безбедност. :icon_lol: Кога (ретко) ќе се собереме поголемо женско друштво пре би пиеле отколку да трачаме. :pos:
Дали имате мислење дека сите машки се површни? Дека сите машки ги гледаат девојки како предмети?
За второво прашање, ти и другите машки треба да си кажете. :) Не мислам дека се површни, уште помалку па СИТЕ. Површноста е човечка особина што е независна од полот.

Би ви се допаднало да вашиот партнер ви демонстрира стриптиз точка која ја спремил лично за вас ??? И која ке биде вашата награда за неговиот труд и изненадување ??? :):vozbud:
Не знам дали би ми се допаднало, веројатно би изгледало симпатично што се труди, ама мислам дека повеќе би ми предизвикало смеа отколку што би ме запалило. :) Наградата би била... Да не барам сеа срамотни клипови по нетов. :pos:

каде најповеќе сакате да ве бакнуваат?на кое место од вашето тело при најобичен бакнеж ви летаат пеперутки?
На усни се подразбира, после иде врат, па меѓу градите и по стомакот, па внатрешната страна на бутовите. shy:

Dzings напиша:
И кој е филмот да имаш дечко помлад од тебе минимум 3 години?
Тоа е веројатно само кај жени постари од 25 години. Не знам како си заприметил дека се БАШ три години во прашање, ама после 22та, 23тата година во животот, две три години и не прават многу разлика на ментално ниво. :toe:
 

асфалт

UNCENSORED
Член од
8 август 2005
Мислења
804
Поени од реакции
23
што најмногу ве пали на телото кај машкото??
 

Kajgana Shop

На врв Bottom